<
    >
    X
    Show Leagues >
    Spain - Tercera Division Group 1
    15/01 Somozas 2:2 CD Arenteiro
    18/01 Deportivo La Coruna B 1:0 Choco
    19/01 Silva 2:3 Somozas
    19/01 Polvorin FC 2:2 Arosa
    19/01 As Pontes 1:0 RC Villalbes
    19/01 Bergantinos 0:3 Ourense CF
    19/01 Barco 0:2 CD Arenteiro
    19/01 SD Compostela 1:0 Alondras
    19/01 UD Ourense 1:0 UD Paiosaco-Hierros
    19/01 Rapido Bouzas 1:1 CD Pontellas
    19/01 CD Estradense 0:1 CSD Arzua
    Result Only Somozas 23:01 SD Compostela
    Result Only Arosa 23:01 UD Ourense
    Result Only CD Pontellas 23:01 Polvorin FC
    Result Only Choco 23:01 Rapido Bouzas
    Result Only Ourense CF 23:01 Deportivo La Coruna B
    Result Only RC Villalbes 23:01 Silva
    Result Only CD Arenteiro 23:01 Bergantinos
    Result Only CSD Arzua 23:01 As Pontes
    Result Only Alondras 23:01 Barco
    Result Only UD Paiosaco-Hierros 23:01 CD Estradense
    Spain - Tercera Division Group 10
    18/01 Conil CF 2:2 Puente Genil
    18/01 Ceuta 0:2 San Roque de Lepe
    Cancelled Coria CF 23:01 Ecija
    19/01 Sevilla C 2:1 Gerena
    19/01 Cordoba II 0:0 Utrera
    19/01 Arcos 1:1 Antoniano
    19/01 Ciudad de Lucena 2:0 Pozoblanco
    19/01 Xerez Deportivo FC 1:1 Rota
    19/01 Lebrijana 2:1 Xerez CD
    19/01 Real Betis B 5:1 Los Barrios
    detail_icon HT Puente Genil 0:1 Ceuta
    Result Only Xerez CD 23:01 Cordoba II
    Result Only Ecija 23:01 Xerez Deportivo FC
    Result Only Utrera 23:01 Real Betis B
    Result Only Los Barrios 23:01 Ceuta
    Result Only San Roque de Lepe 23:01 Conil CF
    Result Only Puente Genil 23:01 Sevilla C
    Result Only Gerena 23:01 Ciudad de Lucena
    Result Only Lebrijana 23:01 Arcos
    Result Only Pozoblanco 23:01 Coria CF
    Result Only Rota 11:00 Antoniano
    Spain - Tercera Division Group 11
    15/01 Club Esportiu Manacor 0:3 Binissalem
    18/01 CD Santanyi 2:0 Collerense
    18/01 Santa Catalina 1:0 San Rafael
    18/01 Esporles 1:1 Poblense
    18/01 CE Andratx 3:1 CF Soller
    19/01 SD Portmany 0:3 Felanitx
    19/01 SD Formentera 0:0 CD Ibiza - Islas Pitiusas
    19/01 Platges de Calvia 0:0 Ferriolense
    19/01 Mallorca II 3:0 Constancia
    Postponed Alcudia 16:15 Llosetense
    Result Only Binissalem 23:01 CE Andratx
    Result Only Felanitx 23:01 Esporles
    Result Only CD Ibiza - Islas Pitiusas 23:01 SD Portmany
    Result Only San Rafael 23:01 SD Formentera
    Result Only Ferriolense 23:01 Santa Catalina
    Result Only Collerense 23:01 Club Esportiu Manacor
    Result Only Constancia 23:01 Platges de Calvia
    Result Only Llosetense 23:01 CD Santanyi
    Result Only CF Soller 23:01 Mallorca II
    Result Only Poblense 23:01 Alcudia
    Spain - Tercera Division Group 12
    15/01 UD Tamaraceite 5:1 Club Atletico Tacoronte
    18/01 Union Viera 3:2 Santa Ursula
    18/01 Panaderia Pulido 2:1 La Cuadra
    18/01 Vera 3:0 UD Tamaraceite
    18/01 Las Palmas C 0:1 Buzanada
    18/01 Atletico Union Guimar 1:0 Ibarra
    19/01 Club Atletico Tacoronte 0:4 UD San Fernando
    19/01 CD Marino 2:1 Tenerife B
    19/01 CD Mensajero 6:1 Villa Santa Brigida
    19/01 Gran Tarajal 2:0 Atlético Paso
    19/01 Lanzarote 2:2 Tenisca
    Result Only La Cuadra 23:01 Gran Tarajal
    Result Only Atlético Paso 23:01 Lanzarote
    Result Only Atletico Union Guimar 23:01 Las Palmas C
    Result Only Tenisca 23:01 Union Viera
    Result Only Ibarra 23:01 Club Atletico Tacoronte
    Result Only Santa Ursula 23:01 CD Marino
    Result Only UD San Fernando 23:01 Vera
    Result Only Tenerife B 23:01 Buzanada
    Result Only UD Tamaraceite 23:01 CD Mensajero
    Result Only Villa Santa Brigida 23:01 Panaderia Pulido
    Spain - Tercera Division Group 13
    18/01 La Hoya Lorca 2:2 EDMF Churra
    18/01 FC Cartagena 1:2 FC Cartagena II
    19/01 SFC Minerva 3:2 Muleno
    19/01 CD Aguilas 0:3 Lorca Deportiva
    19/01 Mazarron FC 0:0 EG El Palmar
    19/01 Huercal Overa 0:0 Mar Menor
    19/01 Olimpico Totana 1:1 Plus Ultra
    19/01 CAP Ciudad de Murcia 1:1 Deportiva Minera
    19/01 UCAM Murcia B 0:4 Atletico Pulpileno
    19/01 Los Garres 0:0 Real Murcia B
    Result Only Mar Menor 23:01 Olimpico Totana
    Result Only CAP Ciudad de Murcia 23:01 CD Aguilas
    Result Only Plus Ultra 23:01 UCAM Murcia B
    Result Only Deportiva Minera 23:01 FC Cartagena
    Result Only Atletico Pulpileno 23:01 SFC Minerva
    Result Only FC Cartagena II 23:01 Los Garres
    Result Only Muleno 23:01 Lorca Deportiva
    Result Only Real Murcia B 23:01 La Hoya Lorca
    Result Only EDMF Churra 23:01 Mazarron FC
    Result Only EG El Palmar 23:01 Huercal Overa
    Spain - Tercera Division Group 14
    19/01 Extremadura UD B 3:1 Diocesano CF
    19/01 CD Miajadas 0:2 Trujillo
    19/01 Cacereno 4:1 Arroyo
    19/01 Olivenza 2:0 Villanovense
    19/01 Calamonte 2:0 Fuente de Cantos
    19/01 Azuaga 1:1 AD Llerenense
    19/01 Valdivia 0:1 UP Plasencia
    19/01 RC Polideportivo Valverdeno 2:4 Montijo
    19/01 Moralo 4:3 Aceuchal CF
    19/01 CD Coria 2:1 Jerez
    Result Only Aceuchal CF 23:01 CD Coria
    Result Only Jerez 23:01 Calamonte
    Result Only Olivenza 23:01 Valdivia
    Result Only Fuente de Cantos 23:01 RC Polideportivo Valverdeno
    Result Only Villanovense 23:01 Extremadura UD B
    Result Only Montijo 23:01 UP Plasencia
    Result Only Diocesano CF 23:01 Azuaga
    Result Only AD Llerenense 23:01 CD Miajadas
    Result Only Arroyo 23:01 Moralo
    Result Only Trujillo 11:00 Cacereno
    Spain - Tercera Division Group 15
    18/01 Cortes 2:2 Pena Sport
    18/01 Mutilvera 1:3 CA Cirbonero
    18/01 Club Deportivo Baztan 1:4 Subiza
    18/01 Valle Egues 0:1 Pamplona
    18/01 CD Beti Onak 1:1 Beti Kozkor
    18/01 Burlades 2:2 Txantrea
    18/01 Ardoi 1:2 Lourdes
    19/01 CD Murchante 0:5 San Juan
    19/01 Corellano 1:1 Huarte
    19/01 CD Pena Azagresa 5:0 CD Fontellas
    Result Only San Juan 23:01 Ardoi
    Result Only Huarte 23:01 Burlades
    Result Only Pena Sport 23:01 CD Murchante
    Result Only CD Fontellas 23:01 Corellano
    Result Only Beti Kozkor 23:01 CD Pena Azagresa
    Result Only Pamplona 23:01 Cortes
    Result Only Subiza 23:01 Valle Egues
    Result Only CA Cirbonero 23:01 CD Beti Onak
    Result Only Lourdes 23:01 Mutilvera
    Result Only Txantrea 23:01 Club Deportivo Baztan
    Spain - Tercera Division Group 16
    18/01 Comillas CF 0:3 CD Calahorra II
    19/01 CD Berceo 2:1 Calzada
    19/01 Villegas 0:3 CCD Alberite
    19/01 Anguiano 3:5 Oyonesa
    19/01 CD Ebro 3:0 Yague CF
    19/01 Calasancio 2:1 CD Pradejon
    19/01 Arnedo 2:1 Alfaro
    19/01 Logrones SD 2:0 Logrones UD B
    19/01 Vianes 0:2 Casalarreina
    19/01 Naxara 0:2 Varea
    Result Only Casalarreina 23:01 CD Ebro
    Result Only CCD Alberite 23:01 Anguiano
    Result Only Yague CF 23:01 CD Pradejon
    Result Only Oyonesa 23:01 Naxara
    Result Only Varea 23:01 Comillas CF
    Result Only CD Calahorra II 23:01 Logrones SD
    Result Only Logrones UD B 23:01 CD Berceo
    Result Only Arnedo 23:01 Calasancio
    Result Only Calzada 23:01 Vianes
    Result Only Alfaro 23:01 Villegas
    Spain - Tercera Division Group 17
    19/01 Borja 0:1 Real Zaragoza B
    19/01 Cuarte Industrial 1:3 AD San Juan Zaragoza
    19/01 Belchite 97 1:1 Fraga
    19/01 Sarinena 1:2 CF Calamocha
    19/01 Brea 0:0 Villanueva CF
    19/01 Utebo 2:2 UD Barbastro
    19/01 Robres 3:0 CDJ Tamarite
    19/01 Binefar 2:1 Valdefierro
    19/01 Atletico Monzon 1:0 Almudevar
    19/01 Teruel 2:1 Illueca
    Result Only Fraga 23:01 Brea
    Result Only Almudevar 23:01 Binefar
    Result Only Real Zaragoza B 10:30 Tarazona
    Result Only AD San Juan Zaragoza 10:30 Utebo
    Result Only Valdefierro 11:00 Teruel
    Result Only CF Calamocha 15:00 Atletico Monzon
    Result Only Villanueva CF 15:00 Robres
    Result Only CDJ Tamarite 16:30 Sarinena
    Result Only Illueca 17:00 Borja
    Result Only UD Barbastro 17:00 Belchite 97
    Spain - Tercera Division Group 18
    19/01 CD Tarancon 3:2 Azuqueca
    19/01 Illescas 0:0 Almagro
    19/01 Yugo Socuellamos 0:0 Torrijos
    19/01 Atletico Ibanes 1:1 Conquense UB
    19/01 CF La Solana 0:0 Pedroneras
    19/01 Albacete B 2:0 Villacanas CF
    19/01 Quintanar del Rey 1:0 La Roda
    19/01 Calvo Sotelo de Puertollano CF 3:0 CD Manchego Ciudad Real
    19/01 Toledo 3:0 Madridejos
    19/01 Almansa 0:0 CD Guadalajara
    Result Only Villacanas CF 16:00 Calvo Sotelo de Puertollano CF
    Result Only Almansa 23:01 Illescas
    Result Only CD Guadalajara 23:01 Albacete B
    Result Only CD Manchego Ciudad Real 23:01 Yugo Socuellamos
    Result Only Pedroneras 23:01 Toledo
    Result Only Madridejos 23:01 Atletico Ibanes
    Result Only Conquense UB 23:01 CD Tarancon
    Result Only Azuqueca 11:00 Almagro
    Result Only Torrijos 15:30 Quintanar del Rey
    Result Only La Roda 16:00 CF La Solana
    Spain - Tercera Division Group 2
    19/01 CD Vallobin 1:0 Ceares
    19/01 Real Aviles 2:2 Condal CF
    19/01 Mosconia 0:1 Lenense
    19/01 Llanera 3:1 Tuilla
    19/01 Lealtad 1:1 SD Navarro CF
    19/01 Siero 1:1 EI San Martin
    19/01 Colunga 1:1 Llanes
    19/01 Gijon Industrial 0:1 Covadonga
    19/01 Urraca 1:1 Praviano
    Result Only LEntregu 19:30 Caudal
    Result Only Lenense 11:00 Siero
    Result Only EI San Martin 11:00 Llanera
    Result Only Covadonga 11:00 Llanes
    Result Only Condal CF 11:00 Gijon Industrial
    Result Only SD Navarro CF 11:15 Mosconia
    Result Only Praviano 15:15 CD Vallobin
    Result Only Tuilla 15:30 LEntregu
    Result Only Urraca 16:00 Colunga
    Result Only Ceares 16:00 Lealtad
    Result Only Caudal 16:30 Real Aviles
    Spain - Tercera Division Group 3
    15/01 Escobedo 1:0 Cultural Guarnizo
    18/01 UC Cartes 2:2 CD Barquereno
    18/01 SD Solares Medio Cudeyo 2:4 UD Samano
    18/01 Bezana 0:0 CF Ribamontan al Mar
    18/01 Atletico Albericia 1:0 Racing Santander B
    18/01 CD Laredo 4:1 Textil Escudo
    19/01 Siete Villas 1:1 Escobedo
    19/01 Cultural Guarnizo 0:1 SD Torina
    19/01 Selaya 0:1 Barreda
    19/01 Tropezon 3:1 Cayon
    19/01 Vimenor 2:3 Gimnastica Torrelavega
    Result Only Textil Escudo 23:01 Bezana
    Result Only CF Ribamontan al Mar 23:01 Vimenor
    Result Only Atletico Albericia 23:01 Siete Villas
    Result Only Gimnastica Torrelavega 23:01 Selaya
    Result Only Racing Santander B 23:01 SD Solares Medio Cudeyo
    Result Only Barreda 23:01 Cultural Guarnizo
    Result Only UD Samano 23:01 UC Cartes
    Result Only SD Torina 23:01 Escobedo
    Result Only CD Barquereno 23:01 Tropezon
    Result Only Cayon 23:01 CD Laredo
    Spain - Tercera Division Group 4
    15/01 Portugalete 1:0 Real Sociedad C
    15/01 CD San Ignacio 1:2 Sestao River
    18/01 Pasaia KE 0:2 CD Vitoria
    18/01 Durango 2:0 Lagun Onak
    18/01 Beasain 2:1 Portugalete
    18/01 Balmaseda 1:3 JD Somorrostro
    18/01 Urduliz FT 0:1 Sodupe
    19/01 Santurtzi 0:0 CD San Ignacio
    19/01 Sestao River 4:1 CD Ariznabarra
    19/01 Basconia 3:0 Deusto
    19/01 Real Sociedad C 1:0 Santutxu
    19/01 Gernika Club 1:0 Tolosa
    Result Only CD San Ignacio 23:01 Durango
    Result Only Santutxu 23:01 Beasain
    Result Only Lagun Onak 23:01 Tolosa
    Result Only Portugalete 23:01 Basconia
    Result Only Deusto 23:01 Urduliz FT
    Result Only Sodupe 23:01 Balmaseda
    Result Only JD Somorrostro 23:01 Sestao River
    Result Only Pasaia KE 23:01 Gernika Club