<
    >
    X
    Show Leagues >
    Russia - PFL Group 1
    19/09 Biolog Novokubansk 1:1 Anji Makhachkala
    19/09 FC Krasnodar III 0:1 Kuban Krasnodar
    20/09 Legion Dynamo 4:1 FK Inter Cherkessk
    20/09 Kuban Kholding 3:0 FK Makhachkala
    20/09 Druzhba Maikop 1:1 Mashuk KMV
    20/09 FC Yessentuki 2:0 Dinamo GTS Stavropol
    20/09 Chernomorets 0:2 Spartak Nalchik
    SKA Rostov na Donu 12:00 FC Tuapse
    21/09 FC Tuapse 1:1 SKA Rostov na Donu
    25/09 Anji Makhachkala 2:2 Chernomorets
    FC Tuapse 12:00 Legion Dynamo
    Mashuk KMV 13:00 SKA Rostov na Donu
    FC Forte Taganrog 14:00 Druzhba Maikop
    Dinamo GTS Stavropol 14:00 Biolog Novokubansk
    FK Inter Cherkessk 14:00 FC Krasnodar III
    Kuban Krasnodar 15:00 Kuban Kholding
    FK Makhachkala 12:00 FC Yessentuki
    Russia - PFL Group 2
    20/09 Zenit St. Petersburg II 3:1 Volga Tver
    20/09 Znamya Truda 2:1 Luki Energiya
    20/09 Zvezda St. Petersburg 0:1 Dolgie Prudy
    20/09 FK Murom 0:1 Torpedo Vladimir
    21/09 Kolomna 2:2 FK Smolensk
    21/09 Lokomotiv Kazanka Moscow 1:1 Rodina
    24/09 FC Chita 2:3 Dinamo Moskva II
    24/09 Radian-Baikal Irkutsk 0:1 FK Leningradets
    FK Murom 15:00 Rodina
    Radian-Baikal Irkutsk 06:00 Dinamo Moskva II
    FC Chita 06:00 FK Leningradets
    Luki Energiya 10:00 Kolomna
    Volga Tver 11:30 Zvezda St. Petersburg
    FK Smolensk 13:00 Znamya Truda
    Torpedo Vladimir 13:00 Lokomotiv Kazanka Moscow
    Dolgie Prudy 13:00 Zenit St. Petersburg II
    Russia - PFL Group 3
    19/09 FK Kvant 0:0 Salyut Belgorod
    20/09 Sakhalin 5:1 FK Fakel-M Voronezh
    20/09 Sokol 0:0 Avangard Kursk
    20/09 Khimik Novomoskovsk 3:1 Strogino Moskva
    20/09 Krasnyy Smolensk 1:1 Saturn Ramenskoye
    20/09 Zvezda Ryazan 1:2 Metallurg Lipetsk
    21/09 FK Khimki II 1:3 Znamya Noginsk
    21/09 Metalurg Vidnoye 0:2 Kaluga
    Krasnyy Smolensk 14:00 Zvezda Ryazan
    Sakhalin 06:00 Znamya Noginsk
    Kaluga 11:00 Sokol
    Salyut Belgorod 12:00 FK Khimki II
    Metallurg Lipetsk 12:00 Khimik Novomoskovsk
    Strogino Moskva 12:30 FK Kvant
    FK Fakel-M Voronezh 14:00 Metalurg Vidnoye
    Saturn Ramenskoye 14:00 Avangard Kursk
    Russia - PFL Group 4
    20/09 Lada Tolyatti 1:0 Krylya Sovetov II
    20/09 Zvezda Perm 2:2 Ural II
    20/09 Tyumen 1:0 Chelyabinsk
    20/09 Volna Nizhegorodskaya oblast 1:0 Orenburg II
    20/09 Volga Ulyanovsk 2:0 Nosta
    21/09 Dynamo Barnaul 2:1 KAMAZ
    21/09 Sibir Novosibirsk 1:1 Zenit Izhevsk
    24/09 Dynamo Barnaul 4:1 Zenit Izhevsk
    24/09 Sibir Novosibirsk 2:2 KAMAZ
    Orenburg II 10:00 Volga Ulyanovsk
    Ural II 09:00 Tyumen
    Chelyabinsk 10:00 Zvezda Perm
    Nosta 11:00 Volna Nizhegorodskaya oblast
    Lada SOK 12:00 Krylya Sovetov II
    < Score Ticker
    X