<
    >
    X
    Show Leagues >
    Romania - Liga III Serie 1
    Postponed Bucovina Radauti 14:00 Pascani
    19/09 Ceahlaul Piatra-Neamt 0:1 Rapid Suceava
    19/09 Dante Botosani 1:3 Stiinta Miroslava
    19/09 Husana Husi 5:0 Bradu Borca
    19/09 Somuz Falticeni 1:0 SJ Vaslui
    Result Only Stiinta Miroslava 14:00 Ceahlaul Piatra-Neamt
    Postponed Rapid Suceava 14:00 Bucovina Radauti
    Result Only Pascani 14:00 Somuz Falticeni
    Result Only SJ Vaslui 14:00 Husana Husi
    Result Only Bradu Borca 14:00 Dante Botosani
    Result Only Pascani 14:00 Ceahlaul Piatra-Neamt
    Result Only SJ Vaslui 14:00 Bucovina Radauti
    Romania - Liga III Serie 10
    19/09 Sanmartin 2:1 Luceafarul Oradea
    19/09 Sportul Simleu 2:1 CSM Satu Mare
    19/09 Gloria Bistrita 0:0 Progresul Şomc
    19/09 CS Minaur Baia Mare 4:1 Oradea
    19/09 Zalau 1:0 Somesul Dej
    Result Only Oradea 14:00 Gloria Bistrita
    Result Only Progresul Şomc 14:00 Sportul Simleu
    Result Only CSM Satu Mare 14:00 Sanmartin
    Result Only Luceafarul Oradea 14:00 Zalau
    Result Only Somesul Dej 14:00 CS Minaur Baia Mare
    Romania - Liga III Serie 2
    19/09 Otelul Galati 2:0 Avantul Valea Marului
    19/09 CSM Bacau 2:2 Csm Focsani
    19/09 Sporting Liesti 2:2 Faurei
    Result Only Avantul Valea Marului 11:00 Chiscani
    Result Only Viitorul Ianca 14:00 Otelul Galati
    Result Only Ramnicu Sarat 14:00 Sporting Liesti
    Result Only Faurei 14:00 CSM Bacau
    Result Only Csm Focsani 14:00 Braila CF
    Romania - Liga III Serie 3
    19/09 Viitorul II 0:3 Popesti Leordeni
    19/09 Oltenita 0:2 Inainte Modelu
    19/09 Afumaţi 2:1 Gloria Albesti
    19/09 Agricola Borcea 1:2 Mostiştea Ulmu
    19/09 Recolta Gheorghe 2:7 Axiopolis
    Result Only Axiopolis 14:00 Agricola Borcea
    Result Only Mostiştea Ulmu 14:00 Afumaţi
    Result Only Gloria Albesti 14:00 Viitorul II
    Result Only Popesti Leordeni 14:00 Oltenita
    Result Only Inainte Modelu 14:00 Recolta Gheorghe
    Romania - Liga III Serie 4
    19/09 Voluntari B 0:0 Tunari
    19/09 Progresul Spartac 5:1 Dinamo Bucuresti 2
    19/09 Steaua Bucuresti II 1:2 CSA Steaua Bucuresti
    19/09 Metalul Buzu 2:1 Rapid Bucuresti II
    25/09 Tunari 0:0 Metalul Buzu
    25/09 Concordia Chiajna II 0:2 Steaua Bucuresti II
    25/09 Dinamo Bucuresti 2 1:2 Voluntari B
    25/09 Rapid Bucuresti II 4:2 Balotesti CS
    Result Only CSA Steaua Bucuresti 14:00 Progresul Spartac
    Romania - Liga III Serie 5
    19/09 Steagul Rosu Municipal Brasov 1:2 Odorheiu Secuiesc
    19/09 Blejoi Vispeşti 1:4 Corona Brasov
    19/09 Targu Secuiesc 3:0 Sepsi II
    19/09 Astra Giurgiu II 5:1 Plopeni
    25/09 Corona Brasov 2:1 Astra Giurgiu II
    25/09 Odorheiu Secuiesc 5:0 Kids Tampa Brasov
    25/09 Sepsi II 2:3 Blejoi Vispeşti
    Result Only Plopeni 14:00 Steagul Rosu Municipal Brasov
    Result Only CS Olimpic Cetate 14:00 Targu Secuiesc
    Romania - Liga III Serie 6
    19/09 Sporting Rosiori 5:1 Academica Clinceni II
    19/09 ACSO Filiasi 1:0 FC Aninoasa
    25/09 Flacara Moreni 3:1 ACSO Filiasi
    25/09 Alexandria FCM 1:1 CS U Craiova II
    25/09 Academica Clinceni II 0:3 Unirea Bascov
    Result Only FC Aninoasa 14:00 Vediţa Coloneşti
    Result Only Petrolul Potcoava 14:00 Sporting Rosiori
    Romania - Liga III Serie 7
    19/09 Gilortul Targu Carbunesti 3:1 Cetate Deva
    19/09 Flacara Horezu 3:1 Viitorul Daesti
    19/09 Jiul Petrosani 0:1 Magura Cisnadie
    25/09 Cetate Deva 2:1 Hermannstadt B
    25/09 Gaz Metan Medias B 7:1 Jiul Petrosani
    25/09 Magura Cisnadie 1:0 Flacara Horezu
    Result Only Viitorul Daesti 14:00 Viitorul Selimbar
    Result Only Minerul Costesti 14:00 Gilortul Targu Carbunesti
    Romania - Liga III Serie 8
    19/09 Avântul Periam 1:1 Soimii Lipova
    19/09 FC Gloria Lunca Teuz Cermei 1:3 Progresul Pecica
    19/09 Progresul Ezeris 0:5 ACS Dumbravita
    19/09 Poli Timişoara 0:2 CS Crisul Chisineu Cris
    25/09 Soimii Lipova 2:1 Poli Timişoara
    25/09 ACS Dumbravita 9:1 FC Gloria Lunca Teuz Cermei
    Result Only Progresul Pecica 14:00 Avântul Periam
    Result Only CS Crisul Chisineu Cris 14:00 Fortuna Becicherecu
    Result Only CSC Ghiroda si Giarmata Vii 14:00 Progresul Ezeris
    Romania - Liga III Serie 9
    19/09 Sanatatea Cluj 1:3 Unirea Alba Iulia
    19/09 Metalurgistul Cugir 1:0 Unirea Ungheni
    19/09 Hunedoara 1:0 CS Ocna Mures
    19/09 Ariesul Turda 1907 1:2 Avantul Reghin
    25/09 Avantul Reghin 2:1 Hunedoara
    25/09 Unirea Ungheni 2:1 Sanatatea Cluj
    Postponed Unirea Alba Iulia 14:00 Unirea Dej
    Result Only Industria Galda 14:00 Ariesul Turda 1907
    Result Only CS Ocna Mures 14:00 Metalurgistul Cugir
    < Score Ticker
    X