<
    >
    X
    Show Leagues >
    Russia - PFL Group 1
    25/09 Anji Makhachkala 2:2 Chernomorets
    Postponed FC Tuapse 12:00 Legion Dynamo
    27/09 Mashuk KMV 3:1 SKA Rostov na Donu
    27/09 FK Inter Cherkessk 1:1 FC Krasnodar III
    27/09 FC Forte Taganrog 1:2 Druzhba Maikop
    27/09 Dinamo GTS Stavropol 3:1 Biolog Novokubansk
    27/09 Kuban Krasnodar 0:2 Kuban Kholding
    28/09 FK Makhachkala 1:1 FC Yessentuki
    Biolog Novokubansk 11:00 FK Makhachkala
    Spartak Nalchik 12:00 Anji Makhachkala
    Kuban Kholding 12:00 FK Inter Cherkessk
    Legion Dynamo 12:00 Mashuk KMV
    FC Yessentuki 13:00 Kuban Krasnodar
    SKA Rostov na Donu 13:00 FC Forte Taganrog
    Chernomorets 13:30 Dinamo GTS Stavropol
    FC Krasnodar III 12:00 FC Tuapse
    Russia - PFL Group 2
    24/09 FC Chita 2:3 Dinamo Moskva II
    24/09 Radian-Baikal Irkutsk 0:1 FK Leningradets
    26/09 FK Murom 1:1 Rodina
    27/09 FC Chita 0:1 FK Leningradets
    27/09 Radian-Baikal Irkutsk 1:0 Dinamo Moskva II
    27/09 Luki Energiya 2:1 Kolomna
    27/09 Volga Tver 0:0 Zvezda St. Petersburg
    27/09 FK Smolensk 1:1 Znamya Truda
    27/09 Torpedo Vladimir 2:1 Lokomotiv Kazanka Moscow
    27/09 Dolgie Prudy 2:1 Zenit St. Petersburg II
    Volga Tver 11:30 Lokomotiv Kazanka Moscow
    Dinamo Moskva II 12:00 Znamya Truda
    Torpedo Vladimir 12:00 Luki Energiya
    Dolgie Prudy 13:00 FK Murom
    FK Leningradets 10:00 Kolomna
    Rodina 12:00 FK Smolensk
    Russia - PFL Group 3
    26/09 Krasnyy Smolensk 1:0 Zvezda Ryazan
    27/09 Sakhalin 0:0 Znamya Noginsk
    27/09 Kaluga 1:2 Sokol
    27/09 Metallurg Lipetsk 1:1 Khimik Novomoskovsk
    27/09 Salyut Belgorod 6:0 FK Khimki II
    27/09 Strogino Moskva 1:1 FK Kvant
    27/09 FK Fakel-M Voronezh 2:1 Metalurg Vidnoye
    27/09 Saturn Ramenskoye 5:0 Avangard Kursk
    Khimik Novomoskovsk 11:00 Krasnyy Smolensk
    Sakhalin 12:00 Salyut Belgorod
    FK Kvant 12:00 Metallurg Lipetsk
    Sokol 12:00 FK Fakel-M Voronezh
    Avangard Kursk 13:00 Kaluga
    Zvezda Ryazan 13:00 Saturn Ramenskoye
    FK Khimki II 11:00 Strogino Moskva
    Metalurg Vidnoye 12:00 Znamya Noginsk
    Russia - PFL Group 4
    24/09 Dynamo Barnaul 4:1 Zenit Izhevsk
    24/09 Sibir Novosibirsk 2:2 KAMAZ
    26/09 Orenburg II 1:2 Volga Ulyanovsk
    27/09 Ural II 1:3 Tyumen
    Postponed Chelyabinsk 10:00 Zvezda Perm
    27/09 Nosta 3:3 Volna Nizhegorodskaya oblast
    27/09 Lada SOK 1:1 Krylya Sovetov II
    Dynamo Barnaul 10:00 Sibir Novosibirsk
    Orenburg II 10:00 Lada SOK
    Krylya Sovetov II 10:00 Ural II
    Zenit Izhevsk 11:00 Tyumen
    Nosta 11:00 Lada Tolyatti
    KAMAZ 12:00 Zvezda Perm
    Volga Ulyanovsk 10:00 Dynamo Barnaul
    Volna Nizhegorodskaya oblast 13:00 Sibir Novosibirsk
    < Score Ticker