<
    >
    X
    Show Leagues >
    Australia - Brisbane Premier League
    Postponed Bayside United 08:30 Caboolture
    Postponed Toowong 09:00 Grange Thistle
    Postponed North Star 08:00 St George Willawong
    Postponed Brisbane Knights 08:00 Albany Creek Excelsior
    Postponed Albany Creek Excelsior 10:30 North Star
    Postponed Caboolture 08:00 Brisbane Knights
    Postponed Acacia Ridge FC 08:00 Toowong
    Postponed Grange Thistle 06:00 Taringa Rovers
    Postponed St George Willawong 07:00 Centenary Stormers
    Postponed The Gap 07:00 Bayside United
    Australia - Capital Territory Premier League
    Postponed Belconnen United 05:30 Canberra Olympic
    Postponed Monaro Panthers 05:30 Cooma Tigers
    Postponed Woden Weston 07:40 Canberra FC
    Postponed Gungahlin 03:00 Tuggeranong United
    Postponed Belconnen United 05:30 Monaro Panthers
    Postponed Tuggeranong United 03:00 Cooma Tigers
    Postponed Canberra Olympic 03:00 Woden Weston
    Postponed Canberra FC 04:45 Gungahlin
    Australia - New South Wales
    Postponed Marconi Stallions FC 09:00 Sydney FC U21
    Postponed Mt Druitt Town 04:00 Sydney United 58
    Postponed Blacktown City 05:00 Manly United
    Postponed North Shore Mariners 05:00 Wollongong Wolves
    Postponed Rockdale City Suns 06:30 Sutherland Sharks FC
    Postponed Sydney Olympic 07:00 APIA Leichhardt Tigers
    Postponed Sutherland Sharks FC 06:30 Blacktown City
    Postponed APIA Leichhardt Tigers 09:00 Rockdale City Suns
    Postponed Wollongong Wolves 04:30 Mt Druitt Town
    Postponed Sydney United 58 05:00 Manly United
    Postponed Sydney Olympic 06:00 Marconi Stallions FC
    Postponed Sydney FC U21 08:30 North Shore Mariners
    Australia - Northern
    Postponed Darwin Hearts FC 06:30 Mindil Aces
    Postponed Port Darwin 10:30 Hellenic Athletic
    Postponed Mindil Aces 11:00 Port Darwin
    Postponed University Azzurri FC 06:30 Hellenic Athletic
    Postponed Casuarina 10:30 Darwin Hearts FC
    Result Only Hellenic Athletic 06:30 Darwin Hearts FC
    Result Only University Azzurri FC 11:00 Port Darwin
    Australia - Northern New South Wales
    Postponed Maitland 04:30 Weston Workers
    Postponed Hamilton Olympic 04:30 Lambton Jaffas FC
    Postponed Valentine Phoenix 04:30 Charlestown City Blues
    Postponed Adamstown Rosebud FC 04:30 Edgeworth Eagles
    Postponed Lake Macquarie 04:45 Broadmeadow Magic
    Postponed Hamilton Olympic 04:30 Charlestown City Blues
    Postponed Broadmeadow Magic 04:30 Lambton Jaffas FC
    Postponed Valentine Phoenix 04:30 Weston Workers
    Postponed Maitland 04:30 Edgeworth Eagles
    Postponed Lake Macquarie 04:45 Adamstown Rosebud FC
    Australia - Queensland
    Postponed Brisbane City 07:30 Redlands United
    Postponed Gold Coast United FC 08:00 Brisbane Olympic
    Postponed Gold Coast Knights 08:30 Brisbane Strikers
    Postponed Eastern Suburbs Brisbane 09:00 Capalaba FC
    Postponed Magpies Crusaders 09:30 Peninsula Power
    Postponed Brisbane Roar FC Youth 04:00 Sunshine Coast Wanderers
    Postponed Moreton Bay United FC 05:30 Queensland Lions
    Australia - Southern
    Postponed Adelaide Raiders 05:30 Para Hills Knights
    Postponed Adelaide Blue Eagles 05:30 Cumberland United
    Postponed Modbury Jets 05:30 North Eastern Metro Stars
    Postponed Campbelltown City 05:30 Adelaide United Youth
    Postponed Adelaide Olympic 09:30 Adelaide City
    Postponed Croydon Kings 05:00 Para Hills Knights
    Postponed Cumberland United 05:30 Adelaide City
    Postponed Adelaide Raiders 05:30 Adelaide United Youth
    Postponed Adelaide Blue Eagles 05:30 Campbelltown City
    Postponed Adelaide Comets 05:30 Modbury Jets
    Postponed Adelaide Olympic 09:30 North Eastern Metro Stars
    Australia - Tasmania Premier League
    Postponed Clarence United 04:00 Glenorchy Knights
    Postponed Riverside Olympic 04:15 Olympia FC Warriors
    Postponed Kingborough Lions 06:30 Launceston City
    Postponed South Hobart 04:00 Devonport City
    Australia - Victorian
    Postponed Avondale Heights 05:00 Oakleigh Cannons
    Postponed Altona Magic SC 08:00 Hume City
    Postponed Heidelberg United 07:00 South Melbourne
    Postponed Bentleigh Greens SC 10:15 Port Melbourne
    Postponed Avondale Heights 05:00 Altona Magic SC
    Postponed Eastern Lions SC 05:00 South Melbourne
    Postponed Hume City 07:30 Green Gully
    Postponed Dandenong Thunder SC 09:00 Melbourne Knights
    Postponed St. Albans Saints 05:00 Dandenong City SC
    Postponed Heidelberg United 07:00 Oakleigh Cannons
    Result Only Melbourne Knights 09:30 St. Albans Saints
    Result Only Bentleigh Greens SC 10:15 Dandenong Thunder SC
    Result Only Dandenong City SC 10:30 Hume City
    Australia - Western
    Postponed Perth SC 07:00 Gwelup Croatia
    Postponed Sorrento FC 07:00 Balcatta
    Postponed Inglewood United 07:00 Floreat Athena
    Postponed Bayswater City 07:00 Cockburn City
    Postponed ECU Joondalup 07:00 Perth Glory U21
    Postponed Armadale 07:00 Rockingham City
    Postponed Perth Glory U21 07:00 Perth SC
    Postponed Gwelup Croatia 07:00 Bayswater City
    Postponed Cockburn City 07:00 Armadale
    Postponed Floreat Athena 07:00 ECU Joondalup
    Postponed Balcatta 07:00 Inglewood United
    Postponed Rockingham City 07:00 Sorrento FC
    < Score Ticker
    X