<
    >
    X
    Show Leagues >
    Russia - PFL Group 1
    09/08 Mashuk KMV 4:1 FK Makhachkala
    09/08 Legion Dynamo 1:0 Chernomorets
    09/08 Druzhba Maikop 1:4 Anji Makhachkala
    09/08 FC Tuapse 1:6 Kuban Krasnodar
    09/08 SKA Rostov na Donu 1:0 Spartak Nalchik
    09/08 FK Taganrog 4:0 Dinamo GTS Stavropol
    09/08 Kuban Kholding 2:0 FC Yessentuki
    09/08 FC Krasnodar III 1:0 Biolog Novokubansk
    FK Makhachkala 13:00 FK Taganrog
    Anji Makhachkala 13:30 SKA Rostov na Donu
    Spartak Nalchik 14:00 Legion Dynamo
    Biolog Novokubansk 14:00 Kuban Kholding
    FK Inter Cherkessk 15:00 FC Tuapse
    Dinamo GTS Stavropol 15:00 Druzhba Maikop
    Chernomorets 15:30 FC Krasnodar III
    Kuban Krasnodar 15:30 Mashuk KMV
    Russia - PFL Group 2
    09/08 FK Leningradets 5:2 Rodina
    09/08 Zenit St. Petersburg II 1:1 FK Smolensk
    09/08 Dolgie Prudy 3:0 FC Chita
    09/08 Volga Tver 1:1 Radian-Baikal Irkutsk
    09/08 Lokomotiv Kazanka Moscow 2:1 Kolomna
    09/08 FK Murom 2:1 Znamya Truda
    Postponed Zvezda St. Petersburg 12:00 Luki Energiya
    10/08 Dinamo Moskva II 2:1 Torpedo Vladimir
    12/08 Dolgie Prudy 1:0 Radian-Baikal Irkutsk
    12/08 Volga Tver 4:2 FC Chita
    Znamya Truda 10:00 Lokomotiv Kazanka Moscow
    Rodina 12:00 Dinamo Moskva II
    Torpedo Vladimir 13:00 FK Leningradets
    Luki Energiya 13:00 Zenit St. Petersburg II
    Kolomna 14:00 FK Murom
    FK Smolensk 15:00 Zvezda St. Petersburg
    Russia - PFL Group 3
    09/08 Khimik Novomoskovsk 0:0 Sokol
    09/08 Strogino Moskva 1:1 Znamya Noginsk
    09/08 FK Kvant 2:1 Metalurg Vidnoye
    09/08 Salyut Belgorod 2:1 Saturn Ramenskoye
    09/08 Metallurg Lipetsk 2:0 FK Fakel-M Voronezh
    09/08 Krasnyy Smolensk 0:1 Kaluga
    09/08 Zvezda Ryazan 2:0 Avangard Kursk
    10/08 FK Khimki II 2:0 Sakhalin
    14/08 Metalurg Vidnoye 3:0 FK Khimki II
    Kaluga 11:00 Zvezda Ryazan
    Sokol 13:00 FK Kvant
    Znamya Noginsk 14:00 Metallurg Lipetsk
    Salyut Belgorod 14:00 Strogino Moskva
    Saturn Ramenskoye 14:00 Sakhalin
    Avangard Kursk 14:00 Khimik Novomoskovsk
    FK Fakel-M Voronezh 15:00 Krasnyy Smolensk
    Russia - PFL Group 4
    09/08 Lada Tolyatti 0:5 Zvezda Perm
    09/08 Orenburg II 0:1 Sibir Novosibirsk
    Postponed Nosta 13:00 Dynamo Barnaul
    09/08 KAMAZ 6:0 Krylya Sovetov II
    09/08 Volga Ulyanovsk 2:0 Ural II
    09/08 Volna Nizhegorodskaya oblast 1:0 Chelyabinsk
    10/08 Lada SOK 0:2 Tyumen
    12/08 Orenburg II 0:4 Dynamo Barnaul
    Postponed Nosta 10:00 Sibir Novosibirsk
    Ural II 09:00 Volna Nizhegorodskaya oblast
    Krylya Sovetov II 10:00 Zenit Izhevsk
    Chelyabinsk 12:00 Volga Ulyanovsk
    Zvezda Perm 12:00 Lada SOK
    Tyumen 13:00 Lada Tolyatti
    < Score Ticker
    X