<
    >
    X
    Show Leagues >
    International - AFC Champions League Grp. A
    17/02 Al Shorta 0:1 Al Wahda
    17/02 Al Ahli Jeddah 2:1 Esteghlal Tehran
    International - AFC Champions League Grp. B
    17/02 Pakhtakor 3:0 Padideh Shandiz
    17/02 Al Ahli Dubai 1:2 Al Hilal Riyadh
    International - AFC Champions League Grp. C
    18/02 Al-Taawon 2:0 Al-Duhail SC
    18/02 Al-Sharjah 2:2 Persepolis FC
    International - AFC Champions League Grp. D
    18/02 Al Ain 1:2 Al Nassr FC
    18/02 Al-Sadd 3:0 Sepahan
    International - AFC Champions League Grp. E
    18/02 FC Seoul 1:0 Melbourne Victory
    18/02 Chiangrai United 0:1 Beijing Guoan
    International - AFC Champions League Grp. F
    18/02 FC Tokyo 1:0 Perth Glory
    International - AFC Champions League Grp. G
    19/02 Suwon Bluewings 0:1 Vissel Kobe
    International - AFC Champions League Grp. H
    19/02 Yokohama F.Marinos 4:0 Sydney FC
    International - AFC Cup Group A
    Result Only Manama 15:00 Al Ahed
    Result Only Hilal Al-Quds 16:00 Jaish
    International - AFC Cup Group B
    Result Only Al Wathba 14:00 Kuwait SC
    Result Only Al Ansar 17:00 Al Faisaly
    International - AFC Cup Group C
    Result Only Al Jazeera 15:00 Al Riffa
    Result Only Al Qadsia 16:30 Dhofar
    International - AFC Cup Group F
    Yangon United 09:00 Lao Toyota
    Hougang 11:30 Ho Chi Minh City FC
    International - AFC Cup Group G
    Svay Rieng 11:00 Bali United
    Ceres 11:30 Quang Ninh
    International - AFC Cup Group H
    PSM Makassar 08:30 Shan United
    Kaya FC 11:00 Tampines Rovers FC
    International - AFC Cup Play Offs Round
    19/02 FK Neftchi 1:0 Khujand
    19/02 Maziya 2:1 Bengaluru
    Result Only Khujand 11:00 FK Neftchi
    Result Only Bengaluru 14:00 Maziya
    International - Arab Club Champions Cup Final Stages
    15/02 OCS Olympique de Safi 0:1 Al Ittihad Jeddah
    16/02 Ismaily 1:0 Raja Casablanca Atlhletic
    International - CAF Super Cup
    14/02 Esperance Sportive de Tunis 1:3 Zamalek
    International - CONCACAF Champions League
    19/02 Portmore United 1:2 Cruz Azul
    19/02 Leon 2:0 Los Angeles FC
    19/02 Motagua 1:1 Atlanta United
    20/02 Deportivo Saprissa 2:2 Montreal Impact
    20/02 Alianza FC 2:1 Tigres
    20/02 Club Comunicaciones 1:1 CF America
    21/02 AD San Carlos 3:5 New York City F.C
    21/02 Olimpia CD 2:2 Seattle Sounders
    Atlanta United 01:00 Motagua
    Cruz Azul 03:00 Portmore United
    New York City F.C 23:00 AD San Carlos
    Montreal Impact 01:00 Deportivo Saprissa
    Tigres 01:00 Alianza FC
    CF America 03:00 Club Comunicaciones
    International - CONCACAF Championship U20 Qualifying Grp. A
    15/02 Guyana U20 6:0 Montserrat U20
    16/02 Nicaragua U20 8:0 US Virgin Islands U20
    17/02 St. Vincent and Grenadines U20 0:3 Guyana U20
    18/02 Nicaragua U20 4:0 Montserrat U20
    19/02 US Virgin Islands U20 1:1 Montserrat U20
    20/02 St. Vincent and Grenadines U20 0:2 Nicaragua U20
    Result Only Montserrat U20 22:30 St. Vincent and Grenadines U20
    Result Only US Virgin Islands U20 01:30 Guyana U20
    Result Only St. Vincent and Grenadines U20 22:30 US Virgin Islands U20
    Result Only Nicaragua U20 01:30 Guyana U20
    International - CONCACAF Championship U20 Qualifying Grp. B
    19/02 Grenada U20 3:1 Dominica U20
    19/02 Dominican Republic U20 6:0 Anguilla U20
    Result Only Anguilla U20 18:00 Grenada U20
    Result Only Dominica U20 20:00 Dominican Republic U20
    Result Only Dominica U20 18:00 Anguilla U20
    Result Only Dominican Republic U20 20:00 Grenada U20
    International - CONCACAF Championship U20 Qualifying Grp. C
    18/02 Guadeloupe U20 6:0 Belize U20
    19/02 Curacao U20 5:0 Saint Martin U20
    Result Only Saint Martin U20 20:30 Guadeloupe U20
    Result Only Belize U20 23:30 Curacao U20
    Result Only Belize U20 20:30 Saint Martin U20
    Result Only Curacao U20 23:30 Guadeloupe U20
    International - CONCACAF Championship U20 Qualifying Grp. D
    19/02 Bermuda U20 2:3 Barbados U20
    20/02 Puerto Rico U20 4:2 Cayman Islands U20
    Result Only Cayman Islands U20 20:30 Bermuda U20
    Result Only Barbados U20 23:30 Puerto Rico U20
    Result Only Barbados U20 20:30 Cayman Islands U20
    Result Only Puerto Rico U20 23:30 Bermuda U20
    International - Club Friendlies
    14/02 Thanh Hoa 1:0 Nam Dinh
    14/02 Madura United 2:4 Persebaya Surabaya
    14/02 Croydon Kings 2:3 Adelaide Comets
    14/02 Katowice 1:2 Puszcza Niepolomice
    14/02 Gawler 2:1 Salisbury United
    14/02 Olimpic Donetsk 2:0 Kaisar Kyzylorda
    14/02 Modbury Vista 4:0 Adelaide Vipers
    14/02 Western Knights 5:0 Joondalup City
    14/02 Olympic Kingsway 4:1 Gosnells City
    14/02 Banik Sokolov 1:4 Sezimovo Usti
    14/02 Persik Kediri 3:0 Bhayangkara FC
    14/02 Nomme JK Kalju 4:3 Rigas Futbola skola
    14/02 Skalica 1:1 Prostejov
    14/02 NKP Podhale 0:0 Stal Stalowa Wola
    14/02 Subiaco 4:1 Dianella White Eagles
    14/02 NK Medimurje Cakovec 1:0 NK Rudes
    14/02 Zorya Luhansk 0:0 Torpedo Zhodino
    14/02 Ulm 2:0 Austria Lustenau
    14/02 IFK Norrkoping 4:2 Breidablik Kopavogur
    14/02 Ried 2:0 Dukla Praha
    14/02 Torpedo M. 3:2 Dila Gori
    14/02 Stromsgodset 0:5 Bodo/Glimt
    14/02 Terek Grozny 2:2 Petrotrest
    14/02 Karpaty Lviv 2:2 Dinamo Brest
    14/02 Sarpsborg 08 2:0 Hacken
    14/02 Dynamo Moscow 5:0 Spartaks Jurmala
    14/02 Gazovik Orenburg 1:0 Dalian Yifang
    14/02 Ranheim 3:0 Byasen
    14/02 Start 1:1 Flekkeroy
    14/02 Aalesund 4:2 Hodd
    14/02 Kristiansund 3:1 Rosenborg
    14/02 IF Elfsborg 4:0 Helsingborg IF
    14/02 Grorud 2:2 Kjelsas
    14/02 Horn 2:2 FC Karabakh
    14/02 Rosenborg 2 5:0 Nardo
    Postponed Egersund 17:30 Hinna FK
    14/02 Austria Wien Am. 1:3 Austria Klagenfurt
    14/02 Lafnitz 3:2 Wiener SK
    14/02 BW Linz 1:1 Stadl-Paura
    14/02 FC Liefering 2:1 Rosenheim
    14/02 SPG Pasching/LASK Junior 1:0 Favoritner AC
    14/02 Garching 5:0 Tuerkspor Augsburg
    15/02 Sutherland Sharks FC U20 1:1 Sydney Olympic U20
    15/02 Playford Patriots 2:1 Eastern United
    15/02 Port Adelaide Pirates 2:0 Northern Demons
    15/02 Metro Stars 3:2 Fulham United
    15/02 Adelaide City 1:1 Para Hills Knights
    15/02 White City Reserves 2:1 Adelaide Cobras Reserves
    15/02 Sutherland Sharks FC 1:2 Sydney Olympic
    15/02 Mounties Wanderers 1:1 North Shore Mariners
    15/02 Persela Lamongan 2:2 Sabah
    15/02 Quang Nam 0:2 Da Nang
    15/02 Slavicin 1:5 FC Fastav Zlin B
    15/02 Ruzomberok 5:1 Liptovsky Hradok
    15/02 Aerostar Bacau 0:0 CS Olimpic Cetate
    15/02 Lulea IFK 0:3 Bodens
    15/02 Ripensia Timisoara 2:1 ACS Dumbravita
    15/02 Trinec 1:4 Baník Ostrava II
    15/02 Quinns FC 0:1 Shamrock Rovers
    15/02 Veles Moskva 2:1 Saturn Ramenskoye
    15/02 Forrestfield United SC 5:1 Balga SC
    15/02 Zorka-BDU 3:3 Krumkachy
    15/02 Universitatea Cluj 3:2 Metalurgistul Cugir
    15/02 Hradec Kralove II 5:1 Trutnov
    15/02 Pardubice 4:0 Usti nad Orlici
    15/02 Graffin Vlasim 0:1 SK Benesov
    15/02 Mitchelton 4:1 St George Willawong
    15/02 FC Sellier & Bellot Vlasim 0:1 SK Benesov
    15/02 Dornbirn 2:0 Eschen/Mauren USV
    15/02 Brno 6:3 Podbrezova
    15/02 Dubnica 1:4 Vitkovice
    15/02 Strommen 2:3 Skeid
    15/02 Vyskov 2:3 Vysocina Jihlava
    15/02 MKS GKS Jastrzebie 1:0 Garbarnia Krakow
    15/02 Varnsdorf 4:2 Slovan Liberec II
    15/02 Hvidovre IF 4:2 FA 2000
    15/02 Zizkov 2:0 Slovan Velvary
    15/02 Belshina 1:1 Slutsk
    15/02 Hankofen-Hailing 3:0 Buchbach
    15/02 Volna Pinsk 1:0 FK Smolevichy STI
    15/02 Tyresö FF 4:3 IFK Lidingo FK
    15/02 Usti nad Labem 2:5 Vysehrad
    15/02 Holbaek 0:1 Skovshoved
    15/02 Chrudim 3:1 Fk Prepere
    15/02 CSKA Moscow 5:0 Delemont
    15/02 Bronshoj 1:1 Frem BK
    15/02 Mandurah City 2:2 Canning City SC
    15/02 Odra Opole 1:0 Polonia Bytom
    15/02 Lafnitz 3:2 Bad Gleichenberg
    15/02 Skive IK 3:0 Holstebro BK
    15/02 Hradec K. 1:3 Loko Vltavin
    15/02 B 1908 1:4 Hillerod Fodbold
    15/02 Lisen 1:2 Hanacka
    15/02 GKS Tychy 1:1 KKS 1925 Kalisz
    15/02 VSK Arhus 6:0 Ringkobing
    15/02 Belchatow 0:0 Skra Czestochowa
    15/02 FC Roskilde 1:4 Helsingor FC
    15/02 Tvaakers IF 2:1 Orgryte
    15/02 Chrobry Glogow 1:2 Stargard Szczecinski
    15/02 Halmstad 2:0 Falkenbergs FF
    15/02 Türkgücü-Ataspor 0:6 Ismaning
    15/02 Chojniczanka Chojnice 1:1 Warta Poznan
    15/02 Elana Torun 3:5 Olimpia Grudziadz
    15/02 Schalding-Heining 1:4 Vorwarts Steyr
    15/02 Norrby IF 1:4 Varbergs BoIS
    15/02 Eintracht Trier 2:1 Pirmasens
    15/02 Augsburg Am. 4:1 Stuttgarter Kickers
    15/02 Neman 2:0 Zalgiris Vilnius
    15/02 Lillestrom 5:1 Mjondalen
    15/02 ND Beltinci 0:2 Aluminij
    15/02 Hessen Kassel 1:1 Eintracht Stadtallendorf
    15/02 Mainz 05 Am. 3:2 Swift Hesperange
    Awaiting Info Aalesund 13:00 Kristiansund
    15/02 Amstetten 2:0 Wiener Neustadt
    15/02 Orebro 1:1 Degerfors IF
    15/02 Freiburg Am. 0:0 Elversberg
    15/02 Reichenau 0:7 Wacker Innsbruck
    15/02 Stabaek 3:1 HamKam
    15/02 Progres Niedercorn 1:1 Saarbrucken
    15/02 SV Linx 1949 2:3 Bahlinger
    15/02 Sandefjord 1:0 Arendal
    15/02 Bayern Hof 2:3 Bayreuth
    15/02 Orijent 1919 1:0 Bravo Publikum
    15/02 NK Domzale 3:1 Nova Gorica
    15/02 Hoffenheim Am. 3:0 Wormatia Worms
    Cancelled GAIS 14:00 Osters IF
    15/02 Fola Esch 0:5 Homburg
    15/02 Ostersund 1:2 Levanger
    15/02 Flensburg 1:2 FC Hjorring
    15/02 Belchatow 0:0 Sokol Aleksandrow
    15/02 Djurgarden 1:4 Brann Bergen
    15/02 DJK Vilzing 1:1 Burghausen
    15/02 Trelleborg 2:0 Nykobing FC
    15/02 Dynamo Kiev 2:0 Dinamo Tbilisi
    15/02 Linkoping City 2:1 Dalkurd FF
    15/02 CSKA Moscow 2:0 Sirius
    15/02 AIK Stockholm 1:1 Rostov
    15/02 Notodden 1:2 KFUM
    15/02 NK Maribor 1:0 Rudar Velenje
    15/02 Stal Mielec 3:3 Avangard Kursk
    15/02 Bryne 3:0 Sotra
    15/02 Malmo FF 3:2 Jonkoping Sodra
    15/02 Carolina Railhawks 1:1 Charlotte Independence
    15/02 Chicago Fire 2:4 Colorado Rapids
    15/02 D.C. United 1:0 Orlando City SC
    16/02 Los Angeles Galaxy 1:2 Toronto FC
    16/02 New York Red Bulls 1:1 Houston Dynamo
    16/02 Phoenix Rising 0:1 Columbus Crew
    Rockdale City Suns 06:00 St George City
    16/02 Rockdale City Suns 0:0 Saint George SC
    16/02 Sydney University 1:2 Rydalmere Lions FC
    16/02 Broadbeach United 0:2 Ipswich Knights
    16/02 Narva JK Trans 1:1 Kuressaare FC
    16/02 Devinska Nova Ves 0:1 Lamac Bratislava
    16/02 FK Valka 5:5 Kralova pri Senci
    16/02 Bankstown City Lions FC 0:2 APIA Leichhardt Tigers
    16/02 Ingolstadt Am. 2:4 Rain am Lech
    16/02 Fremantle City 8:0 Morley Windmills
    Cancelled Nurnberg Am. 10:00 ATSV Erlangen
    16/02 FC Krasnodar 1:0 Krylya Sovetov
    16/02 FC Hanau 93 2:3 Bayern Alzenau
    16/02 Spartak Moscow 3:1 Ararat Y.
    16/02 Rubin Kazan 5:0 Slavia Mozyr
    16/02 Egersund 2:0 Staal Jorpeland
    16/02 Taby FK 4:1 Enskede
    Cancelled SV Drochtersen/Assel 13:00 Teutonia Hamburg
    16/02 Wolfsburg Am. 6:0 Oldenburg
    16/02 Eintracht Norderstedt 2:0 Eichede
    16/02 Greuther Furth Am. 3:0 Seligenporten
    16/02 Ostersund 3:2 Umea
    16/02 TSG Balingen 2:0 CfR Pforzheim
    Cancelled Rostov 14:00 Poprad FK
    Awaiting Info Viking 15:00 Jerv
    16/02 Molde 1:0 FC Krasnodar
    Dalian Yifang 15:30 Krylya Sovetov
    16/02 Tulsa Roughnecks 1:1 St. Louis
    17/02 Portland Timbers 2:1 Vancouver Whitecaps
    17/02 South East United 1:8 BeachSide
    17/02 Zenit St. Petersburg 4:2 Alania Vladikavkaz
    17/02 Mt Druitt Town 1:2 Bonnyrigg White Eagles
    17/02 Olympia FC Warriors Reserves 1:1 Taroona
    17/02 Linense 5:2 FC Krasnodar II
    Cancelled Dynamo Moscow 11:00 Rubin Kazan
    17/02 Hirnyk-Sport 2:2 Metalist Kharkiv
    17/02 Torpedo Zhodino 2:3 Nasaf
    17/02 Eskilstuna City 1:3 Pyunik FC
    17/02 Dynamo Moscow 1:3 Petrotrest
    17/02 Kairat Almaty 1:3 Zenit St. Petersburg
    17/02 Desna 4:0 Vitebsk
    Cancelled VSK Arhus 14:30 Kjellerup
    18/02 Blacktown Spartans 1:0 Bankstown United
    18/02 Persebaya Surabaya 4:2 Arema ISL
    18/02 XM Fico Tay Ninh 3:0 Binh Thuan
    18/02 Chojniczanka Chojnice 2:2 Sokol Ostroda
    18/02 Ilves 5:1 JK Tallinna Kalev
    18/02 FK Trayal Krusevac 3:1 Car Konstantin
    18/02 Sint-Truiden 3:0 Westerlo
    18/02 Avangard Kursk 1:1 Poprad FK
    18/02 Irtysh Pavlodar 3:1 Isloch
    18/02 Gefle IF 1:0 Frej
    18/02 Dynamo Moscow 1:1 Minsk FC
    18/02 Shakhter Soligorsk 0:0 Dila Gori
    18/02 Dinamo Brest 1:0 Kaspiy
    18/02 Zvezda Perm 1:0 Ufa II
    18/02 Mura 6:1 Odranci
    18/02 Ufa 2:1 Rapperswil Jona
    18/02 Gazovik Orenburg 3:0 Europa FC
    18/02 Valerenga 0:2 Lokomotiv Moscow
    18/02 NK Granicar Zupanja 1:0 Cibalia
    18/02 IF Elfsborg 2:2 Odd Grenland
    18/02 Teutonia Watzenborn-Steinberg 1:2 Viktoria Aschaffenburg
    18/02 Schweinfurt 3:3 ATSV Erlangen
    18/02 HB Koge 4:0 B 93
    18/02 Hessen Dreieich 7:0 Bad Vilbel
    18/02 IFK Norrkoping 3:1 Jonkoping Sodra
    19/02 Orlando City SC 3:1 KR Reykjavik
    19/02 Hawkesbury City SC 0:6 Blacktown City
    19/02 Olympia FC Warriors 3:2 South Hobart
    19/02 Kingston 3:3 Northcote City SC
    19/02 Rockdale City Suns 1:1 North Shore Mariners
    19/02 ACS Dumbravita 2:1 Ghiroda
    19/02 Balotesti CS 2:3 AS Mostistea Ulmu
    19/02 Steaua Bucuresti 3:0 Tunari
    <