<
    >
    X
    Show Leagues >
    Czech Republic - 3. liga CFL A
    23/09 Sokol Hostoun 1:0 Banik Sokolov
    23/09 Sparta Praha B 4:1 Kraluv Dvur
    26/09 Loko Vltavin 1:2 Jiskra Domazlice
    Postponed FC Pisek 08:15 Karlovy Vary
    Postponed Povltava FA 08:30 Motorlet Praha
    26/09 SK Rakovnik 0:3 SK Benesov
    27/09 Admira Praha 1:0 Kraluv Dvur
    27/09 Slavia Praha B 5:0 Banik Sokolov
    27/09 Sparta Praha B 3:0 Pribram B
    27/09 Viktoria Plzen II 2:0 Sokol Hostoun
    Result Only Jiskra Domazlice 13:30 Sparta Praha B
    Result Only Motorlet Praha 08:15 Sparta Praha B
    Result Only Jiskra Domazlice 13:00 Viktoria Plzen II
    Result Only Karlovy Vary 08:30 Slavia Praha B
    Result Only Banik Sokolov 13:00 SK Rakovnik
    Result Only SK Benesov 13:00 Admira Praha
    Result Only Kraluv Dvur 13:00 Loko Vltavin
    Result Only Pribram B 13:00 FC Pisek
    Result Only Sokol Hostoun 13:00 Povltava FA
    Czech Republic - 3. liga CFL B
    25/09 Dukla Praha II 3:1 Usti nad Orlici
    26/09 FK Zbuzany 2:0 Jablonec II
    26/09 Fk Prepere 2:0 Slovan Velvary
    26/09 Sokol Zivanice 1:2 Chlumec nad Cidlinou
    27/09 Mlada Boleslav II 1:0 Bohemians 1905 II
    27/09 FK Pardubice II 0:1 Sokol Brozany
    27/09 Teplice II 3:3 Slovan Liberec II
    27/09 Sokol Zapy 3:0 Hradec Kralove II
    Result Only Slovan Liberec II 08:15 Fk Prepere
    Result Only Chlumec nad Cidlinou 08:15 Sokol Zapy
    Result Only Sokol Brozany 13:00 FK Zbuzany
    Result Only Bohemians 1905 II 13:00 Teplice II
    Result Only Usti nad Orlici 13:00 Sokol Zivanice
    Result Only Hradec Kralove II 13:00 FK Pardubice II
    Result Only Jablonec II 13:00 Mlada Boleslav II
    Result Only Slovan Velvary 13:00 Dukla Praha II
    Czech Republic - 3. liga MSFL
    23/09 Velke Mezirici 5:0 Vrchovina
    25/09 Baník Ostrava II 0:0 Hlucin
    25/09 Znojmo 1:0 Vysocina Jihlava II
    26/09 Odra Petrkovice 3:2 FC Fastav Zlin B
    Postponed Frydek-Mistek 08:15 Rosice
    26/09 Viktoria Otrokovice 4:1 Vrchovina
    26/09 Hanacka 1:1 Slovacko B
    27/09 Velke Mezirici 5:3 Dolni Benesov
    27/09 SK Unicov 6:1 Uhersky Brod
    Postponed Sigma Olomouc II 12:00 Vyskov
    Result Only Hlucin 15:00 Odra Petrkovice
    Result Only Vyskov 08:15 Viktoria Otrokovice
    Result Only Vysocina Jihlava II 08:30 Hanacka
    Result Only Dolni Benesov 13:00 Sigma Olomouc II
    Result Only Uhersky Brod 13:00 Znojmo
    Result Only Vrchovina 13:00 Baník Ostrava II
    Result Only Rosice 13:00 SK Unicov
    Result Only Slovacko B 08:15 Velke Mezirici
    Result Only FC Fastav Zlin B 08:30 Frydek-Mistek
    < Score Ticker
    X