<
    >
    X
    Show Leagues >
    Poland - 3. Liga Group 1
    08/08 Jagiellonia II 1:3 MLKS Znicz Biala Piska
    08/08 Wikielec 5:1 Wasilkow
    08/08 Olimpia Zambrow 2:0 Unia Skierniewice
    08/08 Kutno 2:1 Polonia Warsaw
    08/08 Swit 5:1 Concordia Elblag
    08/08 Blonianka Blonie 3:2 Ursus Warszawa
    Postponed Pogon Grod. Mazowiecki 15:30 Legionovia Legionowo
    Result Only Lechia T. Mazowiecki 09:00 Sokol Aleksandrow
    09/08 Pelikan Lowicz 1:1 Bron Radom
    09/08 Ruch Wysokie Mazowieckie 2:0 Huragan Morag
    09/08 Radomsko 1:4 Legia Warszawa II
    Result Only Polonia Warsaw 22:00 Concordia Elblag
    Result Only Wasilkow 22:00 Pelikan Lowicz
    Result Only Kutno 14:00 Olimpia Zambrow
    Result Only Sokol Aleksandrow 15:00 Wikielec
    Result Only Bron Radom 15:00 Blonianka Blonie
    Result Only Ursus Warszawa 15:00 Pogon Grod. Mazowiecki
    Result Only Legionovia Legionowo 15:00 Swit
    Result Only Unia Skierniewice 15:00 Ruch Wysokie Mazowieckie
    Result Only Huragan Morag 15:00 Radomsko
    Result Only MLKS Znicz Biala Piska 15:00 Lechia T. Mazowiecki
    Result Only Legia Warszawa II 09:00 Jagiellonia II
    Poland - 3. Liga Group 2
    07/08 Chemik Police 0:6 Gwardia Koszalin
    Postponed Elana Torun 22:00 Starogard Gdanski
    08/08 GKS Przodkowo 4:2 Unia Swarzedz
    08/08 Flota Swinoujscie 2:2 Pogon Szczecin II
    08/08 Sokol Kleczew 1:1 Pomorzanin Torun
    08/08 Gornik Konin 1:2 Gryf Wejherowo
    08/08 Jarota Jarocin 1:1 Kotwica Kolobrzeg
    08/08 Mieszko Gniezno 0:6 Nielba Wągro
    08/08 Baltyk Koszalin 3:4 Baltyk Gdynia
    09/08 Radunia Stezyca 5:1 Swit Skolwin (Szczecin)
    09/08 Unia Janikowo 0:3 Polonia Sroda
    Result Only Pomorzanin Torun 22:00 Unia Janikowo
    Result Only Polonia Sroda 22:00 Pogon Szczecin II
    Result Only Kotwica Kolobrzeg 22:00 Elana Torun
    Result Only Gryf Wejherowo 22:00 Radunia Stezyca
    Result Only Unia Swarzedz 11:00 Baltyk Koszalin
    Result Only Flota Swinoujscie 15:00 Mieszko Gniezno
    Result Only Nielba Wągro 15:00 Jarota Jarocin
    Result Only Starogard Gdanski 15:00 Gornik Konin
    Result Only Gwardia Koszalin 15:00 GKS Przodkowo
    Result Only Baltyk Gdynia 17:30 Sokol Kleczew
    Result Only Swit Skolwin (Szczecin) 14:00 Chemik Police
    Poland - 3. Liga Group 3
    07/08 Polonia Bytom 0:0 Gwarek Tarnowskie Gory
    08/08 Zaglebie Lubin II 3:1 Miedz Legnica II
    Result Only Sleza Wroclaw 14:00 Pawlowice Slaskie
    08/08 Piast Zmigrod 0:3 Goczalkowice Zdroj
    08/08 Olawa 1:4 Ruch Chorzow
    08/08 Polonia Nysa 0:5 Energetyk ROW Rybnik
    08/08 Rekord Bielsko 2:1 Stal Brzeg
    08/08 Warta Gorzow 1:3 Polonia Stal Swidnica
    08/08 Kluczbork 2:0 Gornik Zabrze II
    Result Only Miedz Legnica II 15:00 Polonia Bytom
    Result Only Gwarek Tarnowskie Gory 16:00 Falubaz Zielona Gora
    Result Only Stal Brzeg 16:00 Polonia Nysa
    Result Only Energetyk ROW Rybnik 16:00 Olawa
    Result Only Polonia Stal Swidnica 16:00 Kluczbork
    Result Only Gornik Zabrze II 16:00 Piast Zmigrod
    Result Only Goczalkowice Zdroj 16:00 Sleza Wroclaw
    Result Only Pawlowice Slaskie 16:00 Zaglebie Lubin II
    Result Only Ruch Chorzow 17:20 Warta Gorzow
    Poland - 3. Liga Group 4
    08/08 Jutrzenka Gieb 1:3 Wisla Pulawy
    08/08 Korona Kielce II 0:2 Lagow
    08/08 CKS Chelmianka Chelm 1:2 Wiazownica
    08/08 Hetman Zamosc 0:1 Stal Krasnik
    08/08 Wolczanka Pelkinska 2:3 Sokol Sieniawa
    08/08 KSZO Ostrowiec 2:0 Orleta Radzyn
    08/08 Podlasie Biala Podlaska 1:0 Cracovia Krakow II
    08/08 Lewart 0:0 Siarka Tarnobrzeg
    08/08 Wisloka Debica 0:2 Wisla Sandomierz
    08/08 NKP Podhale 2:0 Avia Swidnik
    Result Only Stal Krasnik 14:00 CKS Chelmianka Chelm
    Result Only Sokol Sieniawa 15:00 Jutrzenka Gieb
    Result Only Lagow 15:00 Hetman Zamosc
    Result Only Siarka Tarnobrzeg 15:00 NKP Podhale
    Result Only Cracovia Krakow II 15:00 KSZO Ostrowiec
    Result Only Orleta Radzyn 15:00 Wolczanka Pelkinska
    Result Only Wisla Pulawy 16:00 Korona Kielce II
    Result Only Wiazownica 16:00 Wisloka Debica
    Result Only Wisla Sandomierz 16:00 Lewart
    Result Only Korona Kielce II 22:00 Sokol Sieniawa
    Result Only KSZO Ostrowiec 22:00 Stal Stalowa Wola
    Result Only Jutrzenka Gieb 08:00 Orleta Radzyn
    Result Only Siarka Tarnobrzeg 15:00 Wisla Sandomierz
    Result Only Hetman Zamosc 15:00 Wisla Pulawy
    Result Only Wolczanka Pelkinska 15:00 Cracovia Krakow II
    Result Only KSZO Ostrowiec 15:00 Avia Swidnik
    Result Only NKP Podhale 15:30 Podlasie Biala Podlaska
    Result Only Wisloka Debica 15:30 Stal Krasnik
    Result Only CKS Chelmianka Chelm 13:30 Lagow
    Result Only Korona Kielce II 14:00 Sokol Sieniawa
    Result Only Lewart 15:00 Wiazownica
    < Score Ticker