<
    >
    X
    Show Leagues >
    Spain - Tercera Division Group 1
    26/01 CD Pontellas 0:4 Polvorin FC
    26/01 RC Villalbes 0:0 Silva
    26/01 CD Arenteiro 0:0 Bergantinos
    26/01 CSD Arzua 3:0 As Pontes
    26/01 Alondras 1:0 Barco
    26/01 Choco 1:1 Rapido Bouzas
    26/01 Ourense CF 1:0 Deportivo La Coruna B
    26/01 UD Paiosaco-Hierros 0:1 CD Estradense
    26/01 Somozas 0:2 SD Compostela
    26/01 Arosa 0:0 UD Ourense
    Result Only As Pontes 23:01 UD Paiosaco-Hierros
    Result Only Barco 23:01 SD Compostela
    Result Only CD Estradense 23:01 Arosa
    Result Only UD Ourense 23:01 CD Pontellas
    Result Only Polvorin FC 23:01 Choco
    Result Only Rapido Bouzas 23:01 Ourense CF
    Result Only RC Villalbes 23:01 Somozas
    Result Only Silva 23:01 CSD Arzua
    Result Only Bergantinos 16:00 Alondras
    Result Only Deportivo La Coruna B 16:00 CD Arenteiro
    Spain - Tercera Division Group 10
    22/01 Puente Genil 0:2 Ceuta
    Cancelled Ecija 23:01 Xerez Deportivo FC
    26/01 Gerena 0:0 Ciudad de Lucena
    26/01 Utrera 4:2 Real Betis B
    26/01 San Roque de Lepe 3:0 Conil CF
    26/01 Rota 0:1 Antoniano
    26/01 Pozoblanco 0:0 Coria CF
    26/01 Xerez CD 2:3 Cordoba II
    26/01 Los Barrios 1:0 Ceuta
    26/01 Puente Genil 0:4 Sevilla C
    26/01 Lebrijana 0:0 Arcos
    Result Only Cordoba II 23:01 Lebrijana
    Result Only Real Betis B 23:01 Xerez CD
    Result Only Antoniano 23:01 Ecija
    Result Only Ceuta 23:01 Utrera
    Result Only Arcos 23:01 Rota
    Result Only Conil CF 23:01 Los Barrios
    Result Only Coria CF 11:00 Gerena
    Result Only Sevilla C 15:00 San Roque de Lepe
    Result Only Ciudad de Lucena 16:00 Puente Genil
    Result Only Xerez Deportivo FC 16:00 Pozoblanco
    Spain - Tercera Division Group 11
    25/01 Felanitx 2:0 Esporles
    25/01 Binissalem 0:3 CE Andratx
    25/01 San Rafael 1:3 SD Formentera
    25/01 Ferriolense 2:0 Santa Catalina
    25/01 Collerense 2:1 Club Esportiu Manacor
    25/01 Constancia 0:1 Platges de Calvia
    26/01 Poblense 1:0 Alcudia
    26/01 CF Soller 1:2 Mallorca II
    26/01 Llosetense 1:1 CD Santanyi
    26/01 CD Ibiza - Islas Pitiusas 1:1 SD Portmany
    Result Only Platges de Calvia 15:00 CF Soller
    Result Only Club Esportiu Manacor 15:30 Llosetense
    Result Only CD Santanyi 15:30 Poblense
    Result Only Esporles 15:30 CD Ibiza - Islas Pitiusas
    Result Only Collerense 16:15 Binissalem
    Result Only Santa Catalina 16:30 Constancia
    Result Only Mallorca II 11:00 CE Andratx
    Result Only SD Formentera 11:30 Ferriolense
    Result Only Alcudia 15:30 Felanitx
    Result Only SD Portmany 16:00 San Rafael
    Spain - Tercera Division Group 12
    24/01 Villa Santa Brigida 0:1 Panaderia Pulido
    24/01 Ibarra 0:2 Club Atletico Tacoronte
    25/01 UD Tamaraceite 4:2 CD Mensajero
    25/01 Santa Ursula 1:0 CD Marino
    25/01 Atletico Union Guimar 0:1 Las Palmas C
    26/01 Tenerife B 4:0 Buzanada
    26/01 La Cuadra 1:0 Gran Tarajal
    26/01 Atlético Paso 3:0 Lanzarote
    26/01 Tenisca 1:1 Union Viera
    26/01 UD San Fernando 4:0 Vera
    Result Only Panaderia Pulido 21:00 UD Tamaraceite
    Result Only Union Viera 12:30 Atlético Paso
    Result Only Vera 16:30 Ibarra
    Result Only Buzanada 17:00 Santa Ursula
    Result Only Las Palmas C 17:00 Tenerife B
    Result Only Club Atletico Tacoronte 12:00 Atletico Union Guimar
    Result Only CD Marino 12:00 Tenisca
    Result Only CD Mensajero 12:00 UD San Fernando
    Result Only Gran Tarajal 12:00 Villa Santa Brigida
    Result Only Lanzarote 12:00 La Cuadra
    Spain - Tercera Division Group 13
    26/01 EG El Palmar 1:0 Huercal Overa
    26/01 FC Cartagena II 1:1 Los Garres
    26/01 Real Murcia B 2:0 La Hoya Lorca
    26/01 Plus Ultra 1:3 UCAM Murcia B
    26/01 EDMF Churra 0:1 Mazarron FC
    26/01 Deportiva Minera 0:1 FC Cartagena
    26/01 Mar Menor 1:1 Olimpico Totana
    26/01 CAP Ciudad de Murcia 0:1 CD Aguilas
    26/01 Atletico Pulpileno 1:3 SFC Minerva
    26/01 Muleno 0:3 Lorca Deportiva
    Result Only SFC Minerva 23:01 Plus Ultra
    Result Only Los Garres 23:01 Deportiva Minera
    Result Only La Hoya Lorca 23:01 FC Cartagena II
    Result Only CD Aguilas 23:01 Muleno
    Result Only Mazarron FC 23:01 Real Murcia B
    Result Only Huercal Overa 23:01 EDMF Churra
    Result Only Olimpico Totana 23:01 EG El Palmar
    Result Only UCAM Murcia B 23:01 Mar Menor
    Result Only FC Cartagena 23:01 CAP Ciudad de Murcia
    Result Only Lorca Deportiva 15:00 Atletico Pulpileno
    Spain - Tercera Division Group 14
    25/01 Montijo 0:0 UP Plasencia
    26/01 Trujillo 0:2 Cacereno
    26/01 Olivenza 4:1 Valdivia
    26/01 Fuente de Cantos 1:3 RC Polideportivo Valverdeno
    26/01 Jerez 1:0 Calamonte
    26/01 Diocesano CF 0:1 Azuaga
    26/01 AD Llerenense 16:00 CD Miajadas
    26/01 Arroyo 3:4 Moralo
    26/01 Aceuchal CF 0:2 CD Coria
    26/01 Villanovense 1:0 Extremadura UD B
    Result Only Azuaga 23:01 Villanovense
    Result Only UP Plasencia 23:01 Fuente de Cantos
    Result Only CD Miajadas 23:01 Diocesano CF
    Result Only Valdivia 23:01 Montijo
    Result Only Cacereno 23:01 AD Llerenense
    Result Only Moralo 23:01 Trujillo
    Result Only CD Coria 23:01 Arroyo
    Result Only Calamonte 23:01 Aceuchal CF
    Result Only Extremadura UD B 23:01 Olivenza
    Result Only RC Polideportivo Valverdeno 23:01 Jerez
    Spain - Tercera Division Group 15
    25/01 Pamplona 1:0 Cortes
    25/01 Huarte 3:0 Burlades
    25/01 CA Cirbonero 2:0 CD Beti Onak
    25/01 Lourdes 0:1 Mutilvera
    25/01 Txantrea 1:1 Club Deportivo Baztan
    25/01 Beti Kozkor 3:0 CD Pena Azagresa
    25/01 Subiza 0:1 Valle Egues
    25/01 San Juan 1:2 Ardoi
    25/01 CD Fontellas 1:2 Corellano
    26/01 Pena Sport 0:4 CD Murchante
    Result Only Cortes 15:00 Subiza
    Result Only Valle Egues 15:15 Club Deportivo Baztan
    Result Only CD Beti Onak 15:30 Lourdes
    Result Only Huarte 23:01 Txantrea
    Result Only Mutilvera 23:01 San Juan
    Result Only Burlades 23:01 CD Fontellas
    Result Only Ardoi 23:01 Pena Sport
    Result Only CD Murchante 23:01 Pamplona
    Result Only CD Pena Azagresa 23:01 CA Cirbonero
    Result Only Corellano 16:30 Beti Kozkor
    Spain - Tercera Division Group 16
    25/01 Casalarreina 5:3 CD Ebro
    25/01 Logrones UD B 4:0 CD Berceo
    25/01 Yague CF 0:3 CD Pradejon
    26/01 CD Calahorra II 0:2 Logrones SD
    26/01 Varea 8:0 Comillas CF
    26/01 CCD Alberite 0:4 Anguiano
    26/01 Arnedo 4:0 Calasancio
    26/01 Calzada 1:1 Vianes
    26/01 Alfaro 6:0 Villegas
    26/01 Oyonesa 0:3 Naxara
    Result Only Calasancio 23:01 Yague CF
    Result Only Comillas CF 23:01 Oyonesa
    Result Only Logrones SD 23:01 Varea
    Result Only CD Berceo 23:01 CD Calahorra II
    Result Only Vianes 23:01 Logrones UD B
    Result Only Villegas 23:01 Arnedo
    Result Only CD Ebro 23:01 Calzada
    Result Only Anguiano 23:01 Alfaro
    Result Only CD Pradejon 23:01 Casalarreina
    Result Only Naxara 23:01 CCD Alberite
    Spain - Tercera Division Group 17
    26/01 AD San Juan Zaragoza 3:2 Utebo
    26/01 Real Zaragoza B 1:2 Tarazona
    26/01 Valdefierro 1:5 Teruel
    26/01 UD Barbastro 1:0 Belchite 97
    26/01 Almudevar 1:1 Binefar
    26/01 CDJ Tamarite 3:0 Sarinena
    26/01 CF Calamocha 1:4 Atletico Monzon
    26/01 Illueca 2:2 Borja
    26/01 Villanueva CF 2:0 Robres
    26/01 Fraga 1:1 Brea
    Result Only Cuarte Industrial 11:00 Real Zaragoza B
    Result Only Brea 15:00 UD Barbastro
    Result Only Tarazona 15:30 Illueca
    Result Only Borja 15:30 Valdefierro
    Result Only Binefar 16:00 CF Calamocha
    Result Only Atletico Monzon 16:00 CDJ Tamarite
    Result Only Teruel 16:00 Almudevar
    Result Only Sarinena 16:30 Villanueva CF
    Result Only Robres 16:30 Fraga
    Result Only Belchite 97 16:30 Utebo
    Spain - Tercera Division Group 18
    25/01 Villacanas CF 0:0 Calvo Sotelo de Puertollano CF
    26/01 Conquense UB 3:0 CD Tarancon
    26/01 Azuqueca 1:0 Almagro
    26/01 Almansa 4:3 Illescas
    26/01 CD Manchego Ciudad Real 1:2 Yugo Socuellamos
    26/01 Madridejos 0:2 Atletico Ibanes
    26/01 Pedroneras 0:0 Toledo
    26/01 Torrijos 0:0 Quintanar del Rey
    26/01 CD Guadalajara 3:1 Albacete B
    26/01 La Roda 1:1 CF La Solana
    Result Only CD Tarancon 23:01 Madridejos
    Result Only Almagro 23:01 Conquense UB
    Result Only Illescas 23:01 Azuqueca
    Result Only Quintanar del Rey 23:01 CD Manchego Ciudad Real
    Result Only Atletico Ibanes 11:00 Pedroneras
    Result Only Albacete B 11:00 Almansa
    Result Only Yugo Socuellamos 11:00 Villacanas CF
    Result Only CF La Solana 15:30 Torrijos
    Result Only Toledo 16:00 La Roda
    Result Only Calvo Sotelo de Puertollano CF 16:00 CD Guadalajara
    Spain - Tercera Division Group 2
    22/01 LEntregu 0:2 Caudal
    26/01 Lenense 1:1 Siero
    26/01 EI San Martin 1:3 Llanera
    26/01 Covadonga 2:2 Llanes
    26/01 Condal CF 1:0 Gijon Industrial
    26/01 Praviano 1:1 CD Vallobin
    26/01 SD Navarro CF 1:0 Mosconia
    26/01 Tuilla 1:0 LEntregu
    26/01 Urraca 2:0 Colunga
    26/01 Ceares 0:1 Lealtad
    26/01 Caudal 4:1 Real Aviles
    Result Only Lealtad 11:00 Praviano
    Result Only Gijon Industrial 11:00 Caudal
    Result Only Real Aviles 11:00 Tuilla
    Result Only CD Vallobin 11:00 Urraca
    Result Only Mosconia 15:00 Ceares
    Result Only Llanera 15:00 Lenense
    Result Only Colunga 15:15 Covadonga
    Result Only Llanes 15:15 Condal CF
    Result Only Siero 15:30 SD Navarro CF
    Result Only LEntregu 15:45 EI San Martin
    Spain - Tercera Division Group 3
    25/01 CF Ribamontan al Mar 2:1 Vimenor
    25/01 Barreda 2:0 Cultural Guarnizo
    25/01 UD Samano 3:0 UC Cartes
    25/01 Atletico Albericia 0:3 Siete Villas
    26/01 Racing Santander B 1:0 SD Solares Medio Cudeyo
    26/01 SD Torina 2:1 Escobedo
    26/01 Cayon 1:1 CD Laredo
    26/01 Textil Escudo 0:3 Bezana
    26/01 Gimnastica Torrelavega 1:1 Selaya
    26/01 CD Barquereno 3:2 Tropezon
    Result Only SD Solares Medio Cudeyo 16:00 Atletico Albericia
    Result Only UC Cartes 23:01 Racing Santander B
    Result Only Escobedo 23:01 Barreda
    Result Only CD Laredo 23:01 CD Barquereno
    Result Only Siete Villas 10:45 SD Torina
    Result Only Selaya 15:15 CF Ribamontan al Mar
    Result Only Cultural Guarnizo 15:30 Gimnastica Torrelavega
    Result Only Bezana 16:00 Cayon
    Result Only Vimenor 16:00 Textil Escudo
    Result Only Tropezon 16:00 UD Samano
    Spain - Tercera Division Group 4
    25/01 CD Ariznabarra 0:0 Santurtzi
    25/01 Pasaia KE 2:0 Gernika Club
    25/01 Lagun Onak 1:1 Tolosa
    25/01 Deusto 0:2 Urduliz FT
    25/01 JD Somorrostro 4:4 Sestao River
    26/01 Santutxu 1:0 Beasain
    26/01 Portugalete 0:2 Basconia
    26/01 CD San Ignacio 0:1 Durango
    26/01 Sodupe 0:0 Balmaseda
    26/01 CD Vitoria 0:1 Real Sociedad C
    Result Only Tolosa 15:30 CD San Ignacio
    Result Only Beasain 16:00 CD Vitoria
    Result Only Durango 16:30 CD Ariznabarra
    Result Only Balmaseda 16:30 Deusto
    Result Only Sestao River 17:00 Sodupe
    Result Only Real Sociedad C 17:00 Pasaia KE
    Result Only Gernika Club 17:00 Lagun Onak
    Result Only Urduliz FT 17:00 Portugalete
    Result Only Santurtzi 10:15 JD Somorrostro
    Result Only Basconia 10:30 Santutxu
    Spain - Tercera Division Group 5
    Cancelled Vilafranca