<
    >
    X
    Show Leagues >
    Czech Republic - 4. liga Division A
    26/09 TJ Prestice 3:1 SK Petrin Plzen
    26/09 Ceske Budejovice II 4:0 Tatran Sedlcany
    26/09 Marianske Lazne 3:2 Rokycany
    26/09 Otava Katovice 2:0 Horovicko
    Postponed Slavoj Myto 13:30 Cesky lev
    27/09 Sokol Lom 0:0 Hvezda Cheb
    27/09 Jindrichuv Hradec 0:0 Doubravka
    27/09 Klatovy 2:0 Spartak Sobeslav
    Result Only SK Petrin Plzen 08:15 Otava Katovice
    Result Only Horovicko 08:15 Klatovy
    Result Only Cesky lev 13:00 Marianske Lazne
    Result Only Rokycany 13:00 Ceske Budejovice II
    Result Only Spartak Sobeslav 13:00 Slavoj Myto
    Result Only Doubravka 13:00 Sokol Lom
    Result Only Hvezda Cheb 15:00 TJ Prestice
    Result Only Tatran Sedlcany 13:00 Jindrichuv Hradec
    Czech Republic - 4. liga Division B
    Postponed Chomutov 17:00 SK Slany
    26/09 Aritma Praha 0:0 Cesky Brod
    26/09 Steti 4:0 FK Louny
    26/09 Neratovice 5:0 FK Ostrov
    26/09 FK Brandys nad Labem 4:1 TJ Tatran Rakovnik
    Postponed Olympie Brezova 13:30 Meteor Praha
    26/09 MFK Dobris 1:2 Kladno
    28/09 Arsenal Ceska Lipa 0:0 Banik Sous
    Result Only TJ Tatran Rakovnik 08:15 Arsenal Ceska Lipa
    Result Only Kladno 08:15 Chomutov
    Result Only Cesky Brod 13:00 FK Brandys nad Labem
    Result Only Banik Sous 13:00 MFK Dobris
    Result Only FK Ostrov 13:00 Aritma Praha
    Result Only SK Slany 13:00 Steti
    Result Only Meteor Praha 08:15 Neratovice
    Result Only FK Louny 13:00 Olympie Brezova
    Czech Republic - 4. liga Division C
    Postponed Sokol Libis 08:15 Horky nad Jizerou
    26/09 Trutnov 0:2 Vysoke Myto
    26/09 Letohrad 1:1 SK Poricany
    26/09 Sokol Velke Hamry 4:2 Kosmonosy
    27/09 Zenit Caslav 1:4 FK Nachod
    27/09 Benatky nad Jizerou 6:3 Sparta Kutna Hora
    27/09 Kolin 9:0 SK Polaban Nymburk
    27/09 Hlinsko 1:1 Dvur Kralove
    Result Only Sparta Kutna Hora 08:15 Trutnov
    Result Only Kosmonosy 08:30 Hlinsko
    Result Only Horky nad Jizerou 13:00 Kolin
    Result Only Vysoke Myto 13:00 Letohrad
    Result Only FK Nachod 13:00 Sokol Velke Hamry
    Result Only SK Poricany 13:00 Zenit Caslav
    Result Only Dvur Kralove 13:00 Sokol Libis
    Result Only SK Polaban Nymburk 13:00 Benatky nad Jizerou
    Czech Republic - 4. liga Division D
    25/09 FC Spartak Velka Bites 4:1 Bystrice nad Pernstejnem
    26/09 Breclav 0:0 Sokol Lanzho
    27/09 Slavoj Polna 2:3 Zbrojovka Brno II
    27/09 Zdirec Nad Doubravou 0:1 TJ Start Brno
    Postponed Havlickuv Brod 13:30 Stara Rise
    27/09 Tasovice 6:1 FC ZDAS Zdar nad Sazavou
    27/09 AFC Humpolec 0:2 Hodonin-Sardice
    Result Only Hodonin-Sardice 13:00 Tasovice
    Result Only TJ Start Brno 13:00 Breclav
    Result Only Bystrice nad Pernstejnem 13:00 Zdirec Nad Doubravou
    Result Only Zbrojovka Brno II 08:15 AFC Humpolec
    Result Only Sokol Lanzho 13:00 Slavoj Polna
    Result Only FC ZDAS Zdar nad Sazavou 13:00 Havlickuv Brod
    Result Only Stara Rise 13:00 FC Spartak Velka Bites
    Czech Republic - 4. liga Division E
    26/09 Hranice 1:1 FC Strani
    26/09 HFK Olomouc 0:1 Slavicin
    26/09 Nove Sady Olomouc 1:1 Kozlovice
    27/09 Brumov 0:3 Valasske Mezirici
    27/09 Sumperk 5:2 FC Viktorie Prerov
    27/09 TJ Tatran Vsechovice 3:1 TJ Skastice
    28/09 FC Vsetin 0:0 Slovan Bzenec
    Result Only Slovan Bzenec 13:00 Nove Sady Olomouc
    Result Only Valasske Mezirici 13:00 FC Vsetin
    Result Only FC Viktorie Prerov 13:00 TJ Tatran Vsechovice
    Result Only TJ Skastice 13:00 HFK Olomouc
    Result Only Slavicin 08:15 Hranice
    Result Only Kozlovice 13:00 Sumperk
    Result Only FC Strani 13:00 Brumov
    Czech Republic - 4. liga Division F
    Postponed Jiskra Rymarov 0:0 Trinec II
    27/09 Opava B 4:0 Frydlant
    27/09 Karviná II 4:1 SK Detmarovice
    27/09 MFK Havirov 3:1 Novy Jicin
    27/09 SK Beskyd Frenstat 4:1 FK SK Polanka nad Odrou
    27/09 Slavoj Olympia 3:2 Hermanice
    27/09 Bospor Bohumin 3:1 Vitkovice
    Result Only Novy Jicin 08:15 SK Beskyd Frenstat
    Result Only Frydlant 13:00 Bospor Bohumin
    Result Only Hermanice 13:00 Opava B
    Result Only SK Detmarovice 13:00 Slavoj Olympia
    Result Only Vitkovice 13:00 MFK Havirov
    Result Only FK SK Polanka nad Odrou 13:00 Jiskra Rymarov
    Result Only Trinec II 08:30 Karviná II
    < Score Ticker
    X