<
    >
    X
    Show Leagues >
    Romania - Liga III Serie 1
    Cancelled SJ Vaslui 14:00 Bucovina Radauti
    12/09 Bradu Borca 0:2 Somuz Falticeni
    12/09 Husana Husi 1:0 Dante Botosani
    12/09 Rapid Suceava 1:2 Stiinta Miroslava
    Result Only Pascani 14:00 Ceahlaul Piatra-Neamt
    Result Only Husana Husi 14:00 Bradu Borca
    Result Only Somuz Falticeni 14:00 SJ Vaslui
    Result Only Bucovina Radauti 14:00 Pascani
    Result Only Ceahlaul Piatra-Neamt 14:00 Rapid Suceava
    Result Only Dante Botosani 14:00 Stiinta Miroslava
    Romania - Liga III Serie 10
    12/09 Progresul Şomc 1:3 CS Minaur Baia Mare
    12/09 CSM Satu Mare 4:2 Gloria Bistrita
    12/09 Sportul Simleu 2:2 Sanmartin
    12/09 Somesul Dej 2:0 Luceafarul Oradea
    12/09 Oradea 1:1 Zalau
    Result Only Gloria Bistrita 14:00 Progresul Şomc
    Result Only CS Minaur Baia Mare 14:00 Oradea
    Result Only Zalau 14:00 Somesul Dej
    Result Only Sanmartin 14:00 Luceafarul Oradea
    Result Only Sportul Simleu 14:00 CSM Satu Mare
    Romania - Liga III Serie 2
    12/09 Csm Focsani 4:1 Faurei
    12/09 Viitorul Ianca 2:0 CSM Bacau
    12/09 Avantul Valea Marului 0:3 Braila CF
    12/09 Ramnicu Sarat 1:0 Otelul Galati
    12/09 Chiscani 2:5 Sporting Liesti
    Result Only Chiscani 14:00 Ramnicu Sarat
    Result Only Braila CF 14:00 Viitorul Ianca
    Result Only Sporting Liesti 14:00 Faurei
    Result Only Otelul Galati 14:00 Avantul Valea Marului
    Result Only CSM Bacau 14:00 Csm Focsani
    Romania - Liga III Serie 3
    12/09 Popesti Leordeni 0:1 Afumaţi
    12/09 Inainte Modelu 2:3 Viitorul II
    12/09 Oltenita 4:0 Recolta Gheorghe
    12/09 Mostiştea Ulmu 3:3 Axiopolis
    12/09 Gloria Albesti 2:0 Agricola Borcea
    Result Only Viitorul II 12:00 Popesti Leordeni
    Result Only Afumaţi 14:00 Gloria Albesti
    Result Only Agricola Borcea 14:00 Mostiştea Ulmu
    Result Only Recolta Gheorghe 14:00 Axiopolis
    Result Only Oltenita 14:00 Inainte Modelu
    Romania - Liga III Serie 4
    11/09 Rapid Bucuresti II 1:1 Tunari
    12/09 Concordia Chiajna II 1:1 Metalul Buzu
    12/09 CSA Steaua Bucuresti 5:1 Balotesti CS
    12/09 Dinamo Bucuresti 2 3:2 Steaua Bucuresti II
    12/09 Progresul Spartac 3:1 Voluntari B
    Result Only Balotesti CS 14:00 Concordia Chiajna II
    Result Only Progresul Spartac 14:00 Dinamo Bucuresti 2
    Result Only Steaua Bucuresti II 14:00 CSA Steaua Bucuresti
    Result Only Metalul Buzu 14:00 Rapid Bucuresti II
    Result Only Voluntari B 14:00 Tunari
    Romania - Liga III Serie 5
    11/09 Sepsi II 2:0 Kids Tampa Brasov
    12/09 Blejoi Vispeşti 2:1 Astra Giurgiu II
    12/09 Odorheiu Secuiesc 0:1 Plopeni
    12/09 CS Olimpic Cetate 1:2 Steagul Rosu Municipal Brasov
    12/09 Corona Brasov 5:1 Targu Secuiesc
    Result Only Kids Tampa Brasov 14:00 CS Olimpic Cetate
    Result Only Steagul Rosu Municipal Brasov 11:00 Odorheiu Secuiesc
    Result Only Astra Giurgiu II 14:00 Plopeni
    Result Only Blejoi Vispeşti 14:00 Corona Brasov
    Result Only Targu Secuiesc 14:00 Sepsi II
    Romania - Liga III Serie 6
    11/09 Alexandria FCM 0:1 ACSO Filiasi
    11/09 Academica Clinceni II 2:0 CS U Craiova II
    12/09 FC Aninoasa 2:2 Flacara Moreni
    12/09 Petrolul Potcoava 0:3 Vediţa Coloneşti
    12/09 Sporting Rosiori 3:1 Unirea Bascov
    Result Only CS U Craiova II 14:00 Petrolul Potcoava
    Result Only Vediţa Coloneşti 14:00 Alexandria FCM
    Result Only Unirea Bascov 14:00 Flacara Moreni
    Result Only Sporting Rosiori 14:00 Academica Clinceni II
    Result Only ACSO Filiasi 14:00 FC Aninoasa
    Romania - Liga III Serie 7
    12/09 Jiul Petrosani 2:2 Flacara Horezu
    12/09 Minerul Costesti 0:2 Viitorul Daesti
    12/09 Cetate Deva 1:2 Viitorul Selimbar
    Postponed Gaz Metan Medias B 14:00 Gilortul Targu Carbunesti
    12/09 Magura Cisnadie 2:1 Hermannstadt B
    Result Only Viitorul Selimbar 14:00 Minerul Costesti
    Result Only Hermannstadt B 14:00 Gaz Metan Medias B
    Result Only Flacara Horezu 14:00 Viitorul Daesti
    Result Only Jiul Petrosani 14:00 Magura Cisnadie
    Result Only Gilortul Targu Carbunesti 14:00 Cetate Deva
    Romania - Liga III Serie 8
    12/09 ACS Dumbravita 0:0 Fortuna Becicherecu
    12/09 Progresul Pecica 2:0 Progresul Ezeris
    12/09 Soimii Lipova 2:1 FC Gloria Lunca Teuz Cermei
    12/09 Avântul Periam 1:1 Poli Timişoara
    12/09 CSC Ghiroda si Giarmata Vii 2:2 CS Crisul Chisineu Cris
    Result Only Fortuna Becicherecu 14:00 CSC Ghiroda si Giarmata Vii
    Result Only Avântul Periam 14:00 Soimii Lipova
    Result Only FC Gloria Lunca Teuz Cermei 14:00 Progresul Pecica
    Result Only Progresul Ezeris 14:00 ACS Dumbravita
    Result Only Poli Timişoara 14:00 CS Crisul Chisineu Cris
    Romania - Liga III Serie 9
    12/09 Avantul Reghin 0:0 Industria Galda
    12/09 CS Ocna Mures 0:2 Ariesul Turda 1907
    12/09 Unirea Ungheni 2:1 Hunedoara
    12/09 Unirea Alba Iulia 1:4 Metalurgistul Cugir
    12/09 Sanatatea Cluj 0:3 Unirea Dej
    Result Only Unirea Dej 14:00 Industria Galda
    Result Only Ariesul Turda 1907 14:00 Avantul Reghin
    Result Only Sanatatea Cluj 14:00 Unirea Alba Iulia
    Result Only Metalurgistul Cugir 14:00 Unirea Ungheni
    Result Only Hunedoara 14:00 CS Ocna Mures
    < Score Ticker
    X