<
    >
    X
    Show Leagues >
    Poland - 3. Liga Group 1
    26/09 Huragan Morag 1:2 Pogon Grod. Mazowiecki
    26/09 Olimpia Zambrow 4:1 Wikielec
    26/09 Wasilkow 0:2 Ursus Warszawa
    26/09 MLKS Znicz Biala Piska 1:1 Concordia Elblag
    26/09 Sokol Aleksandrow 0:0 Legionovia Legionowo
    26/09 Unia Skierniewice 1:0 Blonianka Blonie
    26/09 Polonia Warsaw 4:1 Bron Radom
    27/09 Legia Warszawa II 0:3 Swit
    27/09 Pelikan Lowicz 0:2 Kutno
    27/09 Radomsko 3:0 Jagiellonia II
    27/09 Ruch Wysokie Mazowieckie 1:4 Lechia T. Mazowiecki
    Result Only Bron Radom 22:00 Wasilkow
    Result Only Ursus Warszawa 12:00 Sokol Aleksandrow
    Result Only Swit 12:00 Huragan Morag
    Result Only Blonianka Blonie 13:00 Kutno
    Result Only Jagiellonia II 13:00 Polonia Warsaw
    Result Only Legionovia Legionowo 13:30 MLKS Znicz Biala Piska
    Result Only Pogon Grod. Mazowiecki 13:30 Unia Skierniewice
    Result Only Concordia Elblag 14:00 Legia Warszawa II
    Result Only Wikielec 15:00 Ruch Wysokie Mazowieckie
    Result Only Lechia T. Mazowiecki 09:00 Radomsko
    Result Only Pelikan Lowicz 09:15 Olimpia Zambrow
    Poland - 3. Liga Group 2
    25/09 Polonia Sroda 5:0 Chemik Police
    26/09 Unia Janikowo 3:1 Jarota Jarocin
    26/09 Nielba Wągro 4:3 Unia Swarzedz
    26/09 Sokol Kleczew 1:1 Elana Torun
    26/09 Flota Swinoujscie 1:1 GKS Przodkowo
    26/09 Starogard Gdanski 2:4 Swit Skolwin (Szczecin)
    26/09 Pomorzanin Torun 2:1 Radunia Stezyca
    26/09 Kotwica Kolobrzeg 1:1 Gwardia Koszalin
    26/09 Gryf Wejherowo 2:3 Baltyk Koszalin
    26/09 Baltyk Gdynia 6:0 Gornik Konin
    27/09 Pogon Szczecin II 3:0 Mieszko Gniezno
    Result Only Swit Skolwin (Szczecin) 22:00 Kotwica Kolobrzeg
    Result Only Gornik Konin 22:00 Sokol Kleczew
    Result Only Elana Torun 22:00 Unia Janikowo
    Result Only Baltyk Koszalin 22:00 Mieszko Gniezno
    Result Only Gryf Wejherowo 22:00 Starogard Gdanski
    Result Only Unia Swarzedz 11:00 Flota Swinoujscie
    Result Only GKS Przodkowo 12:00 Polonia Sroda
    Result Only Chemik Police 12:00 Pomorzanin Torun
    Result Only Gwardia Koszalin 13:00 Nielba Wągro
    Result Only Jarota Jarocin 14:00 Pogon Szczecin II
    Result Only Radunia Stezyca 13:00 Baltyk Gdynia
    Poland - 3. Liga Group 3
    26/09 Zaglebie Lubin II 3:3 Piast Zmigrod
    26/09 Stal Brzeg 2:3 Goczalkowice Zdroj
    26/09 Polonia Bytom 1:1 Kluczbork
    26/09 Olawa 2:2 Sleza Wroclaw
    26/09 Energetyk ROW Rybnik 2:0 Gornik Zabrze II
    26/09 Polonia Nysa 4:2 Polonia Stal Swidnica
    26/09 Falubaz Zielona Gora 4:1 Warta Gorzow
    26/09 Rekord Bielsko 1:2 Ruch Chorzow
    27/09 Gwarek Tarnowskie Gory 1:0 Miedz Legnica II
    30/09 Miedz Legnica II 2:3 Polonia Bytom
    30/09 Pawlowice Slaskie 2:1 Zaglebie Lubin II
    Result Only Sleza Wroclaw 12:00 Zaglebie Lubin II
    Result Only Warta Gorzow 13:30 Rekord Bielsko
    Result Only Ruch Chorzow 13:30 Polonia Nysa
    Result Only Polonia Stal Swidnica 13:30 Energetyk ROW Rybnik
    Result Only Gornik Zabrze II 13:30 Stal Brzeg
    Result Only Pawlowice Slaskie 13:30 Gwarek Tarnowskie Gory
    Result Only Miedz Legnica II 13:30 Olawa
    Result Only Piast Zmigrod 13:30 Polonia Bytom
    Result Only Kluczbork 16:00 Falubaz Zielona Gora
    Result Only Gornik Zabrze II 15:00 Zaglebie Lubin II
    Poland - 3. Liga Group 4
    26/09 Hetman Zamosc 1:4 KSZO Ostrowiec
    26/09 Stal Krasnik 0:0 Sokol Sieniawa
    26/09 Siarka Tarnobrzeg 1:4 Stal Stalowa Wola
    26/09 Wisloka Debica 0:0 Avia Swidnik
    26/09 CKS Chelmianka Chelm 3:1 Podlasie Biala Podlaska
    26/09 NKP Podhale 2:0 Jutrzenka Gieb
    27/09 Korona Kielce II 1:2 Wolczanka Pelkinska
    27/09 Wiazownica 1:3 Orleta Radzyn
    27/09 Wisla Sandomierz 1:1 Cracovia Krakow II
    27/09 Lagow 1:3 Wisla Pulawy
    30/09 Jutrzenka Gieb 1:1 Orleta Radzyn
    30/09 KSZO Ostrowiec 1:2 Stal Stalowa Wola
    Result Only Cracovia Krakow II 22:00 Wiazownica
    Result Only Jutrzenka Gieb 10:00 Korona Kielce II
    Result Only Hetman Zamosc 12:00 Jutrzenka Gieb
    Result Only Podlasie Biala Podlaska 12:00 Wisloka Debica
    Result Only Orleta Radzyn 13:00 Stal Krasnik
    Result Only Wisla Pulawy 13:00 NKP Podhale
    Result Only KSZO Ostrowiec 13:00 CKS Chelmianka Chelm
    Result Only Avia Swidnik 13:00 Lewart
    Result Only Stal Krasnik 13:00 Sokol Sieniawa
    Result Only Lewart 13:00 Podlasie Biala Podlaska
    Result Only Wolczanka Pelkinska 13:30 Hetman Zamosc
    Result Only Siarka Tarnobrzeg 14:00 Avia Swidnik
    Result Only Stal Stalowa Wola 17:38 Wisla Sandomierz
    Result Only Lagow 13:00 Wisla Pulawy
    Result Only Wiazownica 13:00 Orleta Radzyn
    Result Only CKS Chelmianka Chelm 13:00 Wolczanka Pelkinska
    Result Only Sokol Sieniawa 13:00 Lagow
    Result Only Wisloka Debica 13:30 KSZO Ostrowiec
    Result Only Wisla Sandomierz 14:00 Cracovia Krakow II
    Result Only Lagow 13:00 Wiazownica
    Result Only Cracovia Krakow II 13:00 Jutrzenka Gieb
    Result Only Siarka Tarnobrzeg 13:00 NKP Podhale
    < Score Ticker
    X