<
    >
    X
    Show Leagues >
    Czech Republic - 3. liga CFL A
    11/09 FC Pisek 0:2 SK Benesov
    12/09 SK Rakovnik 3:4 Jiskra Domazlice
    12/09 Povltava FA 1:2 Karlovy Vary
    13/09 Slavia Praha B 2:2 Kraluv Dvur
    13/09 Sparta Praha B 10:0 Banik Sokolov
    13/09 Admira Praha 2:1 Loko Vltavin
    13/09 Viktoria Plzen II 4:4 Motorlet Praha
    Postponed Sokol Hostoun 14:30 Pribram B
    Result Only Kraluv Dvur 15:00 SK Rakovnik
    Result Only SK Benesov 08:15 Slavia Praha B
    Result Only Motorlet Praha 08:15 Sokol Hostoun
    Result Only Loko Vltavin 08:15 Viktoria Plzen II
    Result Only Banik Sokolov 08:15 FC Pisek
    Result Only Jiskra Domazlice 14:00 Admira Praha
    Result Only Pribram B 08:00 Povltava FA
    Result Only Karlovy Vary 08:30 Sparta Praha B
    Result Only Sparta Praha B 15:00 Kraluv Dvur
    Czech Republic - 3. liga CFL B
    11/09 Teplice II 2:2 Usti nad Orlici
    12/09 FK Zbuzany 3:0 Bohemians 1905 II
    12/09 Jablonec II 2:5 Slovan Liberec II
    12/09 Fk Prepere 2:1 Chlumec nad Cidlinou
    12/09 Sokol Zivanice 2:0 Sokol Brozany
    13/09 Dukla Praha II 1:6 Hradec Kralove II
    13/09 Mlada Boleslav II 4:1 Slovan Velvary
    13/09 Sokol Zapy 2:1 FK Pardubice II
    Result Only Slovan Liberec II 11:00 Mlada Boleslav II
    Result Only Slovan Velvary 14:00 Teplice II
    Result Only Usti nad Orlici 14:00 Fk Prepere
    Result Only Hradec Kralove II 08:15 Sokol Zivanice
    Result Only FK Pardubice II 08:15 FK Zbuzany
    Result Only Bohemians 1905 II 08:15 Jablonec II
    Result Only Chlumec nad Cidlinou 08:15 Dukla Praha II
    Result Only Sokol Brozany 14:00 Sokol Zapy
    Czech Republic - 3. liga MSFL
    12/09 Viktoria Otrokovice 2:0 FC Fastav Zlin B
    12/09 Frydek-Mistek 2:6 SK Unicov
    12/09 Vysocina Jihlava II 1:2 Dolni Benesov
    12/09 Odra Petrkovice 4:2 Uhersky Brod
    12/09 Hanacka 0:0 Vyskov
    12/09 Znojmo 1:4 Slovacko B
    13/09 Baník Ostrava II 2:0 Rosice
    13/09 Sigma Olomouc II 2:1 Hlucin
    Result Only Hlucin 16:00 Viktoria Otrokovice
    Result Only Vyskov 08:15 Velke Mezirici
    Result Only Dolni Benesov 13:30 Hanacka
    Result Only Rosice 13:30 Odra Petrkovice
    Result Only Uhersky Brod 13:30 Frydek-Mistek
    Result Only Vrchovina 13:30 Sigma Olomouc II
    Result Only SK Unicov 08:15 Znojmo
    Result Only Slovacko B 08:15 Vysocina Jihlava II
    Result Only FC Fastav Zlin B 08:30 Baník Ostrava II
    Result Only Velke Mezirici 14:30 Vrchovina
    < Score Ticker
    X