<
    >
    X
    Show Leagues >
    Australia - Brisbane Premier League
    Postponed Caboolture 07:00 St George Willawong
    Postponed Grange Thistle 07:30 North Star
    Postponed Centenary Stormers 09:00 Bayside United
    Postponed Toowong 09:00 Taringa Rovers
    Postponed Brisbane Knights 08:00 Acacia Ridge FC
    Result Only Brisbane Knights 10:30 Centenary Stormers
    Result Only Albany Creek Excelsior 10:30 Grange Thistle
    Result Only Caboolture 07:00 The Gap
    Result Only North Star 08:30 Acacia Ridge FC
    Result Only St George Willawong 07:00 Taringa Rovers
    Result Only Bayside United 07:00 Toowong
    Australia - Capital Territory Premier League
    Postponed Woden Weston 05:45 Belconnen United
    Postponed Monaro Panthers 05:00 Gungahlin
    Postponed Cooma Tigers 05:00 Canberra Olympic
    Postponed Tuggeranong United 05:00 Canberra FC
    Postponed Gungahlin 03:00 Woden Weston
    Postponed Belconnen United 07:30 Tuggeranong United
    Postponed Canberra Olympic 05:00 Monaro Panthers
    Postponed Canberra FC 05:00 Cooma Tigers
    Australia - New South Wales
    Postponed Sutherland Sharks FC 06:30 Manly United
    Postponed APIA Leichhardt Tigers 09:00 Marconi Stallions FC
    Postponed North Shore Mariners 05:00 Rockdale City Suns
    Postponed Blacktown City 05:00 Mt Druitt Town
    Postponed Sydney Olympic 06:00 Sydney United 58
    Postponed Sydney FC U21 08:30 Wollongong Wolves
    Postponed Sydney Olympic 07:00 Sutherland Sharks FC
    Postponed Marconi Stallions FC 09:00 North Shore Mariners
    Postponed Mt Druitt Town 04:00 Manly United
    Postponed Sydney United 58 05:00 Sydney FC U21
    Postponed Wollongong Wolves 05:00 APIA Leichhardt Tigers
    Postponed Rockdale City Suns 06:30 Blacktown City
    Australia - Northern
    Postponed Darwin Hearts FC 06:30 Hellenic Athletic
    Postponed Casuarina 10:30 Mindil Aces
    03/07 Hellenic Athletic 4:1 University Azzurri FC
    04/07 Port Darwin 2:3 Mindil Aces
    04/07 Darwin Hearts FC 0:2 Casuarina
    Result Only Casuarina 11:00 Port Darwin
    Australia - Northern New South Wales
    Cancelled Weston Workers 04:30 Lambton Jaffas FC
    Cancelled Edgeworth Eagles 04:30 Broadmeadow Magic
    Australia - Queensland
    Cancelled Brisbane City 07:30 Magpies Crusaders
    Postponed Peninsula Power 08:00 Brisbane Olympic
    Postponed Gold Coast Knights 08:30 Redlands United
    Postponed Queensland Lions 09:00 Gold Coast United FC
    Postponed Moreton Bay United FC 09:00 Brisbane Strikers
    Postponed Brisbane Roar FC Youth 04:00 Eastern Suburbs Brisbane
    Postponed Sunshine Coast Wanderers 06:00 Capalaba FC
    Postponed Capalaba FC 09:30 Queensland Lions
    Postponed Peninsula Power 08:00 Gold Coast Knights
    Postponed Brisbane Strikers 08:30 Brisbane Roar FC Youth
    Postponed Redlands United 09:00 Sunshine Coast Wanderers
    Postponed Eastern Suburbs Brisbane 09:15 Brisbane City
    Cancelled Magpies Crusaders 09:30 Gold Coast United FC
    Result Only Brisbane Olympic 08:00 Moreton Bay United FC
    Australia - Southern
    Postponed Adelaide Blue Eagles 05:30 North Eastern Metro Stars
    Postponed Adelaide Comets 05:30 Adelaide City
    Postponed Campbelltown City 05:30 Modbury Jets
    Postponed Para Hills Knights 05:30 Cumberland United
    Postponed Adelaide United Youth 05:30 Adelaide Olympic
    Postponed Adelaide Raiders 07:30 Croydon Kings
    27/06 Adelaide Olympic 1:1 Adelaide United Youth
    03/07 North Eastern Metro Stars 5:4 Adelaide Comets
    03/07 Croydon Kings 3:3 Adelaide Blue Eagles
    03/07 Modbury Jets 2:4 Adelaide Raiders
    04/07 Cumberland United 4:3 Adelaide United Youth
    04/07 Adelaide City 2:1 Para Hills Knights
    04/07 Adelaide Olympic 5:2 Campbelltown City
    Result Only Adelaide Raiders 10:30 Adelaide Olympic
    Australia - Tasmania Premier League
    Postponed Clarence United 04:00 Devonport City
    Postponed Glenorchy Knights 04:15 Riverside Olympic
    Postponed Launceston City 06:30 Olympia FC Warriors
    Postponed Kingborough Lions 06:30 South Hobart
    Result Only Devonport City 04:15 Launceston City
    Result Only Riverside Olympic 04:15 Kingborough Lions
    Result Only Olympia FC Warriors 06:30 Glenorchy Knights
    Result Only South Hobart 04:00 Clarence United
    Australia - Victorian
    Postponed Avondale Heights 05:00 Bentleigh Greens SC
    Postponed Hume City 07:30 Eastern Lions SC
    Postponed Altona Magic SC 08:00 Green Gully
    Postponed South Melbourne 08:00 Dandenong Thunder SC
    Postponed St. Albans Saints 05:00 Port Melbourne
    Postponed Heidelberg United 07:00 Melbourne Knights
    Postponed South Melbourne 09:30 Green Gully
    Postponed Port Melbourne 09:45 Hume City
    Postponed Bentleigh Greens SC 10:15 Heidelberg United
    Postponed Dandenong City SC 10:30 Altona Magic SC
    Postponed Oakleigh Cannons 10:30 Melbourne Knights
    Postponed Dandenong Thunder SC 09:00 St. Albans Saints
    Postponed Eastern Lions SC 05:00 Avondale Heights
    Result Only Green Gully 10:00 Dandenong City SC
    Result Only Oakleigh Cannons 10:30 Bentleigh Greens SC
    Australia - Western
    Cancelled Cockburn City 07:00 ECU Joondalup
    Cancelled Floreat Athena 07:00 Gwelup Croatia
    Cancelled Bayswater City 07:00 Inglewood United
    Cancelled Balcatta 07:00 Perth Glory U21
    Cancelled Rockingham City 07:00 Perth SC
    Cancelled Armadale 07:00 Sorrento FC
    03/07 Bayswater City 1:1 Perth SC
    04/07 Floreat Athena 3:1 Armadale
    Cancelled Inglewood United 07:00 Armadale
    04/07 Gwelup Croatia 1:1 Inglewood United
    Cancelled Perth Glory U21 07:00 Rockingham City
    Cancelled Floreat Athena 07:00 Balcatta
    04/07 Balcatta 1:1 Perth Glory U21
    Cancelled Perth SC 07:00 Cockburn City
    04/07 ECU Joondalup 2:0 Cockburn City
    Cancelled Gwelup Croatia 07:00 Sorrento FC
    04/07 Rockingham City 1:6 Sorrento FC
    Cancelled ECU Joondalup 07:00 Bayswater City
    Result Only Bayswater City 11:30 Perth SC
    < Score Ticker
    X