<
    >
    X
    Show Leagues >
    Germany - Oberliga Baden-Wurttemberg
    Postponed Stuttgart Am. 13:00 Reutlingen
    Postponed Nottingen 18:00 SV Sandhausen ll
    Postponed Sportfreunde Dorfmerkingen 13:00 Stuttgarter Kickers
    Postponed SGV Freiberg 13:00 CfR Pforzheim
    Postponed Stuttgart Am. 13:00 SV Goppingen
    Postponed TSV Ilshofen 13:00 Freiburger FC
    Postponed Reutlingen 13:00 SV Linx 1949
    Postponed SV Oberachern 14:00 FSV 08 Bissingen
    Postponed FC Villingen 17:00 Ravensburg
    Postponed Rielasingen Arlen 13:00 Neckarsulmer SU
    Postponed Freiburger FC 15:30 FC Villingen
    Postponed Ravensburg 16:00 Rielasingen Arlen
    Postponed SV Goppingen 16:00 Sportfreunde Dorfmerkingen
    Postponed SV Linx 1949 16:00 Stuttgart Am.
    Postponed Stuttgarter Kickers 17:00 SGV Freiberg
    Postponed Neckarsulmer SU 17:00 Reutlingen
    Postponed FSV 08 Bissingen 17:00 TSV Ilshofen
    Postponed SV Sandhausen ll 17:00 SV Oberachern
    Postponed CfR Pforzheim 17:00 Nottingen
    Postponed Reutlingen 12:00 Ravensburg
    Postponed SGV Freiberg 12:00 Sportfreunde Dorfmerkingen
    Postponed TSV Ilshofen 12:00 SV Sandhausen ll
    Postponed SV Oberachern 13:30 CfR Pforzheim
    Postponed SV Linx 1949 13:30 SV Goppingen
    Postponed Stuttgart Am. 13:30 Neckarsulmer SU
    Postponed Nottingen 13:30 Stuttgarter Kickers
    Postponed FC Villingen 16:30 FSV 08 Bissingen
    Germany - Oberliga Bayern North
    Postponed DJK Bamberg 13:00 Eltersdorf
    Postponed Ammerthal 13:00 FC Sand
    Postponed Eltersdorf 18:00 Bayern Hof
    Postponed FC Sand 13:00 Eintracht Bamberg 2010
    Postponed Ansbach 13:00 Ammerthal
    Postponed Gebenbach 13:00 ATSV Erlangen
    Postponed FC Viktoria Kahl 14:30 Cham
    Postponed Abtswind 14:30 Würzburger FV
    Postponed DJK Bamberg 13:00 DJK Vilzing
    Postponed Großbardorf 14:00 Seligenporten
    Postponed Eintracht Bamberg 2010 12:00 Ansbach
    Postponed Seligenporten 12:00 Abtswind
    Postponed Bayern Hof 13:00 DJK Vilzing
    Postponed Würzburger FV 13:00 FC Sand
    Postponed Ammerthal 14:00 Gebenbach
    Postponed TSV Karlburg 14:00 Großbardorf
    Postponed FC Viktoria Kahl 14:00 Eltersdorf
    Postponed ATSV Erlangen 14:00 Cham
    Germany - Oberliga Bayern South
    Postponed Ingolstadt Am. 12:00 Schwaben Augsburg
    Postponed FC Pipinsried 13:00 Pullach
    Postponed TSV Landsberg 13:00 Ismaning
    Postponed Dachau 13:00 Kottern-St. Mang
    Postponed Tuerkspor Augsburg 14:00 Kirchanschöring
    Postponed SV Donaustauf 14:00 TSV 1880 Wasserburg
    Postponed Munchen 1860 Am. 13:00 Hankofen-Hailing
    Postponed Schwabmünchen 13:00 FC Deisenhofen
    Postponed Jahn Regensburg II 14:00 Nördlingen
    Postponed TSV 1880 Wasserburg 17:30 Tuerkspor Augsburg
    Postponed Pullach 12:00 Dachau
    Postponed Ismaning 12:00 SV Donaustauf
    Postponed Kirchanschöring 13:00 FC Pipinsried
    Postponed FC Deisenhofen 13:00 Ingolstadt Am.
    Postponed Nördlingen 13:30 TSV Landsberg
    Postponed Schwaben Augsburg 13:30 Jahn Regensburg II
    Postponed Kottern-St. Mang 14:00 Munchen 1860 Am.
    Postponed Hankofen-Hailing 14:00 Schwabmünchen
    Germany - Oberliga Bremen
    Postponed Werder Bremen III 13:00 BSC Hastedt
    Postponed SV Hemelingen 13:30 Brinkumer SV
    Postponed Leher Turnerschaft 14:30 Bremer SV
    Postponed SFL Bremerhaven 14:30 ESC Geestemunde
    Postponed FC Union 60 Bremen 14:30 SC Borgfeld
    Postponed Habenhauser FV 14:30 Blumenthaler SV
    Postponed ESC Geestemunde 09:00 Werder Bremen III
    Postponed Bremer TS Neustadt 11:00 Oberneuland
    Postponed Werder Bremen III 11:00 Brinkumer SV
    Germany - Oberliga Flens
    Postponed SV Todesfelde 1928 13:00 Husumer SV
    Postponed SV Preussen 09 Reinfeld 13:00 FC Phonix Lubeck
    Postponed Eckernforder SV 14:00 Frisia 03 Risum-Lindholm
    Postponed Union Neumunster 13:00 SC Weiche Flensburg 08 II
    Postponed FC Phonix Lubeck 13:00 TSV Bordesholm
    Postponed VfB Lubeck II 13:00 Inter Turkspor Kiel
    Postponed TSV Kropp 1946 13:00 Frisia 03 Risum-Lindholm
    Postponed TSB Flensburg 13:00 SV Todesfelde 1928
    Postponed Husumer SV 13:00 Eutiner SV 1908
    Postponed Oldenburger SV 14:00 Eckernforder SV
    Postponed Eichede 12:00 SV Preussen 09 Reinfeld
    Postponed SC Weiche Flensburg 08 II 11:30 Husumer SV
    Postponed Eutiner SV 1908 12:00 TSB Flensburg
    Postponed TSV Bordesholm 12:00 Eichede
    Postponed Inter Turkspor Kiel 14:00 FC Phonix Lubeck
    Germany - Oberliga Hamburg
    Postponed Teutonia Hamburg 10:30 TSV Buchholz
    Postponed TuS Dassendorf 11:00 FC Suderelbe
    Postponed Niendorfer TSV 13:00 Hamm United FC
    Postponed FC Union Tornesch 14:00 USC Paloma
    Postponed Hamm United FC 18:30 FC Union Tornesch
    Postponed Hamburger SV III 19:00 USC Paloma
    Postponed Bramfelder SV 17:00 TuS Dassendorf
    Postponed FC Suderelbe 18:00 Hamm United FC
    Postponed Hamburger SV III 18:00 Victoria Hamburg
    Postponed Meiendorfer SV 12:00 Niendorfer TSV
    Germany - Oberliga Hessen
    Postponed VFB Ginsheim 14:00 SV Neuhof
    Postponed SV Steinbach 14:00 Waldgirmes
    Postponed RW Walldorf 14:00 RW Hadamar
    Postponed Hessen Dreieich 18:30 FC 1931 Eddersheim
    Postponed Hessen Kassel 13:00 VFB Ginsheim
    Postponed Eintracht Stadtallendorf 13:00 RW Walldorf
    Postponed Baunatal 13:00 TUS Dietkirchen
    Postponed FC Hanau 93 14:00 FSV Fernwald
    Postponed RW Hadamar 14:00 SV Neuhof
    Postponed Bad Vilbel 14:00 SV Steinbach
    Postponed Waldgirmes 14:00 Viktoria Griesheim
    Postponed Türk Gücü Friedberg 14:00 Barockstadt Fulda-Lehn
    Postponed Barockstadt Fulda-Lehn 13:00 Waldgirmes
    Postponed Viktoria Griesheim 13:00 Bad Vilbel
    Postponed TUS Dietkirchen 13:00 Hessen Kassel
    Germany - Oberliga Mittelrhein
    Postponed Spielverein 1910 Breinig 14:00 FC Duren Merzenich
    Postponed Borussia Freialdenhoven 14:00 Spvg Wesseling-Urfeld
    Postponed Viktoria Arnoldsweiler 14:00 FC Pesch
    Postponed SV 1914 Eilendorf 14:00 BW Friesdorf
    Postponed Spvg. Frechen 20 14:15 VfL Vichttal
    Postponed Siegburger SV 04 14:15 SV Deutz 05
    Postponed Fortuna Koln II 14:30 Hennef 05
    Postponed Wegberg-Beeck 19:00 Spielverein 1910 Breinig
    Postponed FC Duren Merzenich 13:00 SV 1914 Eilendorf
    Postponed Siegburger SV 04 13:15 Fortuna Koln II
    Postponed BW Friesdorf 13:15 Hennef 05
    Postponed Spvg Wesseling-Urfeld 13:15 Hurth
    Postponed SV Deutz 05 13:30 Spvg. Frechen 20
    Postponed VfL Vichttal 13:30 Viktoria Arnoldsweiler
    Postponed FC Pesch 13:30 Borussia Freialdenhoven
    Postponed Wegberg-Beeck 17:30 Spvg. Frechen 20
    Germany - Oberliga NOFV-Nord
    Postponed Strausberg 13:00 SV Tasmania Berlin
    Postponed Lok Stendal 13:00 SV Victoria Seelow
    Postponed Strausberg 13:00 Greifswalder
    Postponed Lok Stendal 12:00 SpVg BW 90 Berlin
    Postponed SV Victoria Seelow 17:30 Ludwigsfelder FC
    Postponed Tennis Borussia Berlin 12:00 Lok Stendal
    Postponed MSV Pampow 12:00 Staaken
    Postponed Strausberg 12:00 Torgelower SV Greif
    Germany - Oberliga NOFV-Sud
    Cancelled VfL Halle 96 13:00 Hohenstein-Ernstthal
    Postponed Luckenwalde 13:00 Einheit Rudolstadt
    Postponed Askania Bernburg 12:00 Einheit Rudolstadt
    Postponed FSV Wacker Nordhausen II 12:00 Carl Zeiss Jena II
    Postponed FC Eilenburg 17:30 Luckenwalde
    Postponed Union Sandersdorf 12:00 VfB Krieschow
    Postponed Plauen 12:00 FSV Martinroda
    Germany - Oberliga Niederrhein
    Postponed Turu Dusseldorf 14:00 Bocholt
    Postponed Baumberg 14:00 SC Velbert
    Postponed SF Niederwenigern 14:00 VfB 03 Hilden
    Postponed Velbert 14:00 FC Kleve
    Postponed SV 1919 Straelen 14:00 FC Monheim 1910
    Postponed SpVg Schonnebeck 14:00 Ratinger SV
    Postponed Cronenberger SC 14:00 Kray
    Postponed TSV Meerbusch 14:00 SW Essen
    Postponed Union Nettetal 15:00 Velbert
    Postponed Ratinger SV 13:00 SV 1919 Straelen
    Postponed FC Monheim 1910 13:00 Cronenberger SC
    Postponed Bocholt 13:00 SC Velbert
    Postponed SW Essen 13:00 Turu Dusseldorf
    Postponed FC Kleve 13:00 SF Niederwenigern
    Postponed VfB 03 Hilden 13:00 SpVg Schonnebeck
    Postponed Kray 13:00 TSV Meerbusch
    Postponed TVD Velbert 13:15 Baumberg
    Germany - Oberliga Niedersachsen
    Postponed MTV Gifhorn 14:00 Heeslinger SC
    Postponed VfL Oldenburg 1894 14:00 Spelle-Venhaus
    Postponed MTV Eintracht Celle 14:00 MTV Wolfenbuettel
    Postponed TuS Bersenbrueck 14:00 Kickers Emden
    Postponed VfV Borussia Hildesheim 14:00 BW Schwalbe Tuendern
    Postponed Germania Egestorf 14:00 Lupo-Martini Wolfsburg
    Postponed Germania Egestorf 18:00 VfV Borussia Hildesheim
    Postponed Kickers Emden 18:30 TuS Bersenbrueck
    Postponed BW Schwalbe Tuendern 15:00 MTV Gifhorn
    Postponed Spelle-Venhaus 17:00 TuS Bersenbrueck
    Postponed Eintracht Northeim 12:00 VfL Oldenburg 1894
    Postponed Kickers Emden 13:00 MTV Eintracht Celle
    Postponed MTV Wolfenbuettel 13:00 FC Hagen/Uthlede
    Postponed TB Uphusen 13:00 Germania Egestorf
    Postponed Lupo-Martini Wolfsburg 13:00 Arminia Hannover
    Postponed Heeslinger SC 13:00 Atlas Delmenhorst
    Postponed VfV Borussia Hildesheim 13:00 Braunschweig FT
    Postponed Atlas Delmenhorst 14:00 BW Schwalbe Tuendern
    Germany - Oberliga Rheinland-Pfalz and Saar
    Postponed Gonsenheim 14:00 Engers
    Postponed TuS Mechtersheim 18:00 Arminia Ludwigshafen
    Postponed Engers 18:30 Schott Mainz
    Postponed FC Karbach 14:00 Elversberg II
    Postponed Pfeddersheim 14:00 Gonsenheim
    Postponed TuS Koblenz 1911 14:00 Eisbachtaler Sportfreunde
    Postponed Hassia Bingen 14:30 Wormatia Worms
    Postponed FV Diefflen 15:00 FV Dudenhofen
    Postponed Hertha Wiesbach 15:00 Rochling Volklingen
    Postponed Kaiserslautern Am. 13:00 Eintracht Trier
    Postponed Arminia Ludwigshafen 17:00 Engers
    Postponed Schott Mainz 17:00 Pfeddersheim
    Postponed Wormatia Worms 17:00 TuS Koblenz 1911
    Postponed Eisbachtaler Sportfreunde 18:00 TuS Mechtersheim
    Postponed Elversberg II 17:00 Kaiserslautern Am.
    Postponed FV Dudenhofen 17:30 FC Karbach
    Postponed Eintracht Trier 17:30 Hassia Bingen
    Postponed Gonsenheim 17:30 Hertha Wiesbach
    Postponed Engers 17:30 Eisbachtaler Sportfreunde
    Postponed Pfeddersheim 12:00 Arminia Ludwigshafen
    Postponed TuS Mechtersheim 13:30 Wormatia Worms
    Postponed FV Diefflen 13:30 Gonsenheim
    Postponed Hertha Wiesbach 14:00 Schott Mainz
    Postponed Rochling Volklingen 14:30 FV Dudenhofen
    Germany - Oberliga Westfalen
    Postponed Sprockhovel 14:00 TuS Erndtebruck
    Postponed ASC 09 Dortmund 14:00 Hammer SpVg
    Postponed Wiedenbruck 14:00 Siegen
    Postponed FC Kaan-Marienborn 07 14:00 SV Schermbeck 1912
    Postponed RSV Meinerzhagen 14:00 SC Paderborn 07 II
    Postponed Westfalia Rhynern 14:00 Westfalia Herne
    Postponed TuS Ennepetal 14:00 Holzwickeder SC
    Postponed FC Eintracht Rheine 14:00 Preussen Munster II
    Postponed Ahlen 18:30 TuS Ennepetal
    Postponed Ahlen 13:00 Sprockhovel
    Postponed SC Paderborn 07 II 13:00 FC Eintracht Rheine
    Postponed Siegen 13:00 ASC 09 Dortmund
    Postponed Preussen Munster II 13:00 TuS Ennepetal
    Postponed Hammer SpVg 13:00 FC Guetersloh
    Postponed Holzwickeder SC 13:00 Westfalia Rhynern
    Postponed Westfalia Herne 13:00 FC Kaan-Marienborn 07
    Postponed SV Schermbeck 1912 13:00 Wiedenbruck
    Postponed TuS Erndtebruck 13:00 RSV Meinerzhagen
    Postponed Wiedenbruck 17:30 Westfalia Herne
    Postponed FC Guetersloh 17:30 Siegen
    < Score Ticker
    X

    Currently have no record for this date on this status!