<
    >
    X
    Show Leagues >
    Poland - 3. Liga Group 1
    Result Only Ruch Wysokie Mazowieckie 22:00 Huragan Morag
    Result Only Jagiellonia II 10:00 MLKS Znicz Biala Piska
    Result Only Wikielec 12:00 Wasilkow
    Result Only Swit 14:00 Concordia Elblag
    Result Only Olimpia Zambrow 14:00 Unia Skierniewice
    Result Only Kutno 14:00 Polonia Warsaw
    Result Only Blonianka Blonie 15:00 Ursus Warszawa
    Postponed Pogon Grod. Mazowiecki 15:30 Legionovia Legionowo
    Result Only Lechia T. Mazowiecki 09:00 Sokol Aleksandrow
    Result Only Pelikan Lowicz 09:15 Bron Radom
    Result Only Radomsko 15:00 Legia Warszawa II
    Poland - 3. Liga Group 2
    01/08 Polonia Sroda 2:1 Sokol Kleczew
    01/08 Unia Swarzedz 0:0 Chemik Police
    01/08 GKS Przodkowo 0:0 Baltyk Koszalin
    01/08 Pomorzanin Torun 0:2 Baltyk Gdynia
    01/08 Flota Swinoujscie 3:1 Unia Janikowo
    01/08 Nielba Wągro 1:5 Pogon Szczecin II
    01/08 Kotwica Kolobrzeg 2:0 Mieszko Gniezno
    01/08 Starogard Gdanski 2:6 Jarota Jarocin
    01/08 Gwardia Koszalin 0:1 Radunia Stezyca
    02/08 Swit Skolwin (Szczecin) 3:1 Gornik Konin
    07/08 Chemik Police 0:6 Gwardia Koszalin
    Postponed Elana Torun 22:00 Starogard Gdanski
    Result Only Sokol Kleczew 22:00 Pomorzanin Torun
    Result Only GKS Przodkowo 13:00 Unia Swarzedz
    Result Only Mieszko Gniezno 15:00 Nielba Wągro
    Result Only Baltyk Koszalin 15:00 Baltyk Gdynia
    Result Only Flota Swinoujscie 15:00 Pogon Szczecin II
    Result Only Gornik Konin 15:00 Gryf Wejherowo
    Result Only Jarota Jarocin 15:00 Kotwica Kolobrzeg
    Result Only Radunia Stezyca 13:00 Swit Skolwin (Szczecin)
    Result Only Unia Janikowo 15:00 Polonia Sroda
    Poland - 3. Liga Group 3
    01/08 Pawlowice Slaskie 1:1 Piast Zmigrod
    01/08 Goczalkowice Zdroj 2:3 Kluczbork
    01/08 Miedz Legnica II 1:4 Sleza Wroclaw
    01/08 Gwarek Tarnowskie Gory 0:4 Zaglebie Lubin II
    01/08 Stal Brzeg 1:1 Falubaz Zielona Gora
    01/08 Energetyk ROW Rybnik 1:1 Rekord Bielsko
    01/08 Polonia Nysa 1:2 Olawa
    01/08 Polonia Stal Swidnica 2:4 Ruch Chorzow
    02/08 Gornik Zabrze II 5:1 Warta Gorzow
    07/08 Polonia Bytom 0:0 Gwarek Tarnowskie Gory
    Result Only Zaglebie Lubin II 11:30 Miedz Legnica II
    Result Only Sleza Wroclaw 12:00 Pawlowice Slaskie
    Result Only Piast Zmigrod 15:00 Goczalkowice Zdroj
    Result Only Olawa 15:00 Ruch Chorzow
    Result Only Polonia Nysa 15:00 Energetyk ROW Rybnik
    Result Only Rekord Bielsko 15:00 Stal Brzeg
    Result Only Warta Gorzow 15:30 Polonia Stal Swidnica
    Result Only Kluczbork 16:00 Gornik Zabrze II
    Result Only Miedz Legnica II 15:00 Polonia Bytom
    Result Only Energetyk ROW Rybnik 16:00 Olawa
    Result Only Polonia Stal Swidnica 16:00 Kluczbork
    Result Only Gornik Zabrze II 16:00 Piast Zmigrod
    Result Only Goczalkowice Zdroj 16:00 Sleza Wroclaw
    Result Only Pawlowice Slaskie 16:00 Zaglebie Lubin II
    Result Only Gwarek Tarnowskie Gory 16:00 Falubaz Zielona Gora
    Result Only Stal Brzeg 16:00 Polonia Nysa
    Result Only Ruch Chorzow 17:20 Warta Gorzow
    Poland - 3. Liga Group 4
    01/08 Cracovia Krakow II 1:0 Avia Swidnik
    01/08 Orleta Radzyn 2:1 Podlasie Biala Podlaska
    01/08 Sokol Sieniawa 3:1 KSZO Ostrowiec
    01/08 Siarka Tarnobrzeg 0:1 Wisloka Debica
    01/08 Wisla Pulawy 2:1 Wolczanka Pelkinska
    02/08 Stal Krasnik 1:2 Korona Kielce II
    02/08 Lagow 0:1 Jutrzenka Gieb
    02/08 Wiazownica 3:0 Hetman Zamosc
    02/08 Wisla Sandomierz 3:1 CKS Chelmianka Chelm
    02/08 Lewart 0:1 NKP Podhale
    Result Only Jutrzenka Gieb 09:00 Wisla Pulawy
    Result Only Korona Kielce II 10:00 Lagow
    Result Only Lewart 15:00 Siarka Tarnobrzeg
    Result Only CKS Chelmianka Chelm 15:00 Wiazownica
    Result Only Hetman Zamosc 15:00 Stal Krasnik
    Result Only Wolczanka Pelkinska 15:00 Sokol Sieniawa
    Result Only KSZO Ostrowiec 15:00 Orleta Radzyn
    Result Only Podlasie Biala Podlaska 15:00 Cracovia Krakow II
    Result Only NKP Podhale 15:30 Avia Swidnik
    Result Only Wisloka Debica 15:30 Wisla Sandomierz
    Result Only Cracovia Krakow II 22:00 KSZO Ostrowiec
    Result Only Orleta Radzyn 22:00 Wolczanka Pelkinska
    Result Only Wisla Pulawy 22:00 Korona Kielce II
    Result Only Stal Krasnik 14:00 CKS Chelmianka Chelm
    Result Only Siarka Tarnobrzeg 15:00 NKP Podhale
    Result Only Avia Swidnik 15:00 Podlasie Biala Podlaska
    Result Only Sokol Sieniawa 15:00 Jutrzenka Gieb
    Result Only Lagow 15:00 Hetman Zamosc
    Result Only Wiazownica 16:00 Wisloka Debica
    Result Only Wisla Sandomierz 16:00 Lewart
    < Score Ticker
    X