<
    >
    X
    Show Leagues >
    Algeria - Ligue 1 Algeria - Ligue 1 League table
    Postponed USM Bel Abbes 11:00 JS Saoura
    Postponed Constantine 11:00 AS Ain Mlila
    Postponed ASO Chlef 11:00 MC Oran
    Postponed US Biskra 11:00 NC Magra
    Postponed JS Kabylie 11:00 Bordj Bou Arreridj
    Postponed Paradou AC 11:00 NA Hussein Dey
    Postponed Entente Sétif 11:00 MC Alger
    Armenia - 1. Division Armenia - 1. Division League table
    Result Only Alashkert FC II 13:00 FC Lokomotiv Yerevan
    Result Only FK Masis 13:00 Pyunik FC II
    Result Only FK Dilijan 13:00 Junior Sevan FC
    Armenia - Premier League Championship Group Armenia - Premier League Championship Group League table
    Result Only Lori 11:45 FC Noah
    Result Only FC Ararat Armenia 15:15 Shirak
    Australia - Brisbane Capital League Division One Australia - Brisbane Capital League Division One League table
    Postponed The Lakes 09:00 Mount Gravatt
    Postponed Western Spirit 07:30 Brisbane Athletic
    Postponed Virginia United 08:00 New Farm United
    Postponed Samford Rangers 07:00 North Pine
    Australia - Brisbane Premier League Australia - Brisbane Premier League League table
    Postponed Caboolture 08:00 Brisbane Knights
    Postponed Acacia Ridge FC 08:00 Toowong
    Australia - Brisbane Premier League Reserves Australia - Brisbane Premier League Reserves League table
    Postponed Acacia Ridge Reserves 08:00 Toowong Reserves
    Postponed Caboolture Reserves 08:00 Brisbane Knights Reserves
    Australia - Capital Territory NPL Women Australia - Capital Territory NPL Women League table
    Postponed Belconnen United (w) 02:30 Wagga City (w)
    Australia - Capital Territory NPL Youth League Australia - Capital Territory NPL Youth League League table
    Postponed Belconnen United U23 05:00 Monaro Panthers U23
    Australia - Capital Territory Premier League Australia - Capital Territory Premier League League table
    Postponed Belconnen United 05:30 Monaro Panthers
    Australia - Capital Territory State League Australia - Capital Territory State League League table
    Postponed Wagga City 03:00 Weston Molonglo FC
    Postponed ANU FC 03:00 STU FC
    Postponed Canberra White Eagles 03:00 O'Connor Knights
    Postponed Queanbeyan City 05:30 Brindabella Blues
    Australia - NPL Youth Western Australia - NPL Youth Western League table
    Postponed Floreat Athena U20 05:00 ECU Joondalup U20
    Postponed Gwelup Croatia U20 05:00 Bayswater City U20
    Postponed Cockburn City U20 05:00 Armadale U20
    Postponed Balcatta U20 05:00 Inglewood United U20
    Postponed Perth Glory U20 05:00 Perth U20
    Postponed Rockingham City FC U20 05:00 Sorrento U20
    Australia - New South Wales Australia - New South Wales League table
    Postponed APIA Leichhardt Tigers 09:00 Rockdale City Suns
    Postponed Sutherland Sharks FC 06:30 Blacktown City
    Australia - New South Wales NPL Youth League Australia - New South Wales NPL Youth League League table
    Postponed Sutherland Sharks FC U20 04:30 Blacktown City U20
    Postponed APIA Leichhardt Tigers U20 07:00 Rockdale City Suns U20
    Australia - New South Wales Premier League Australia - New South Wales Premier League League table
    Postponed Bonnyrigg White Eagles 08:00 Mounties Wanderers
    Postponed St George Saints FC 09:00 SD Raiders FC
    Postponed Western Sydney Wanderers U21 09:00 Spirit FC
    Postponed Blacktown Spartans 09:00 Northern Tigers
    Postponed St George City 05:00 Hills Brumbies
    Postponed Hakoah Sydney 07:00 Central Coast Mariners U21
    Australia - Northern Australia - Northern League table
    Postponed Casuarina 10:30 Darwin Hearts FC
    Postponed University Azzurri FC 06:30 Hellenic Athletic
    Australia - Northern New South Wales State League Australia - Northern New South Wales State League League table
    Postponed Singleton Strikers 04:30 Cessnock City Hornets FC
    Postponed New Lambton FC 06:00 Toronto Awaba Stags FC
    Postponed Kahibah FC 06:00 West Wallsend FC
    Australia - Queensland NPL Women Australia - Queensland NPL Women League table
    Postponed Queensland Lions (w) 09:00 Souths United (w)
    Postponed The Gap (w) 06:00 SWQ Thunder (w)
    Australia - South Australia NPL Women Australia - South Australia NPL Women League table
    Postponed Adelaide Comets (w) 05:30 Salisbury Inter (w)
    Australia - South Australia Reserves Premier League Australia - South Australia Reserves Premier League League table
    Postponed Adelaide Raiders Reserves 03:15 Adelaide United Reserves
    Postponed Adelaide Comets Reserves 03:15 Modbury Jets Reserves
    Postponed Croydon Kings Reserves 03:15 Para Hills Knights Reserves
    Postponed Adelaide Blue Eagles Reserves 03:15 Campbelltown City Reserves
    Postponed Cumberland United Reserves 03:15 Adelaide City Reserves
    Postponed Adelaide Olympic Reserves 07:15 Metro Stars Reserves
    Australia - South Australia State League Reserves Australia - South Australia State League Reserves League table
    Postponed West Adelaide Reserves 05:30 Fulham United Reserves
    Postponed Sturt Lions Reserves 05:30 White City Woodville Reserves
    Postponed Adelaide Victory Reserves 05:30 Adelaide Hills Hawks Reserves
    Postponed Playford Reserves 05:30 Western Strikers Reserves
    Postponed Seaford Rangers Reserves 07:30 West Torrens Birkalla Reserves
    Australia - Southern Australia - Southern League table
    Postponed Croydon Kings 05:00 Para Hills Knights
    Postponed Adelaide Olympic 09:30 North Eastern Metro Stars
    Postponed Adelaide Blue Eagles 05:30 Campbelltown City
    Postponed Cumberland United 05:30 Adelaide City
    Postponed Adelaide Raiders 05:30 Adelaide United Youth
    Postponed Adelaide Comets 05:30 Modbury Jets
    Australia - Southern State League Australia - Southern State League League table
    Postponed Vipers FC 14:30 South Adelaide Panthers
    Postponed Sturt Lions 05:30 White City Woodville
    Postponed Playford Patriots 05:30 Western Strikers
    Postponed West Adelaide 05:30 Fulham United
    Postponed Adelaide Victory 05:30 Adelaide Hills Hawks
    Postponed Seaford Rangers 07:30 West Torrens Birkalla
    Australia - Tasmania Northern Championship Australia - Tasmania Northern Championship League table
    Postponed Ulverstone FC 14:00 Launceston City II
    Postponed Riverside II 14:00 Launceston United
    Postponed Somerset FC 04:15 Devonport City II
    Postponed Northern Rangers 04:15 Burnie United
    Australia - Tasmania Premier League Australia - Tasmania Premier League League table
    Postponed Riverside Olympic 04:15 Olympia FC Warriors
    Postponed Clarence United 04:00 Glenorchy Knights
    Postponed Kingborough Lions 06:30 Launceston City
    Australia - Tasmania Southern Championship Australia - Tasmania Southern Championship League table
    Postponed Clarence Zebras II 01:45 Olympia Warriors II
    Postponed New Town Eagles FC 04:30 Taroona
    Postponed Kingborough Lions II 04:30 South Hobart II
    Postponed Hobart United 04:00 Nelson Easter
    Postponed Metro Claremont SC 05:00 BeachSide
    Postponed Glenorchy Knights II 06:30 South East United
    Australia - Victoria NPL Women Australia - Victoria NPL Women League table
    Postponed Calder Utd SC (w) 05:00 Bayside United (w)
    Postponed South Melbourne (w) 05:30 Senior NTC (w)
    Australia - Victorian Australia - Victorian League table
    Postponed Eastern Lions SC 05:00 South Melbourne
    Postponed Dandenong Thunder SC 09:00 Melbourne Knights
    Postponed Avondale Heights 05:00 Altona Magic SC
    Postponed Hume City 07:30 Green Gully
    Australia - Victorian Premier League One Australia - Victorian Premier League One League table
    Postponed Moreland City 05:00 Bulleen Lions
    Postponed Brunswick City SC 05:00 Langwarrin SC
    Postponed Werribee City FC 05:00 Goulburn Valley Suns
    Postponed North Geelong Warriors FC 05:00 Manningham United Blues
    Australia - Victorian Youth League Australia - Victorian Youth League League table
    Postponed Eastern Lions SC U20 03:00 South Melbourne U20
    Postponed Hume City U20 09:45 Green Gully U20
    Postponed Dandenong Thunder SC U20 07:00 Melbourne Knights U20
    Australia - Western Australia - Western League table
    Postponed Gwelup Croatia 07:00 Bayswater City
    Postponed Floreat Athena 07:00 ECU Joondalup
    Postponed Cockburn City 07:00 Armadale
    Postponed Balcatta 07:00 Inglewood United
    Postponed Perth Glory U21 07:00 Perth SC
    Postponed Rockingham City 07:00 Sorrento FC
    Australia - Western State League Australia - Western State League League table
    Postponed Swan United 07:00 Stirling Lions
    Postponed UWA Nedlands 07:00 Olympic Kingsway
    Postponed Subiaco 07:00 Ashfield
    Postponed Quinns FC 07:00 Joondalup United
    Postponed Forrestfield United SC 07:00 Fremantle City
    Postponed Western Knights 07:00 Mandurah City
    Austria - Landesliga Burgenland Austria - Landesliga Burgenland League table
    Cancelled Bad Sauerbrunn 15:30 Klingenbach
    Cancelled Güssing 15:30 Kohfidisch
    Cancelled Eltendorf 15:30 Horitschon
    Cancelled St. Margarethen 15:30 Pinkafeld
    Cancelled Oberwart 15:30 ASV Siegendorf
    Cancelled Oberpetersdorf 15:30 Leithaprodersdorf
    Cancelled UFC Markt Allhau 15:30 Deutschkreutz
    Cancelled Ritzing 15:00 Parndorf
    Austria - Landesliga Karnten Austria - Landesliga Karnten League table
    Cancelled SK Maria Saal 15:30 Volkermarkt
    Austria - Landesliga Oberosterreich Austria - Landesliga Oberosterreich League table
    Cancelled Asko Donau Linz 15:00 Wallern
    Cancelled St. Martin i.M. 15:00 Asko Oedt
    Cancelled Union Perg 15:00 Union Edelweiss
    Cancelled Weißkirchen/Allhaming 15:00 Bad Schallerbach
    Cancelled Zebau Bad Ischl 15:00 Pöttinger Grieskirchen
    Cancelled Mondsee 15:00 Pregarten
    Cancelled Union St. Florian 15:00 Grun Weiss Micheldorf SV
    Cancelled Friedburg/Pondorf 15:00 St. Valentin
    Austria - Landesliga Steiermark Austria - Landesliga Steiermark League table
    Cancelled Rottenmann 17:00 USV Gnas
    Austria - Landesliga Tirol Austria - Landesliga Tirol League table
    Cancelled Völs 22:01 Swarovski Tirol II
    Cancelled FC Soll 22:01 Kirchbichl
    Cancelled Zams 22:01 Silz / Mötz
    Cancelled SV Kematen 22:01 Mils
    Cancelled Fügen 22:01 St. Johann Tirol
    Cancelled Natters 22:01 Ebbs
    Cancelled SV Innsbruck 22:01 Volders
    Cancelled SC Kundl 22:01 Union Innsbruck
    Austria - Landesliga Vorarlberg Austria - Landesliga Vorarlberg League table
    Cancelled FC Alberschwende 22:01 Hochst
    Cancelled Andelsbuch 22:01 Hard
    Cancelled Bezau 22:01 Ludesch
    Cancelled Lochau 22:01 Gofis
    Cancelled Fussach 22:01 Admira Dornbirn
    Cancelled FC Egg 22:01 Bizau
    Cancelled FC Lustenau 07 22:01 Blau Weiss Feldkirch
    Cancelled Schruns 22:01 Nenzing
    Austria - Regionalliga East Austria - Regionalliga East League table
    Cancelled Leobendorf 14:30 Ebreichsdorf
    Cancelled Wiener Viktoria 14:30 Admira Modling Am.
    Austria - Regionalliga Middle Austria - Regionalliga Middle League table
    Cancelled Wels 16:00 SV Ried Am.
    Austria - Regionalliga West Promotion Group Austria - Regionalliga West Promotion Group League table
    Cancelled SV Wörgl 15:00 Salzburger AK 1914
    Cancelled Pinzgau Saalfelden 15:00 Dornbirner SV
    Cancelled Schwaz 15:00 Hohenems
    Austria - Regionalliga West Vorarlberg Relegation Group Austria - Regionalliga West Vorarlberg Relegation Group League table
    Cancelled Austria Lustenau II 15:00 Bregenz
    Cancelled Wolfurt FC 15:00 SC Rothis
    Cancelled RW Rankweil 15:00 FC Langenegg
    Cancelled FC Lauterach 15:00 Rheindorf Altach Am.
    Austria - ÖFB-Frauenliga Austria - ÖFB-Frauenliga League table
    Cancelled Vorderland (w) 22:01 Sturm Graz (w)
    Cancelled Neulengbach (w) 22:01 Südburgenland (w)
    Cancelled Altenmarkt (w) 22:01 Bergheim (w)
    Cancelled Horn (w) 22:01 Wacker Innsbruck (w)
    Cancelled St. Pölten (w) 22:01 Landhaus (w)
    Belarus - 1. Division Belarus - 1. Division League table
    Result Only Lida 13:00 Khimik Svetlogorsk
    detail_icon 41 Sputnik Rechitsa 0:0 Krumkachy Minsk
    Result Only Volna Pinsk 12:00 Gomelzheldortrans
    Result Only FK Slonim 15:00 Granit Mikashevichi
    Belarus - 2. Division Group A Belarus - 2. Division Group A League table
    Result Only Baranovichi 13:00 Chayka Zelva
    Result Only FK Meliorator Zhitkovichi 13:00 Molodechno-DYuSSh 4
    detail_icon 39 Ostrovets FC 0:0 Stenles Pinsk
    detail_icon 42 Ivatsevichi 1:0 FK Kronon Stolbtsy
    detail_icon 40 Dinamo Brest Malorita 1:0 BGU Minsk
    Belarus - 2. Division Group B Belarus - 2. Division Group B League table
    Result Only Energosbyt Bsatu 13:00 FK Bumprom Gomel
    detail_icon 42 Shakhtar Petrikov 5:0 Zhlobin FC
    Result Only Dnepr Mogilev 14:00 FK Polotsk
    FT SMI Autotrans 1:1 Victoria Maryi
    detail_icon 85 Osipovichy 1:2 Gorki FC
    Belarus - Premier League Belarus - Premier League League table
    Dinamo Minsk 16:00 Shakhter Soligorsk
    Belshina 14:00 Slavia Mozyr
    Belarus - Premier League Women Belarus - Premier League Women League table
    Result Only Neman Grodno (w) 12:00 BOTSOR (w)
    Result Only ABFF U19 (w) 14:00 Dnepr Mogilev (w)
    Belarus - Reserve League Belarus - Reserve League League table
    detail_icon 55 BATE Reserve 0:2 Isloch Reserve
    FT Energetyk BGU Resreve 0:0 Vitebsk Reserve
    detail_icon 86 FK Ruh Brest Reserves 4:0 Dinamo Brest Reserve
    Brazil - Serie B Brazil - Serie B League table
    Postponed Ponte Preta SP 19:00 CS Alagoano
    Postponed Avai SC 19:00 Cuiaba MT
    Postponed Parana PR 19:00 Operario Ferroviario
    Postponed Nautico PE 19:00 Juventude RS
    Postponed Chapecoense SC 19:00 Guarani SP
    Postponed America Mineiro MG 19:00 Oeste SP
    Postponed CRB AL 19:00 Vitoria BA
    Postponed Botafogo SP 19:00 Figueirense SC
    Postponed AD Confianca 19:00 Cruzeiro MG
    Postponed Pelotas RS 19:00 Sampaio Correa MA
    Bulgaria - Third League South East Bulgaria - Third League South East League table
    Cancelled Zagorets 15:00 Sozopol
    Cancelled Dimitrovgrad 15:00 FK Maritsa Plovdiv
    Cancelled Svilengrad 15:00 Minyor Radnevo
    Cancelled Nesebar 15:00 Rodopa Smolyan
    Cancelled Karnobat 15:00 Chernomorets Burgas
    Cancelled Gigant Saedinenie 15:00 Sokol Markovo
    Cancelled Yambol 1915 15:00 FK Rozova Dolina
    Cancelled FK Atletik Kuklen 15:00 Borislav 2009
    Bulgaria - U19 ELite League Bulgaria - U19 ELite League League table
    Cancelled Septemvri Sofia U19 22:01 Yantra 2019 U19
    Cancelled Lokomotiv Plovdiv U19 22:01 Tsarsko selo U19
    Cancelled Cherno More Varna U19 22:01 Dunav 2010 Ruse U19
    Cancelled PFC CSKA Sofia U19 22:01 Slavia Sofia U19
    Cancelled Ludogorets U19 22:01 Levski Sofia U19
    Cancelled OFK Pirin Blagoevgrad U19 22:01 Vereya U19
    Cancelled Beroe Stara Zagora U19 22:01 Marek U19
    Cancelled Montana U19 22:01 Botev Plovdiv U19
    Burundi - Ligue A Burundi - Ligue A League table
    Result Only Flambeau du Centre 13:30 Aigle Noir
    Result Only Ngozi City 13:30 Rukinzo
    Result Only Inter Star 13:30 Vital'O
    Burundi - National League B
    Result Only Buhumuza 13:00 Flambeau de l'Est
    Result Only Delta Star 13:00 Lumiere
    Result Only Moso Sugar 13:00 Garage Express
    Result Only Les Elephants 13:00 Muzinga
    Result Only Messager Rumonge 13:00 Les Jeunes Athletiques
    Telaviv 11:00 Volontaires
    Costa Rica - Primera Division Clausura Costa Rica - Primera Division Clausura League table
    Municipal Grecia 21:00 Guadalupe FC
    Jicaral 21:00 Universidad de Costa Rica
    Croatia - Cup
    Slaven Belupo 18:15 Lokomotiva Zagreb
    Czech Republic - Czech Liga Czech Republic - Czech Liga League table
    Sigma Olomouc 12:00 Pribram
    Plzen 16:00 Mlada Boleslav
    Slavia Prague 18:00 Jablonec
    Zlin 14:00 Ostrava
    Liberec 14:00 Slovacko
    Czech Republic - FNL Czech Republic - FNL League table
    Hradec K. 15:00 Trinec
    Prostejov 15:00 Vitkovice
    Vysehrad 15:00 Lisen
    FT Zizkov 0:1 Chrudim
    Denmark - 1. Division Denmark - 1. Division League table
    HB Koge 12:00 Hvidovre IF
    Fremad Amager 14:00 Kolding IF
    Denmark - 1. Division Relegation Playoff Grp. 1 Denmark - 1. Division Relegation Playoff Grp. 1 League table
    Postponed Frederiksberg Boldklub (w) 13:00 Herlufsholm (w)
    Postponed Naesby BK (w) 13:00 FC Damso (w)
    Postponed Sundby BK (w) 11:00 Osterbro IF (w)
    Denmark - 1. Division Relegation Playoff Grp. 2 Denmark - 1. Division Relegation Playoff Grp. 2 League table
    Postponed Aarhus 1900 (w) 13:00 ASA Aarhus (w)
    Postponed JAI Fodbold Aarhus (w) 13:00 Romalt IF (w)
    Postponed IF Lyseng (w) 09:00 Fortuna Hjorring II (w)
    Denmark - Danmarksserien Group 1 Denmark - Danmarksserien Group 1 League table
    Postponed Koge Nord FC 12:00 KFUM Roskilde
    Postponed Taastrup 12:00 BSF Ballerup Skovlunde
    Postponed BK Fremad Valby 11:30 Herlev
    Postponed Birkerod Skjold 11:30 LSF
    Postponed Allerod 11:00 Tarnby FF
    Denmark - Danmarksserien Group 2 Denmark - Danmarksserien Group 2 League table
    Postponed AB Tarnby 13:00 GVI
    Postponed Greve 11:00 Karlslunde
    Postponed KFUMs BK København 11:00 B 1908
    Postponed BK Union 11:00 Ishoj IF
    Postponed Frederikssund IK 11:00 Avedore
    Denmark - Danmarksserien Group 3 Denmark - Danmarksserien Group 3 League table
    Postponed OKS 13:00 Marienlyst
    Postponed Tarup-Paarup 11:00 Herning Fremad
    Postponed Hedensted 11:30 Oure-skolerne
    Postponed Otterup 11:00 Varde IF