<
    >
    X
    Show Leagues >
    England - Championship
    19/09 Nottingham Forest 0:2 Cardiff City
    19/09 Luton Town 2:1 Derby County
    19/09 Blackburn Rovers 5:0 Wycombe Wanderers
    19/09 Middlesbrough 1:1 Bournemouth AFC
    19/09 Norwich City 2:2 Preston North End
    19/09 Reading 2:0 Barnsley
    19/09 Rotherham United 0:1 Millwall
    19/09 Swansea City 0:0 Birmingham City
    19/09 Sheffield Wednesday 0:0 Watford
    19/09 Brentford 3:0 Huddersfield Town
    20/09 Stoke City 0:2 Bristol City
    25/09 Huddersfield Town 1:0 Nottingham Forest
    Watford 11:30 Luton Town
    Wycombe Wanderers 11:30 Swansea City
    Queens Park Rangers 14:00 Middlesbrough
    Derby County 14:00 Blackburn Rovers
    Preston North End 14:00 Stoke City
    Millwall 14:00 Brentford
    Barnsley 14:00 Coventry City
    Birmingham City 14:00 Rotherham United
    Cardiff City 14:00 Reading
    Bristol City 12:00 Sheffield Wednesday
    Bournemouth AFC 15:00 Norwich City
    Coventry City 17:00 Bournemouth AFC
    England - EFL Cup
    Postponed Leyton Orient 17:00 Tottenham
    22/09 Newport County 3:1 Watford
    22/09 West Bromwich Albion 2:2 Brentford
    22/09 West Ham United 5:1 Hull City
    22/09 Luton Town 0:3 Manchester United
    23/09 Stoke City 1:0 Gillingham
    23/09 Preston North End 0:2 Brighton and Hove Albion
    23/09 Millwall 0:2 Burnley
    23/09 Fulham 2:0 Sheffield Wednesday
    23/09 Leicester City 0:2 Arsenal
    23/09 Morecambe 0:7 Newcastle United
    23/09 Fleetwood Town 2:5 Everton
    23/09 Chelsea 6:0 Barnsley
    24/09 Bristol City 0:3 Aston Villa
    24/09 Manchester City 2:1 Bournemouth AFC
    24/09 Lincoln City 2:7 Liverpool
    Brighton and Hove Albion 18:45 Manchester United
    Newport County 18:45 Newcastle United
    Everton 18:45 West Ham United
    Brentford 18:45 Fulham
    Aston Villa 18:45 Stoke City
    Burnley 18:45 Manchester City
    Liverpool 18:45 Arsenal
    England - EFL Trophy Northern Group B
    Rochdale 18:45 Manchester United U21
    Salford City 18:45 Morecambe
    England - EFL Trophy Northern Group C
    22/09 Shrewsbury Town 3:0 Newcastle U21
    Crewe Alexandra 18:00 Newcastle U21
    England - EFL Trophy Northern Group D
    22/09 Wigan Athletic 6:1 Liverpool U21
    Tranmere Rovers 18:00 Liverpool U21
    England - EFL Trophy Northern Group E
    Scunthorpe United 18:00 Man City U21
    England - EFL Trophy Northern Group F
    22/09 Oldham Athletic 4:0 Wolverhampton U21
    England - EFL Trophy Southern Group A
    Colchester United 18:00 West Ham U21
    England - EFL Trophy Southern Group C
    22/09 Stevenage 2:1 Southampton U21
    England - EFL Trophy Southern Group D
    Walsall 18:00 Chelsea U21
    England - EFL Trophy Southern Group G
    22/09 AFC Wimbledon 2:0 Brighton U21
    Charlton Athletic 18:45 Brighton U21
    England - FA Cup Qualifying Rounds
    21/09 Carshalton Athletic 5:0 Faversham Town
    21/09 Beaconsfield Sycob 0:2 Harrow Borough
    21/09 Hitchin Town 3:0 Needham Market
    21/09 New Salamis 1:2 Brentwood Town
    21/09 Hashtag United FC 1:1 Soham Town Rangers
    22/09 Cowes Sports FC 0:5 Weston Super Mare
    22/09 Crawley Down Gatwick 1:2 Hendon
    22/09 Hartley Wintney 5:0 Erith and Belvedere
    22/09 East Grinstead Town 3:3 Worthing
    22/09 Consett 1:0 Stockton Town
    22/09 Barking 6:1 Dunstable Town
    22/09 Tadcaster Albion 7:2 Litherland Remyca
    22/09 Lancaster 0:0 Runcorn Town
    22/09 Walthamstow FC 0:0 St Margaretsbury
    22/09 Grantham 2:2 Rushall Olympic
    22/09 Staines Town 1:2 Walton Casuals
    22/09 Ely City 1:2 Biggleswade FC
    22/09 Whitley Bay 3:2 Witton Albion
    22/09 Leiston 5:1 Biggleswade Town
    22/09 Yate Town 1:2 Bristol Manor Farm
    22/09 Barwell 3:1 Bedworth United
    22/09 Bedfont Sports 3:1 Lewes
    22/09 Steyning Town 0:5 Sheppey United
    22/09 Stalybridge Celtic 3:0 Bishop Auckland
    22/09 Welwyn Garden City 1:1 Bishop's Stortford
    22/09 Whitby Town 1:1 Warrington Rylands 1906 FC
    22/09 Sunderland RCA 0:4 Prescot Cables
    22/09 Haverhill Rovers 0:3 Maldon and Tiptree
    22/09 Margate 1:2 Hayes and Yeading United
    22/09 Christchurch 2:1 Dorchester Town
    22/09 Leek Town 1:2 Mickleover Sports
    22/09 Chipstead 1:1 Deal Town
    22/09 Hanley Town 3:2 Redditch United
    22/09 Coggeshall Town 0:1 Stansted
    22/09 Long Melford 1:3 Cheshunt
    22/09 Barnstaple Town 2:3 Wimborne Town
    22/09 Tividale 2:4 Nantwich Town
    22/09 Ashford United 1:4 Bracknell Town
    22/09 Cobham FC 1:3 Risborough Rangers
    Awarded Atherton Collieries 3:0 Bamber Bridge
    22/09 Leighton 4:0 Mildenhall Town FC
    22/09 West Auckland Town 0:0 Runcorn Linnets
    22/09 Corinthian 3:1 Sevenoaks Town
    22/09 Bromsgrove Sporting 1:2 Stratford Town
    22/09 Chalfont St Peter 2:3 Farnborough
    22/09 Tadley Calleva 0:1 Truro City
    22/09 Quorn 0:2 Matlock Town
    22/09 Whyteleafe 2:0 Binfield
    22/09 Shifnal Town FC 0:2 Alvechurch
    22/09 West Allotment Celtic 0:5 Hyde FC
    22/09 Bowers and Pitsea 0:3 Hornchurch AFC
    22/09 Chasetown 2:1 Basford United
    22/09 Frimley Green 1:1 Marlow
    22/09 City of Liverpool 0:3 Morpeth Town
    22/09 Royston Town 2:0 Wroxham
    22/09 Saltash United 3:1 Cirencester Town
    22/09 Daventry Town 0:2 Evesham
    22/09 Chertsey Town 0:0 Leatherhead
    22/09 Chichester City 3:1 Cribbs
    22/09 Tamworth 3:3 Stourbridge
    22/09 Horsham 2:1 Kingstonian
    22/09 Rushden and Diamonds 0:5 Newark Flowserve
    22/09 Moosley AFC 2:1 Ramsbottom United
    22/09 Stamford 4:0 Sudbury AFC
    22/09 Winchester City 3:2 Clevedon Town
    22/09 Banbury United 1:0 Carlton Town
    22/09 Haywards Heat 0:1 Hanwell Town
    22/09 Frickley Athletic 0:1 Marine
    22/09 Harlow Town 0:1 Waltham Abbey
    22/09 Swindon Supermarine 3:0 Shepton Mallet
    22/09 Longridge Town 2:0 Charnock Richard
    22/09 Buxton 7:0 Belper Town
    22/09 Merstham 2:2 AFC Dunstable
    22/09 Cinderford Town 2:2 Wootton Bassett Town
    22/09 Hednesford Town 3:2 Long Eaton United
    22/09 Burnham 1:0 Northwood
    22/09 Coventry Sphinx 0:2 Ilkeston Town
    22/09 Marske United 1:0 Trafford
    22/09 Dereham Town 0:2 Canvey Island
    22/09 Taunton Town 5:0 Wantage Town
    22/09 Westfields 1:3 Worksop Town
    22/09 Haringey Borough 5:1 Tunbridge Wells
    22/09 Cambridge City 1:1 Stowmarket Town
    22/09 Scarborough Athletic 0:2 Ashton Utd.
    22/09 Potters Bar Town 1:0 East Thurrock
    22/09 Frome Town 4:1 AFC Stoneham
    22/09 Coalville 2:0 Sheffield FC
    22/09 South Park 2:2 Bognor Regis Town
    22/09 Fairford Town FC 1:2 Sholing
    22/09 United of Manchester 6:2 Pontefract Collieries
    22/09 Brantham Athletic 1:0 St Ives Town
    22/09 West Bridgford 0:1 Halesowen Town
    22/09 Warrington Town 0:0 South Shields