<
    >
    X
    Show Leagues >
    Poland - 3. Liga Group 1
    19/09 Wikielec 2:0 Kutno
    19/09 Swit 0:1 MLKS Znicz Biala Piska
    19/09 Concordia Elblag 0:3 Sokol Aleksandrow
    19/09 Ursus Warszawa 0:2 Bron Radom
    Postponed Jagiellonia II 13:00 Ruch Wysokie Mazowieckie
    19/09 Legionovia Legionowo 2:0 Wasilkow
    19/09 Pogon Grod. Mazowiecki 4:0 Legia Warszawa II
    19/09 Blonianka Blonie 2:3 Huragan Morag
    19/09 Unia Skierniewice 4:2 Pelikan Lowicz
    20/09 Radomsko 0:4 Polonia Warsaw
    20/09 Lechia T. Mazowiecki 1:0 Olimpia Zambrow
    Result Only Huragan Morag 12:00 Pogon Grod. Mazowiecki
    Result Only Wasilkow 13:00 Ursus Warszawa
    Result Only Olimpia Zambrow 13:00 Wikielec
    Result Only Unia Skierniewice 14:00 Blonianka Blonie
    Result Only MLKS Znicz Biala Piska 14:00 Concordia Elblag
    Result Only Sokol Aleksandrow 14:00 Legionovia Legionowo
    Result Only Polonia Warsaw 16:00 Bron Radom
    Result Only Legia Warszawa II 09:00 Swit
    Result Only Pelikan Lowicz 09:15 Kutno
    Result Only Radomsko 13:00 Jagiellonia II
    Result Only Ruch Wysokie Mazowieckie 14:00 Lechia T. Mazowiecki
    Poland - 3. Liga Group 2
    19/09 Baltyk Koszalin 1:4 Pogon Szczecin II
    19/09 Unia Swarzedz 0:1 Kotwica Kolobrzeg
    19/09 Chemik Police 0:0 Flota Swinoujscie
    19/09 Gornik Konin 0:3 Pomorzanin Torun
    19/09 GKS Przodkowo 1:2 Nielba Wągro
    19/09 Swit Skolwin (Szczecin) 5:0 Gryf Wejherowo
    19/09 Gwardia Koszalin 0:2 Starogard Gdanski
    19/09 Elana Torun 1:1 Baltyk Gdynia
    19/09 Mieszko Gniezno 1:4 Unia Janikowo
    19/09 Radunia Stezyca 0:1 Polonia Sroda
    19/09 Jarota Jarocin 0:1 Sokol Kleczew
    Result Only Polonia Sroda 14:00 Chemik Police
    Result Only Unia Janikowo 13:00 Jarota Jarocin
    Result Only Nielba Wągro 13:00 Unia Swarzedz
    Result Only Gryf Wejherowo 14:00 Baltyk Koszalin
    Result Only Sokol Kleczew 14:00 Elana Torun
    Result Only Flota Swinoujscie 14:00 GKS Przodkowo
    Result Only Starogard Gdanski 14:00 Swit Skolwin (Szczecin)
    Result Only Pomorzanin Torun 14:00 Radunia Stezyca
    Result Only Kotwica Kolobrzeg 14:00 Gwardia Koszalin
    Result Only Baltyk Gdynia 17:30 Gornik Konin
    Result Only Pogon Szczecin II 09:00 Mieszko Gniezno
    Poland - 3. Liga Group 3
    19/09 Polonia Stal Swidnica 0:3 Rekord Bielsko
    19/09 Gwarek Tarnowskie Gory 4:1 Olawa
    19/09 Piast Zmigrod 0:1 Sleza Wroclaw
    19/09 Warta Gorzow 0:3 Polonia Bytom
    19/09 Gornik Zabrze II 4:0 Polonia Nysa
    19/09 Goczalkowice Zdroj 2:3 Energetyk ROW Rybnik
    19/09 Pawlowice Slaskie 1:1 Stal Brzeg
    19/09 Kluczbork 0:2 Zaglebie Lubin II
    20/09 Ruch Chorzow 4:0 Falubaz Zielona Gora
    23/09 Rekord Bielsko 1:1 Gwarek Tarnowskie Gory
    Result Only Sleza Wroclaw 14:00 Pawlowice Slaskie
    Result Only Zaglebie Lubin II 11:00 Piast Zmigrod
    Result Only Stal Brzeg 13:00 Goczalkowice Zdroj
    Result Only Polonia Bytom 13:00 Kluczbork
    Result Only Polonia Nysa 14:00 Polonia Stal Swidnica
    Result Only Falubaz Zielona Gora 14:00 Warta Gorzow
    Result Only Gwarek Tarnowskie Gory 14:00 Miedz Legnica II
    Result Only Olawa 14:00 Sleza Wroclaw
    Result Only Energetyk ROW Rybnik 14:00 Gornik Zabrze II
    Result Only Rekord Bielsko 16:00 Ruch Chorzow
    Result Only Miedz Legnica II 13:30 Polonia Bytom
    Result Only Pawlowice Slaskie 15:00 Zaglebie Lubin II
    Poland - 3. Liga Group 4
    19/09 Podlasie Biala Podlaska 5:2 Hetman Zamosc
    19/09 Wisla Pulawy 2:0 Stal Krasnik
    19/09 KSZO Ostrowiec 1:2 Korona Kielce II
    19/09 Avia Swidnik 5:1 CKS Chelmianka Chelm
    19/09 Wolczanka Pelkinska 3:0 Jutrzenka Gieb
    19/09 Siarka Tarnobrzeg 1:0 Cracovia Krakow II
    19/09 Orleta Radzyn 0:0 Wisla Sandomierz
    19/09 Stal Stalowa Wola 0:0 Lewart
    20/09 Sokol Sieniawa 0:0 Wiazownica
    20/09 Lagow 3:2 NKP Podhale
    23/09 Orleta Radzyn 1:6 Wolczanka Pelkinska
    23/09 Sokol Sieniawa 8:0 Jutrzenka Gieb
    23/09 Wisla Sandomierz 2:1 NKP Podhale
    23/09 Stal Stalowa Wola 3:2 Podlasie Biala Podlaska
    Result Only Hetman Zamosc 10:00 KSZO Ostrowiec
    Result Only Stal Krasnik 13:00 Sokol Sieniawa
    Result Only Siarka Tarnobrzeg 14:00 Stal Stalowa Wola
    Result Only Wisloka Debica 14:00 Avia Swidnik
    Result Only CKS Chelmianka Chelm 14:00 Podlasie Biala Podlaska
    Result Only NKP Podhale 14:00 Jutrzenka Gieb
    Result Only Korona Kielce II 10:00 Wolczanka Pelkinska
    Result Only Wiazownica 13:00 Orleta Radzyn
    Result Only Wisla Sandomierz 13:00 Cracovia Krakow II
    Result Only Lagow 13:00 Wisla Pulawy
    Result Only KSZO Ostrowiec 13:30 Stal Stalowa Wola
    Result Only Jutrzenka Gieb 13:30 Orleta Radzyn
    < Score Ticker