<
    >
    X
    Show Leagues >
    Spain - Tercera Division Group 1
    11/01 Polvorin FC 0:0 UD Paiosaco-Hierros
    11/01 Alondras 0:0 Somozas
    12/01 UD Ourense 1:0 CSD Arzua
    12/01 As Pontes 0:0 Silva
    12/01 Deportivo La Coruna B 4:0 CD Pontellas
    12/01 Rapido Bouzas 2:2 Arosa
    12/01 CD Estradense 1:1 RC Villalbes
    12/01 SD Compostela 3:0 CD Arenteiro
    12/01 Barco 1:0 Ourense CF
    12/01 Bergantinos 2:1 Choco
    15/01 Somozas 2:2 CD Arenteiro
    Result Only Deportivo La Coruna B 16:30 Choco
    Result Only Silva 11:15 Somozas
    Result Only Polvorin FC 11:30 Arosa
    Result Only As Pontes 15:30 RC Villalbes
    Result Only Barco 16:00 CD Arenteiro
    Result Only SD Compostela 16:00 Alondras
    Result Only UD Ourense 16:00 UD Paiosaco-Hierros
    Result Only Rapido Bouzas 16:00 CD Pontellas
    Result Only Bergantinos 16:00 Ourense CF
    Result Only CD Estradense 17:00 CSD Arzua
    Spain - Tercera Division Group 10
    Cancelled Ecija 23:01 Ciudad de Lucena
    12/01 Rota 2:3 Coria CF
    12/01 Utrera 1:0 Lebrijana
    12/01 San Roque de Lepe 1:0 Real Betis B
    12/01 Gerena 1:2 Conil CF
    12/01 Pozoblanco 2:1 Sevilla C
    12/01 Xerez CD 3:0 Arcos
    12/01 Antoniano 0:1 Xerez Deportivo FC
    12/01 Los Barrios 0:2 Cordoba II
    Result Only Conil CF 16:30 Puente Genil
    Result Only Ceuta 18:30 San Roque de Lepe
    Result Only Coria CF 23:01 Ecija
    Result Only Arcos 23:01 Antoniano
    Result Only Cordoba II 23:01 Utrera
    Result Only Sevilla C 10:00 Gerena
    Result Only Xerez Deportivo FC 16:00 Rota
    Result Only Ciudad de Lucena 16:00 Pozoblanco
    Result Only Real Betis B 16:30 Los Barrios
    Result Only Lebrijana 16:30 Xerez CD
    Result Only Puente Genil 16:45 Ceuta
    Spain - Tercera Division Group 11
    Postponed Platges de Calvia 15:00 San Rafael
    11/01 CD Santanyi 2:2 Club Esportiu Manacor
    11/01 Santa Catalina 0:1 CD Ibiza - Islas Pitiusas
    11/01 Esporles 3:4 Llosetense
    11/01 CE Andratx 0:1 Constancia
    11/01 Alcudia 2:2 Collerense
    12/01 Mallorca II 1:0 Ferriolense
    12/01 SD Portmany 2:5 Poblense
    12/01 Felanitx 3:3 SD Formentera
    12/01 CF Soller 1:0 Binissalem
    15/01 Club Esportiu Manacor 0:3 Binissalem
    Result Only CD Santanyi 15:00 Collerense
    Result Only Esporles 15:30 Poblense
    Result Only Santa Catalina 15:30 San Rafael
    Result Only CE Andratx 16:00 CF Soller
    Result Only SD Portmany 10:30 Felanitx
    Result Only SD Formentera 11:00 CD Ibiza - Islas Pitiusas
    Result Only Platges de Calvia 16:00 Ferriolense
    Result Only Mallorca II 16:00 Constancia
    Result Only Alcudia 16:00 Llosetense
    Spain - Tercera Division Group 12
    11/01 Santa Ursula 0:0 Lanzarote
    11/01 Ibarra 2:1 Las Palmas C
    12/01 Atlético Paso 1:2 Panaderia Pulido
    12/01 Tenisca 4:0 Gran Tarajal
    12/01 UD San Fernando 4:0 Atletico Union Guimar
    12/01 Tenerife B 0:3 Union Viera
    12/01 Villa Santa Brigida 2:3 Vera
    12/01 La Cuadra 0:0 CD Mensajero
    15/01 UD Tamaraceite 5:1 Club Atletico Tacoronte
    Result Only Union Viera 12:30 Santa Ursula
    Result Only Panaderia Pulido 16:30 La Cuadra
    Result Only Vera 16:30 UD Tamaraceite
    Result Only Las Palmas C 17:00 Buzanada
    Result Only Atletico Union Guimar 18:00 Ibarra
    Result Only Club Atletico Tacoronte 11:00 UD San Fernando
    Result Only CD Mensajero 12:00 Villa Santa Brigida
    Result Only CD Marino 12:00 Tenerife B
    Result Only Gran Tarajal 12:30 Atlético Paso
    Result Only Lanzarote 13:30 Tenisca
    Spain - Tercera Division Group 13
    12/01 Deportiva Minera 1:0 CD Aguilas
    12/01 FC Cartagena II 3:0 CAP Ciudad de Murcia
    12/01 Lorca Deportiva 1:2 SFC Minerva
    12/01 Plus Ultra 2:0 Huercal Overa
    12/01 Real Murcia B 2:0 FC Cartagena
    12/01 EG El Palmar 2:5 La Hoya Lorca
    12/01 EDMF Churra 2:1 Los Garres
    12/01 Mar Menor 1:0 Mazarron FC
    12/01 Atletico Pulpileno 3:1 Olimpico Totana
    12/01 Muleno 2:1 UCAM Murcia B
    Result Only La Hoya Lorca 15:00 EDMF Churra
    Result Only FC Cartagena 15:15 FC Cartagena II
    Result Only SFC Minerva 10:30 Muleno
    Result Only Mazarron FC 15:30 EG El Palmar
    Result Only Huercal Overa 15:30 Mar Menor
    Result Only Olimpico Totana 15:30 Plus Ultra
    Result Only CAP Ciudad de Murcia 15:30 Deportiva Minera
    Result Only UCAM Murcia B 15:30 Atletico Pulpileno
    Result Only CD Aguilas 15:30 Lorca Deportiva
    Result Only Los Garres 16:00 Real Murcia B
    Spain - Tercera Division Group 14
    Postponed Aceuchal CF 23:01 Cacereno
    12/01 Fuente de Cantos 0:1 CD Coria
    12/01 Montijo 1:0 Calamonte
    12/01 UP Plasencia 3:1 RC Polideportivo Valverdeno
    12/01 Trujillo 0:2 Azuaga
    12/01 Diocesano CF 0:4 Olivenza
    12/01 AD Llerenense 0:1 Extremadura UD B
    12/01 Arroyo 3:0 CD Miajadas
    12/01 Jerez 0:0 Moralo
    12/01 Villanovense 2:0 Valdivia
    Result Only Cacereno 23:01 Arroyo
    Result Only Moralo 23:01 Aceuchal CF
    Result Only CD Coria 23:01 Jerez
    Result Only Olivenza 23:01 Villanovense
    Result Only Calamonte 23:01 Fuente de Cantos
    Result Only Extremadura UD B 23:01 Diocesano CF
    Result Only RC Polideportivo Valverdeno 23:01 Montijo
    Result Only Azuaga 23:01 AD Llerenense
    Result Only Valdivia 23:01 UP Plasencia
    Result Only CD Miajadas 23:01 Trujillo
    Spain - Tercera Division Group 15
    11/01 Cortes 0:2 San Juan
    11/01 Ardoi 2:3 CA Cirbonero
    11/01 Subiza 2:3 Txantrea
    11/01 Valle Egues 2:0 Pena Sport
    11/01 Club Deportivo Baztan 0:0 Pamplona
    11/01 CD Beti Onak 4:2 CD Fontellas
    11/01 Mutilvera 1:1 Beti Kozkor
    11/01 CD Pena Azagresa 2:3 Huarte
    12/01 CD Murchante 2:0 Lourdes
    12/01 Corellano 1:1 Burlades
    Result Only Cortes 14:30 Pena Sport
    Result Only Mutilvera 14:45 CA Cirbonero
    Result Only Club Deportivo Baztan 15:00 Subiza
    Result Only Valle Egues 15:15 Pamplona
    Result Only CD Beti Onak 15:30 Beti Kozkor
    Result Only Burlades 16:30 Txantrea
    Result Only Ardoi 17:30 Lourdes
    Result Only CD Murchante 15:00 San Juan
    Result Only Corellano 15:30 Huarte
    Result Only CD Pena Azagresa 15:30 CD Fontellas
    Spain - Tercera Division Group 16
    11/01 Logrones UD B 2:0 Comillas CF
    11/01 Yague CF 1:3 Vianes
    12/01 Casalarreina 3:1 CD Berceo
    12/01 Varea 2:1 Anguiano
    12/01 CD Pradejon 2:1 CD Ebro
    12/01 CD Calahorra II 0:1 Naxara
    12/01 CCD Alberite 1:2 Arnedo
    12/01 Oyonesa 3:1 Villegas
    12/01 Calzada 0:1 Logrones SD
    12/01 Alfaro 4:0 Calasancio
    Result Only Comillas CF 15:00 CD Calahorra II
    Result Only CD Berceo 11:00 Calzada
    Result Only Villegas 11:00 CCD Alberite
    Result Only Anguiano 14:45 Oyonesa
    Result Only CD Ebro 15:00 Yague CF
    Result Only Calasancio 15:00 CD Pradejon
    Result Only Arnedo 15:30 Alfaro
    Result Only Vianes 16:00 Casalarreina
    Result Only Naxara 16:00 Varea
    Result Only Logrones SD 16:00 Logrones UD B
    Spain - Tercera Division Group 17
    12/01 AD San Juan Zaragoza 1:0 UD Barbastro
    12/01 Cuarte Industrial 0:3 Tarazona
    12/01 Real Zaragoza B 1:1 Teruel
    12/01 Villanueva CF 1:1 Belchite 97
    12/01 Almudevar 1:2 Sarinena
    12/01 Valdefierro 2:0 Atletico Monzon
    12/01 CDJ Tamarite 0:0 Brea
    12/01 CF Calamocha 0:0 Robres
    12/01 Illueca 1:1 Binefar
    12/01 Fraga 1:0 Utebo
    Result Only Borja 11:00 Real Zaragoza B
    Result Only Cuarte Industrial 11:00 AD San Juan Zaragoza
    Result Only Brea 15:00 Villanueva CF
    Result Only Belchite 97 15:00 Fraga
    Result Only Robres 15:30 CDJ Tamarite
    Result Only Binefar 15:30 Valdefierro
    Result Only Atletico Monzon 15:30 Almudevar
    Result Only Utebo 15:30 UD Barbastro
    Result Only Teruel 16:00 Illueca
    Result Only Sarinena 16:30 CF Calamocha
    Spain - Tercera Division Group 18
    12/01 Conquense UB 3:2 Toledo
    12/01 Azuqueca 3:1 Atletico Ibanes
    12/01 CD Manchego Ciudad Real 1:1 Albacete B
    12/01 Pedroneras 0:2 Quintanar del Rey
    12/01 Villacanas CF 4:1 Almansa
    12/01 Madridejos 1:0 CF La Solana
    12/01 Torrijos 2:0 Calvo Sotelo de Puertollano CF
    12/01 La Roda 0:3 Yugo Socuellamos
    12/01 CD Guadalajara 3:0 Illescas
    12/01 Almagro 3:1 CD Tarancon
    Result Only Almansa 23:01 CD Guadalajara
    Result Only Illescas 23:01 Almagro
    Result Only Quintanar del Rey 23:01 La Roda
    Result Only CF La Solana 23:01 Pedroneras
    Result Only CD Tarancon 10:30 Azuqueca
    Result Only Yugo Socuellamos 11:00 Torrijos
    Result Only Atletico Ibanes 15:00 Conquense UB
    Result Only Albacete B 15:30 Villacanas CF
    Result Only Toledo 16:00 Madridejos
    Result Only Calvo Sotelo de Puertollano CF 16:00 CD Manchego Ciudad Real
    Spain - Tercera Division Group 2
    12/01 SD Navarro CF 1:0 CD Vallobin
    12/01 Condal CF 1:0 LEntregu
    12/01 EI San Martin 1:0 Mosconia
    12/01 Covadonga 3:0 Real Aviles
    12/01 Llanes 4:1 Gijon Industrial
    12/01 Ceares 0:1 Urraca
    12/01 Tuilla 1:0 Siero
    12/01 Praviano 0:0 Colunga
    12/01 Lenense 0:3 Lealtad
    12/01 Caudal 2:1 Llanera
    Result Only Lealtad 11:00 SD Navarro CF
    Result Only Real Aviles 11:00 Condal CF
    Result Only CD Vallobin 11:00 Ceares
    Result Only Mosconia 14:45 Lenense
    Result Only Siero 15:00 EI San Martin
    Result Only Llanera 15:00 Tuilla
    Result Only Colunga 15:15 Llanes
    Result Only LEntregu 15:30 Caudal
    Result Only Urraca 16:00 Praviano
    Result Only Gijon Industrial 16:00 Covadonga
    Spain - Tercera Division Group 3
    11/01 CF Ribamontan al Mar 0:3 CD Laredo
    11/01 Barreda 1:1 Vimenor
    11/01 UD Samano 2:1 Atletico Albericia
    12/01 Racing Santander B 2:0 Siete Villas
    12/01 SD Torina 0:1 Selaya
    12/01 Cayon 3:0 UC Cartes
    12/01 Gimnastica Torrelavega 0:1 Bezana
    12/01 CD Barquereno 2:0 SD Solares Medio Cudeyo
    12/01 Textil Escudo 0:1 Tropezon
    15/01 Escobedo 1:0 Cultural Guarnizo
    Result Only UC Cartes 15:00 CD Barquereno
    Result Only SD Solares Medio Cudeyo 15:45 UD Samano
    Result Only Bezana 16:00 CF Ribamontan al Mar
    Result Only Atletico Albericia 16:00 Racing Santander B
    Result Only CD Laredo 17:00 Textil Escudo
    Result Only Siete Villas 10:45 Escobedo
    Result Only Selaya 15:00 Barreda
    Result Only Cultural Guarnizo 15:00 SD Torina
    Result Only Tropezon 16:00 Cayon
    Result Only Vimenor 16:00 Gimnastica Torrelavega
    Spain - Tercera Division Group 4
    11/01 Tolosa 2:2 Durango
    11/01 Lagun Onak 0:0 Santurtzi
    11/01 Deusto 1:3 Beasain
    12/01 Santutxu 1:1 Pasaia KE
    12/01 CD Ariznabarra 2:1 Balmaseda
    12/01 CD Vitoria 2:0 Gernika Club
    12/01 Sodupe 0:0 Basconia
    12/01 JD Somorrostro 3:2 Urduliz FT
    15/01 Portugalete 1:0 Real Sociedad C
    15/01 CD San Ignacio 1:2 Sestao River
    Result Only Pasaia KE 15:30 CD Vitoria
    Result Only Durango 16:00 Lagun Onak
    Result Only Beasain 16:00 Portugalete
    Result Only Balmaseda 16:30 JD Somorrostro
    Result Only Urduliz FT 17:30 Sodupe
    Result Only Santurtzi 10:15 CD San Ignacio
    Result Only Basconia 10:30 Deusto
    Result Only Sestao River 10:30 CD Ariznabarra
    Result Only Real Sociedad C 15:30 Santutxu
    Result Only Gernika Club 16:00 Tolosa
    Spain - Tercera Division Group 5
    Cancelled Reus Deportiu 16:00 UA Horta
    11/01 Igualada 1:0 UE Sants
    11/01 Pobla Mafumet 2:0 Santfeliuenc
    12/01 Hospitalet 3:2 Granollers
    12/01 Sant Andreu 2:2 Terrassa
    12/01 Castelldefels 2:1