<
    >
    X
    Show Leagues >
    Poland - 3. Liga Group 1
    Cancelled Pogon Grod. Mazowiecki 22:01 Olimpia Zambrow
    Cancelled Swit 22:01 Legia Warszawa II
    Cancelled Sokol Aleksandrow 22:01 Huragan Morag
    Cancelled Concordia Elblag 22:01 Polonia Warsaw
    Cancelled MLKS Znicz Biala Piska 22:01 Wasilkow
    Cancelled Sokol Ostroda 22:01 Bron Radom
    Cancelled Pelikan Lowicz 22:01 Ursus Warszawa
    Cancelled Radomsko 22:01 Unia Skierniewice
    Cancelled Ruch Wysokie Mazowieckie 22:01 Lechia T. Mazowiecki
    Cancelled Legia Warszawa II 22:01 Pelikan Lowicz
    Cancelled Olimpia Zambrow 13:00 MLKS Znicz Biala Piska
    Cancelled Ursus Warszawa 14:00 Concordia Elblag
    Cancelled Unia Skierniewice 15:00 Pogon Grod. Mazowiecki
    Cancelled Bron Radom 15:00 Radomsko
    Cancelled Wasilkow 15:00 Ruch Wysokie Mazowieckie
    Cancelled Swit 15:30 Huragan Morag
    Cancelled Polonia Warsaw 17:00 Sokol Ostroda
    Cancelled Lechia T. Mazowiecki 09:00 Sokol Aleksandrow
    Poland - 3. Liga Group 2
    Cancelled KKS 1925 Kalisz 22:01 Chemik Police
    Cancelled Starogard Gdanski 22:01 Unia Janikowo
    Cancelled Gwardia Koszalin 22:01 Swit Skolwin (Szczecin)
    Cancelled Nielba Wągro 22:01 Pogon Szczecin II
    Cancelled Mieszko Gniezno 22:01 Baltyk Koszalin
    Cancelled Grom Nowy Staw 22:01 Polonia Sroda
    Cancelled Gornik Konin 22:01 Baltyk Gdynia
    Cancelled Kotwica Kolobrzeg 22:01 Radunia Stezyca
    Cancelled Jarota Jarocin 22:01 Sokol Kleczew
    Postponed Polonia Sroda 22:01 Kotwica Kolobrzeg
    Postponed Baltyk Koszalin 22:01 Gornik Konin
    Postponed Pogon Szczecin II 22:01 Grom Nowy Staw
    Postponed Swit Skolwin (Szczecin) 22:01 Mieszko Gniezno
    Postponed Baltyk Gdynia 22:01 Nielba Wągro
    Postponed Unia Janikowo 22:01 Gwardia Koszalin
    Postponed Chemik Police 22:01 Starogard Gdanski
    Postponed Sokol Kleczew 22:01 KKS 1925 Kalisz
    Postponed Radunia Stezyca 22:01 Jarota Jarocin
    Poland - 3. Liga Group 3
    Cancelled Piast Zmigrod 15:00 Sleza Wroclaw
    Cancelled Slląsk Wroclaw II 15:00 Falubaz Zielona Gora
    Cancelled Gwarek Tarnowskie Gory 15:00 Olawa
    Cancelled Miedz Legnica II 15:00 Rekord Bielsko
    Cancelled Stal Brzeg 15:00 Zaglebie Lubin II
    Cancelled Ruch Zdzieszowice 15:00 Pawlowice Slaskie
    Cancelled Energetyk ROW Rybnik 15:00 Starowice Dolne
    Cancelled Gornik Zabrze II 15:00 Kluczbork
    Cancelled Polonia Bytom 15:00 Ruch Chorzow
    Cancelled Rekord Bielsko 16:00 Stal Brzeg
    Cancelled Olawa 16:00 Miedz Legnica II
    Cancelled Sleza Wroclaw 16:00 Gwarek Tarnowskie Gory
    Cancelled Ruch Chorzow 16:00 Falubaz Zielona Gora
    Cancelled Kluczbork 16:00 Piast Zmigrod
    Cancelled Starowice Dolne 16:00 Polonia Bytom
    Cancelled Gornik Zabrze II 16:00 Slląsk Wroclaw II
    Cancelled Pawlowice Slaskie 16:00 Energetyk ROW Rybnik
    Cancelled Zaglebie Lubin II 16:00 Ruch Zdzieszowice
    Cancelled Polonia Bytom 15:00 Pawlowice Slaskie
    Cancelled Piast Zmigrod 15:00 Gornik Zabrze II
    Cancelled Falubaz Zielona Gora 15:00 Starowice Dolne
    Cancelled Gwarek Tarnowskie Gory 15:00 Kluczbork
    Cancelled Slląsk Wroclaw II 15:00 Ruch Chorzow
    Cancelled Miedz Legnica II 15:00 Sleza Wroclaw
    Cancelled Stal Brzeg 15:00 Olawa
    Cancelled Ruch Zdzieszowice 15:00 Rekord Bielsko
    Cancelled Energetyk ROW Rybnik 15:00 Zaglebie Lubin II
    Poland - 3. Liga Group 4
    Cancelled Hetman Zamosc 15:00 KSZO Ostrowiec
    Cancelled Avia Swidnik 15:30 Siarka Tarnobrzeg
    Cancelled NKP Podhale 15:30 Wisla Pulawy
    Cancelled Wolczanka Pelkinska 15:30 Sokol Sieniawa
    Cancelled Podlasie Biala Podlaska 15:30 Jutrzenka Gieb
    Cancelled Wisla Sandomierz 15:30 CKS Chelmianka Chelm
    Cancelled Motor Lublin 15:30 Hutnik Krakow
    Cancelled Orleta Radzyn 15:30 Korona Kielce II
    Cancelled Stal Krasnik 15:00 Wisloka Debica
    Cancelled Wisloka Debica 15:00 Motor Lublin
    Cancelled KSZO Ostrowiec 15:00 Stal Krasnik
    Cancelled Jutrzenka Gieb 15:00 Wisla Sandomierz
    Cancelled CKS Chelmianka Chelm 15:00 Hetman Zamosc
    Cancelled Sokol Sieniawa 15:00 Podlasie Biala Podlaska
    Cancelled Wolczanka Pelkinska 15:00 Wisla Pulawy
    Cancelled Siarka Tarnobrzeg 15:00 NKP Podhale
    Cancelled Korona Kielce II 15:00 Avia Swidnik
    Cancelled Hutnik Krakow 15:00 Orleta Radzyn
    < Score Ticker
    X