<
    >
    X
    Show Leagues >
    Germany - Oberliga Baden-Wurttemberg
    26/09 Stuttgarter Kickers 2:0 Neckarsulmer SU
    26/09 Ravensburg 0:0 CfR Pforzheim
    26/09 Sportfreunde Dorfmerkingen 0:0 FC Villingen
    26/09 SV Sandhausen ll 1:4 Nottingen
    26/09 Freiburger FC 0:6 FCA Walldorf II
    26/09 TSV Ilshofen 2:2 FC Bruchsal
    26/09 SGV Freiberg 7:0 SV Linx 1949
    26/09 SV Oberachern 1:2 FSV 08 Bissingen
    27/09 FV Loerrach Brombach 0:1 SV Goppingen
    27/09 Rielasingen Arlen 1:1 TSG Backnang
    30/09 SV Linx 1949 3:3 FV Loerrach Brombach
    30/09 Reutlingen 3:2 SV Sandhausen ll
    30/09 SV Goppingen 2:0 Stuttgarter Kickers
    30/09 Neckarsulmer SU 2:1 Freiburger FC
    30/09 FC Bruchsal 0:2 SGV Freiberg
    30/09 FSV 08 Bissingen 1:0 Sportfreunde Dorfmerkingen
    Postponed FC Villingen 17:00 Ravensburg
    30/09 FCA Walldorf II 1:2 SV Oberachern
    30/09 CfR Pforzheim 0:2 Rielasingen Arlen
    30/09 Nottingen 3:0 TSV Ilshofen
    Result Only Ravensburg 12:00 FSV 08 Bissingen
    Result Only Sportfreunde Dorfmerkingen 12:00 FCA Walldorf II
    Result Only TSV Ilshofen 12:00 Reutlingen
    Result Only TSG Backnang 12:00 CfR Pforzheim
    Result Only SGV Freiberg 12:00 Nottingen
    Result Only Stuttgarter Kickers 12:00 SV Linx 1949
    Result Only Freiburger FC 12:30 SV Goppingen
    Result Only SV Oberachern 13:30 Neckarsulmer SU
    Result Only FV Loerrach Brombach 13:00 FC Bruchsal
    Result Only Rielasingen Arlen 13:00 FC Villingen
    Germany - Oberliga Bayern North
    30/09 Seligenporten 0:0 Eltersdorf
    Germany - Oberliga Bremen
    26/09 Werder Bremen III 1:1 Leher Turnerschaft
    26/09 Blumenthaler SV 2:2 SC Borgfeld
    26/09 Brinkumer SV 3:0 Habenhauser FV
    26/09 Aumund-Vegesack 0:2 Bremer TS Neustadt
    26/09 Olympischer SC Bremerhaven 0:3 Bremer SV
    Postponed TuS Schwachhausen 11:00 SV Hemelingen
    27/09 KSV Vatan Sport Bremen 2:1 BSC Hastedt
    27/09 FC Union 60 Bremen 0:4 ESC Geestemunde
    27/09 SFL Bremerhaven 1:0 TuS Komet Arsten
    29/09 Werder Bremen III 0:1 Aumund-Vegesack
    29/09 Brinkumer SV 4:1 FC Union 60 Bremen
    29/09 Blumenthaler SV 6:1 ESC Geestemunde
    29/09 KSV Vatan Sport Bremen 3:1 Habenhauser FV
    29/09 TuS Schwachhausen 1:2 Leher Turnerschaft
    29/09 SV Hemelingen 5:3 SC Borgfeld
    29/09 BSC Hastedt 1:2 Bremer SV
    30/09 SFL Bremerhaven 5:3 Bremer TS Neustadt
    30/09 Olympischer SC Bremerhaven 1:1 TuS Komet Arsten
    Result Only Bremer SV 11:00 Bremer TS Neustadt
    Result Only Olympischer SC Bremerhaven 13:00 TuS Schwachhausen
    Result Only ESC Geestemunde 09:00 Aumund-Vegesack
    Result Only SV Hemelingen 12:30 KSV Vatan Sport Bremen
    Result Only TuS Komet Arsten 13:00 Werder Bremen III
    Result Only BSC Hastedt 13:00 Blumenthaler SV
    Result Only SC Borgfeld 13:00 SFL Bremerhaven
    Result Only Habenhauser FV 13:30 FC Union 60 Bremen
    Result Only Leher Turnerschaft 14:00 Brinkumer SV
    Germany - Oberliga Flens Nord
    26/09 SC Weiche Flensburg 08 II 0:2 TSV Kronshagen
    Postponed TSB Flensburg 12:00 Husumer SV
    27/09 Eckernforder SV 0:0 TSV Bordesholm
    Postponed Inter Turkspor Kiel 13:00 Frisia 03 Risum-Lindholm
    Result Only TSV Altenholz 12:00 TSV Bordesholm
    Result Only Frisia 03 Risum-Lindholm 13:00 Husumer SV
    Result Only Eckernforder SV 13:00 TSB Flensburg
    Result Only Inter Turkspor Kiel 13:00 TSV Kronshagen
    Germany - Oberliga Flens Sud
    Postponed TSV Pansdorf 12:00 SV Preussen 09 Reinfeld
    26/09 FC Dornbreite Lubeck 1:2 Union Neumunster
    26/09 Oldenburger SV 1:2 VfB Lubeck II
    27/09 SV Todesfelde 1928 1:3 Eichede
    Result Only Eutiner SV 1908 17:00 TSV Pansdorf
    Result Only Union Neumunster 12:00 SV Todesfelde 1928
    Result Only VfB Lubeck II 11:00 Eichede
    Result Only SV Preussen 09 Reinfeld 13:00 FC Dornbreite Lubeck
    Germany - Oberliga Hamburg
    25/09 USC Paloma 3:0 Bramfelder SV
    26/09 Meiendorfer SV 2:1 TuS Osdorf
    26/09 SV Curslack-Neuengamme 2:2 Hamm United FC
    27/09 HEBC Hamburg 1:1 FC Suderelbe
    27/09 VfL Lohbruegge 0:1 TuS Dassendorf
    Postponed Barmbek Uhlenhorst 12:00 Wandsbeker TSV Concordia
    27/09 Niendorfer TSV 0:2 Victoria Hamburg
    27/09 SV Rugenbergen 7:3 Hamburger SV III
    27/09 FC Union Tornesch 1:5 TSV Buchholz
    29/09 TuS Osdorf 0:2 Niendorfer TSV
    Result Only Bramfelder SV 17:00 TuS Dassendorf
    Result Only Wandsbeker TSV Concordia 17:15 HEBC Hamburg
    Result Only TuS Osdorf 17:30 Barmbek Uhlenhorst
    Result Only Hamm United FC 17:30 Niendorfer TSV
    Result Only Victoria Hamburg 17:30 Meiendorfer SV
    Result Only Hamburger SV III 18:00 SV Curslack-Neuengamme
    Result Only FC Suderelbe 16:00 FC Union Tornesch
    Result Only USC Paloma 08:45 TSV Sasel 1925
    Result Only TSV Buchholz 12:00 VfL Lohbruegge
    Germany - Oberliga Hessen
    26/09 Hessen Dreieich 3:3 FC 1931 Eddersheim
    26/09 RW Hadamar 0:2 Hünfelder SV
    26/09 Viktoria Griesheim 0:1 FC 1906 Erlensee
    26/09 Barockstadt Fulda-Lehn 1:0 VFB Ginsheim
    26/09 Buchonia Flieden 2:1 TUS Dietkirchen
    27/09 SV Steinbach 1:1 Waldgirmes
    27/09 SV Zeilsheim 3:3 FC Hanau 93
    27/09 FSV Fernwald 2:4 SV Neuhof
    27/09 Türk Gücü Friedberg 2:0 Bad Vilbel
    27/09 RW Walldorf 1:1 Baunatal
    Result Only Baunatal 12:30 FC 1931 Eddersheim
    Result Only FC 1906 Erlensee 13:00 Barockstadt Fulda-Lehn
    Result Only TUS Dietkirchen 13:00 SV Steinbach
    Result Only Waldgirmes 13:00 Hessen Dreieich
    Result Only Hünfelder SV 13:00 SV Zeilsheim
    Result Only FC Hanau 93 13:00 Viktoria Griesheim
    Result Only SV Neuhof 13:00 RW Hadamar
    Result Only VFB Ginsheim 13:00 Buchonia Flieden
    Result Only RW Walldorf 13:00 Türk Gücü Friedberg
    Result Only Bad Vilbel 15:00 FSV Fernwald
    Result Only VFB Ginsheim 18:00 Bad Vilbel
    Result Only Hessen Dreieich 17:00 RW Hadamar
    Result Only Baunatal 17:00 Barockstadt Fulda-Lehn
    Result Only FC 1906 Erlensee 17:00 SV Neuhof
    Result Only TUS Dietkirchen 17:00 RW Walldorf
    Result Only FC 1931 Eddersheim 17:30 FSV Fernwald
    Result Only Buchonia Flieden 17:30 Viktoria Griesheim
    Result Only FC Hanau 93 17:30 Hünfelder SV
    Result Only SV Steinbach 18:00 SV Zeilsheim
    Germany - Oberliga Mittelrhein
    27/09 Glesch-Paffendorf 4:2 SV Deutz 05
    27/09 Viktoria Arnoldsweiler 1:3 Spvg. Frechen 20
    27/09 Borussia Freialdenhoven 3:2 FC Pesch
    27/09 SV 1914 Eilendorf 2:3 Hurth
    27/09 Spielverein 1910 Breinig 1:1 VfL Alfter
    27/09 Siegburger SV 04 2:3 Hennef 05
    27/09 Fortuna Koln II 0:2 FC Duren Merzenich
    27/09 VfL Vichttal 4:1 BW Friesdorf
    Result Only Hurth 18:00 Spielverein 1910 Breinig
    Result Only SV Deutz 05 17:45 Spvg. Frechen 20
    Result Only VfL Alfter 13:00 SV 1914 Eilendorf
    Result Only Hennef 05 13:00 Spielverein 1910 Breinig
    Result Only Glesch-Paffendorf 13:00 Fortuna Koln II
    Result Only FC Duren Merzenich 13:00 Spvg Wesseling-Urfeld
    Result Only Hurth 13:00 Borussia Freialdenhoven
    Result Only VfL Vichttal 13:30 Siegburger SV 04
    Result Only FC Pesch 13:30 Viktoria Arnoldsweiler
    Germany - Oberliga NOFV-Nord
    25/09 MSV Pampow 1:4 Greifswalder
    26/09 SpVg BW 90 Berlin 2:1 RSV Eintracht 1949
    26/09 Staaken 3:0 Torgelower SV Greif
    27/09 SV Victoria Seelow 0:2 SV Tasmania Berlin
    Postponed SFC Stern 1900 12:00 Neustrelitz
    27/09 CFC Hertha 06 2:1 Lok Stendal
    27/09 Hansa Rostock Am. 2:1 Strausberg
    27/09 Hertha 03 Zehlendorf 6:0 Rostocker FC 1895
    Result Only Strausberg 12:00 Rostocker FC 1895
    Result Only RSV Eintracht 1949 12:00 SFC Stern 1900
    Result Only Hansa Rostock Am. 12:00 CFC Hertha 06
    Result Only